Jump to content
Dogomania

ORO odszedł za TM w czasie snu w nocy 29.01.2021 r. Nie dość, że staruszeczek, że głuchy i ślepy to jeszcze rozpadający się guz na siusiaku i taki biedak w schronie :( :( :(


Recommended Posts

Nie, usg nie było, biochemia wyszla w normie tzn wątroba nereczki w porządku.

Chlopak siusia samodzielnie jak trzeba, siusiał wczoraj i dzisiaj, mocz czysty. Maleńki  nawet już wczoraj zaczął jeść wieczorem. Jest wielka wola życia  w tym mikrusku. :-)

  • Like 6
  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

I tak trzymaj złoty Oro, jeszcze wszystkim pokażesz co to jesień życia ;)

Margolcia z mojego avatarka miała przed sobą może kilka tygodni a wytrwała prawie trzy lata i rządziła w całym domu i na podwórku, nikt jej nie podskoczył, choć nie miała 5kg ;)

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Od rana do teraz byłam poza domem, bez możliwości podglądnięcia co u Oro słychać. Masakra!  Nie mogłam się doczekać, aż przeczytam dobre wiadomości. Micha się śmieje, że psiątko już nie cierpi że jak pisze Ewunia, teraz będzie już tylko lepiej.

Jak widzę go w objęciach Kasi, to myślę, że on już jest szczęśliwy :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

44 minuty temu, kikou napisał:

Dla dziadziulka proponuje Lukullusa Akurat w zooplusie jest znizka 18x800g kosztuje 112 zl. A sklad jest calkiem znośny

 

28050_pla_lukullus_putenherzen_gans_6_x_800_g_jpg_6.jpg

Kasiu w zooplusie nie znalazłam tego artykułu, a nawet na allegro, ani na ceneo :(

Wszędzie, gdzie wrzuciłam zapytanie o tą krmę dostawałam odpowiedź

Wyniki wyszukiwania dla frazy lukullus putenherzen & gans:

Niestety nic nie znaleziono

Podana fraza: lukullus putenherzen & gans nie została odnaleziona.

  • Sprawdź poprawność nazwy produktu.
  • Spróbuj użyć innej frazy określającej produkt lub kategorię.

Czy masz może link do tej karmy?

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, Ewa Marta napisał:

Tu jest Elu. Jakby co mam konto w zooplusie i do tego 3% zniżki, Mogę zamówić. To karma z serc indyka i gęsi.

https://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_dla_psa_mokra/karma_lukullus/750520

 

Ewuniu też mam tam konto,, ale poczekajmy co Kasia powie na tę karmę, bo ta jest nieco inna. Jeśli nie ma przeciwwskazań to ją zamówimy.  Dla mnie to może mniejszy problem, bo mam tam adres do Kasi :)

To byłby mega pakiet - 20 puszek, a 800 g. Kasiu jak długo Oro jadłby taką ilość? Może warto byłoby zamówić taki pakiet na 2 psiaki?

Link to comment
Share on other sites

40 minut temu, Ewa Marta napisał:

Tu jest Elu. Jakby co mam konto w zooplusie i do tego 3% zniżki, Mogę zamówić. To karma z serc indyka i gęsi.

https://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_dla_psa_mokra/karma_lukullus/750520

 

Ewciu bardzo dziękuję za link. Nie wiem czemu po wpisaniu nazwy karmy w wyszukiwarkę miałam odpowiedź, że nie ma takiego produktu.

Już zamawiam dla naszego Oro i dla Aureliuszka :)

Link to comment
Share on other sites

Osoby wpłacające na konto Oro przepraszam za opóźnienie w ewidencjonowaniu wpłat. W poniedziałek musiałam przyjechać do Krakowa i dopiero w piątek wracam na działkę, gdzie został komp stacjonarny z plikiem Excela, na którym zapisuję wszystkie operacje finansowe na kontach psiaków, dla których jestem skarbnikiem. Zazwyczaj zabieram pendrive z zapisanym plikiem rozliczeń, ale tym razem misie zapomniało. Nie martwcie się nic nie zginie, wszystko ureguluję w sobotę.

 

Przepraszam za moją sklerozę    1018860204_proba.jpg.f40fbacd83a5df3128bbda3d3d732914.jpg

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, elik napisał:

Osoby wpłacające na konto Oro przepraszam za opóźnienie w ewidencjonowaniu wpłat. W poniedziałek musiałam przyjechać do Krakowa i dopiero w piątek wracam na działkę, gdzie został komp stacjonarny z plikiem Excela, na którym zapisuję wszystkie operacje finansowe na kontach psiaków, dla których jestem skarbnikiem. Zazwyczaj zabieram pendrive z zapisanym plikiem rozliczeń, ale tym razem misie zapomniało. Nie martwcie się nic nie zginie, wszystko ureguluję w sobotę.

 

Przepraszam za moją sklerozę    1018860204_proba.jpg.f40fbacd83a5df3128bbda3d3d732914.jpg

To się dobrze składa, bo ja dopiero przed chwilą zrobiłam przelew. Zdąży dojść zanim ponownie zobaczysz swój komputer z plikiem rozliczeń. Podobny obraz

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Havanka napisał:

To się dobrze składa, bo ja dopiero przed chwilą zrobiłam przelew. Zdąży dojść zanim ponownie zobaczysz swój komputer z plikiem rozliczeń. Podobny obraz

Dzięki Eluniu za ciągłe wspieranie moich braci mniejszych   Fotolia_983807_Sa.jpg.94d35296e62c34c7f9d1092fffd82f02.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.06.2019 o 12:12, elik napisał:

Masz podobnie jak ja. U mnie problemy rodzą sie szybciej, niż się da je rozwiązać. Ale nie narzekam, bo to nic nie da :)

Dzięki :)

Eluniu, pracuję w pocie czoła, już jestem chyba w połowie, proszę przyślij mi dane do wysyłki, /to musi być kurierem ponieważ paczka jest dość duża i paczka w ruchu nie wchodzi w rachubę/  Eluniu, wprawdzie nie rozmawiałyśmy jeszcze o beneficjentach / zadzwonię po południu/pomyślałam o Bezuni, ta mamusia chwyta za serce każdego! nie sposób przejść obojętnie ...

Mocno zaciskam za zdrowienie Oro :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...