Jump to content
Dogomania

ORO odszedł za TM w czasie snu w nocy 29.01.2021 r. Nie dość, że staruszeczek, że głuchy i ślepy to jeszcze rozpadający się guz na siusiaku i taki biedak w schronie :( :( :(


Recommended Posts

Przyjechalismy do domu, niunio byl dzielny. Guz usunięty.

Nawet,o dziwo, wyniki krwi niemal w normie. Tylko anemia jest. 

Gorsza wiadomosc jest taka że chlopaczek bedzie krzywo siusiał na bok, bo choć to serduszko niby dobrze sie sprawowało przy tej narkozie wziewnej ale to nie ten wiek inie to zdrowie żeby poświęcić dużo czasu na plastykę penisa.  Teraz kluczowe jest jak to sie bedzie goiło. Pogoda trochę malemu nie sprzyja.

  • Like 1
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

28 minut temu, kikou napisał:

Przyjechalismy do domu, niunio byl dzielny. Guz usunięty.

Nawet,o dziwo, wyniki krwi niemal w normie. Tylko anemia jest. 

Gorsza wiadomosc jest taka że chlopaczek bedzie krzywo siusiał na bok, bo choć to serduszko niby dobrze sie sprawowało przy tej narkozie wziewnej ale to nie ten wiek inie to zdrowie żeby poświęcić dużo czasu na plastykę penisa.  Teraz kluczowe jest jak to sie bedzie goiło. Pogoda trochę malemu nie sprzyja.

Tak bardzo czekałam na taką wiadomość     1839162735_bardzodobrze.jpg.02cc50bf25c8afead4a211e24460c40d.jpg    

Że będzie krzywo siusiał, a niech tam, dobrze, że będzie sam siusiał.  Jak się cieszę1806448710_simieje.jpg.66d6ee00206d339f42d145b8fbf7e849.jpg

Kasiu dziękuję Ci serdecznie, bardzo serdecznie za taką wiadomość. Teraz musimy dokarmić dziadeczka, którego myślę, że nazwę Senior. Prosiłam kogoś o bazarek imienny, ale nie odezwał się, a jakoś musimy piesionka nazywać. Seniorek Kochany i już!!!

Powiedz Kasiu kochana co mu trzeba kupić, żeby wyleczyć anemię i co jeszcze. Jakie ma ząbki? Czy nie byłyby dla niego dobre jakieś puszki? Czy nie jest za chudy. Podpowiedz co i jak, żeby Seniorek wiedział, że mu dobrze i syto :)

EDIT

Po rozmowie z Kasią Senior będzie nosił imię Oreo :)

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, jaguska napisał:

Ja bym wyrzuciła "e" i zostanie "złoto" z włoskiego. Oro.

Wspaniały pomysł. Do psiaka chyba nawet lepiej pasuje Oro  :)I niech tak zostanie.

Jaguska mamą chrzestną Oro    2080491887_srcale.jpg.035ae0f6e532725b500f586ab7b2f90a.jpg

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Poker napisał:

Oreo gdzieś padło wcześniej.

dzielny dziadzio, niech sobie siusia krzywo ,a nawet z dołu do góry, byle było mu dobrze.

Co to jest co mu wycięli ? poszło do badania czy nie ma potrzeby ?

Tak ktoś mówił o Oreo. Nie wiem czy przypadkiem Basia nie mówiła, że w schronie tak go nazwali, ale Oro lepiej pasuje jako imię psa.

Też uważam, że może sobie siusiać z fantazją, nawet esy-floresy wysikiwać, byle siusiał :)

Przed operacją zapomniałam poprosić Kasię, żeby wet wysłał wycinek do badania histopatologicznego. Poprosiłam teraz, ale Kasia mówi, że już za późno, ale nie ma potrzeby wysyłać, bo poza kosztem niczego to nie zmieni i myślę, że ma rację. Cieszmy się tym, że chłopak już nie będzie cierpiał. Na razie jeszcze sobie trochu pocierpi, póki się rana nie zagoi, ale to i tak pewnie pryszcz w porównaniu do bólu, jaki czuł teraz.

Link to comment
Share on other sites

20 minut temu, guccio napisał:

To na dobry początek przy nowym imieniu OREO wyślę na dniach dwie dyszki.Namiary proszę,Świetne wieści na zakończenie wciekle upalnego dnia.

 

11 minut temu, guccio napisał:

 Na Oreo czy Oro tyle samo.Trzymaj się starszy chłopaku!

:) Oro     Dzięki wielkie    1485548305_sercenadoni.jpg.f1f12bc0b404611972fcbfd404c71b8e.jpg

Podam nr konta na PW  :)

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, elik napisał:

ale nie ma potrzeby wysyłać, bo poza kosztem niczego to nie zmieni i myślę, że ma rację

Oczywiście, jeśli to draństwo jest niezłośliwe, to więcej dobrych dni dla staruszka, jeśli złośliwe - to mniej, ale też dobrych, a to najważniejsze.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, ania75 napisał:

Dobre wieści 

Nawet bardzo dobre.

Wszem i wobec mówiłam, że będzie dobrze, bo być musi, ale gdzieś głęboko siedział robal, który gryzł. Na szczęście pół godziny temu padł  :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...