Jump to content
Dogomania

ORO odszedł za TM w czasie snu w nocy 29.01.2021 r. Nie dość, że staruszeczek, że głuchy i ślepy to jeszcze rozpadający się guz na siusiaku i taki biedak w schronie :( :( :(


Recommended Posts

Trzymaj się maluszku.Trzy dni to sporo tak jak dla nas ale raczej nie ma innego wyboru.Jeżeli dostaje antybiotyk to i dobrze bo przed operacją będzie trochę zmniejszony stan zapalny organizmu.Też jest bardzo istotne aby dostawał lek przeciwbólowy.Może dzisiaj będzie pił i jadł.Na to bardzo liczę.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Maciusiu maluni cudny duduniu

 placezmy razem wszytcy placzemy i modlimy

 o dobry los dla Ciebie i innych bieduniow

 matuszeczku niechaj sie wszystko uda

 abys jeszcze mogl pocieszyc kazdenkim listeczkiem

 trawka

 wiaterekiem co szumi

 deszczykiem

 braciszkami

bez bolu bez str cierpienia kokany

 to wszytko dla Cieboe matuszezcku

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Ewa Marta napisał:

Dzwoniła do mnie z pociągu elik. Po lekach i kroplowce Staruszek poczuł się lepiej. Zjadł rano i widać, że czuję się o niebo lepiej niż wczoraj. To cudowna wiadomość!!! 

Wspaniale.  Oby się udało mu pomóc.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, kikou napisał:

Właśnie chciałam to napisać ale Dziewczyny były szybkie jak błyskawica. Tak leki działają jest lepiej.

Nazwałam "roboczo" biedulka OREO

Kasiu nie do wiary ale wczoraj myślałam o imieniu i właśnie Oreo chodziło mi po głowie. Jedynie to ,że miałam kiedyś po opieką Oreo mnie zastopwało.

Tamten Oreo też był psim wrakiem ale wydobrzał i ma wspaniały dom.To ładne i dobre imię .

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Maleńki  ładnie  zjadł, teraz wieczorkiem nawet z małą dokładką, troszkę  sie domyliśmy bo jeśli dojdzie do zabiegu nie bedzie mozna go kąpać tuz po, a maleńki byl bardzo brudniutki. Troszkę spacerowal po trawce, odrazu widać ze nie boli go jak wczoraj. Pilnuje lekow, czekam jak na szpilkach na poniedzialek.

Ciezko go sfotografować bo on taki na razie zbolały ze spuszczoną główką chodzi.

20190607_125556-1.jpg

20190607_125657-1.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Jestem wreszcie i najpierw wpadłam na wątek Dziadeczka, żeby sprawdzić jak on się czuje i ogromnie się cieszę, że psiaczek wyraźnie mniej cierpi. Na pewno nie jest to poprawa faktyczna, ale jak na razie dobre i to, że już nie odczuwa bólu, albo znacznie mniej go boli. Z niecierpliwością będę czekała na to, co o stanie Dziadeczka powie wet po badaniu.

Dobrze Kasiu, że wykąpałaś kawalera :) Będzie bardziej strawny dla Ciebie i reszty psiego towarzystwa :)

Link to comment
Share on other sites

Z tych dobrych wiadomości jest jeszcze ta, że Anna G-R i Nuncek przenoszą swoje deklaracje z Luny na Dziadeczka :) Tak więc psiaczek będzie miał o 50,00 zł więcej miesięcznie.

Bardzo serdecznie dziękuję

1360348149_dzikuj1.jpg.7eec741303ded72a86093987a877a265.jpg    1640251927_kwiatki15.jpeg.d12653019130192105db47203ab4fc56.jpeg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Na konto Oro wpłynęły poniższe kwoty:

  •       50,00 zł  -  jaguska   VI  + 20,00 zł dodatkowo  -  6.06.2019 r.
  •         5,00 zł  -  milagros19853201     -  6.06.
  •     192,00 zł  -  Ewa Marta  od Kolegów z pracy  -  6.06.
  •       25,00 zł  -  Anna G-R   VI  -  7.06.
  •       25,00 zł  -  Nuncek   VI  -  7.06.
  •       20,00 zł  -  Nesiowata   -  7.06.    
  •      102,00 zł  -  Ewa Marta  VI  +  dodatek  -  7.06.
  •      198,00 zł  -  Znajomi Ewa Marta  Małgorzata i Rafał  -  7.06.
  •        30,00 zł  -  elik  VI   -  7.06.

 

Bardzo serdecznie dziękuję

1409530800_dzikuj2.jpg.1ce031240d8677d425bf1fd85f2b6bf2.jpg        1736184426_dlaWaslove.jpg.64894dc479c060c3b764849e5d111cb7.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Ewa Marta napisał:

Elu, ja niestety nie mogę zadeklarować stałej wpłaty od siebie, ale obiecuję wspierać Staruszka w trudniejszych chwilach. 

 Bardzo dziękuję Ewuniu :) Już go wsparłaś ogromną kwotą. Pisałaś, że wpłaciłaś 300,00 zł,  a wpłaciłaś w sumie 500.

Ogromna pomoc, za którą bardzo serdecznie dziękuję Tobie i Twoim Znajomym    1582997756_kwiatki6.gif.46fbe4b79145b317020608809eb4d020.gif

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Jestem i ja u staruszka, Elu, Basiu, Ewo i wszystkie kochane dziewczyny... ze wzruszenia nie wiem co napisać, Jak dobrze ,że jesteście! :)))

Elu nie mogę zadeklarować stałej na razie, ale może ... wspólny letni bazarek?

 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

20 minut temu, anica napisał:

Jestem i ja u staruszka, Elu, Basiu, Ewo i wszystkie kochane dziewczyny... ze wzruszenia nie wiem co napisać, Jak dobrze ,że jesteście! :)))

Elu nie mogę zadeklarować stałej na razie, ale może ... wspólny letni bazarek?

 

Witaj Aniu :)   Jak dobrze, że jesteś  :)

Oczywiście, z przyjemnością znowu popełnię wspólny letni bazarek :) Z góry dziękuję za piękne fanty :)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Onaa napisał:

Bardzo się cieszę że biedaczek już u kikou, taki upał to dla psiaka z raną dodatkowe cierpienie :(.

Obawiam się Reniu, że Staruszeczek nie przeżyłby tych upałów.

Bardzo jestem Wam wdzięczna za Waszą błyskawiczną reakcję. To głównie dzięki Wam, Staruszeczek jest już zaopiekowany  u kikou i czeka na pomoc lekarską.  Wierzę, że diagnoza będzie pozytywna dla Staruszeczka.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...