Jump to content
Dogomania

Schroniskowa codzienność jest taka smutna, chcemy zabrać Morelkę i Gratkę do lepszego świata. Obie sunie już mają wspaniałe własne domy:)


Recommended Posts

6 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Zaczynam sie denrwować jutrzejszym wyjazdem psiaków, oby wszystko odbyło się bez niespodzianek....Niestety, nie mogę tam być, Pan Arek przyjeżdża rano, tak ok 8...ja zaczynam pracę...Na pewno będzie Tola i jej  TZ, wszystkiego dopilnują...Kciuki bardzo potrzebne!

Widzę, ze Alaskan pięknie przywitała nowe osoby na wątku  ja również witam wszystkich cieplutko i pięknie dziękuję za oferowaną pomoc.

Jutro wyjazd psiaków, jesteśmy umówieni z Arkiem o 7 w schronisku i mam nadzieje, że wszystko przebiegnie sprawnie i bez problemów.

Zawsze denerwuję się tymi transportami, ale tego jutrzejszego boję się szczególnie, bo jeszcze nigdy nie wyprawiałam 8 psów...

Nakładanie obroży, sprawdzani nr czip, pakowanie książeczek wśród schroniskowego zgiełku  to dosyć stresujące chwile, boję się o pomyłkę - prosimy więc wszyscy o kciuki, dam znać najszybciej jak będę mogła.

Link to comment
Share on other sites

Iwona z Sosnowca zadeklarowała od lipca po 20 zł na każdą sunię:)

Parę lat temu połączyła nas bezdomna Horynka z Horyńca; od tamtej pory Iwona wraz z córką pomaga zamojskim psom i innym na dogoamnii, a nasza znajomość ma się bardzo dobrze:)

Iwona - pięknie dziękujemy

qq6.gif

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, Tola napisał:

Widzę, ze Alaskan pięknie przywitała nowe osoby na wątku  ja również witam wszystkich cieplutko i pięknie dziękuję za oferowaną pomoc.

Jutro wyjazd psiaków, jesteśmy umówieni z Arkiem o 7 w schronisku i mam nadzieje, że wszystko przebiegnie sprawnie i bez problemów.

Zawsze denerwuję się tymi transportami, ale tego jutrzejszego boję się szczególnie, bo jeszcze nigdy nie wyprawiałam 8 psów...

Nakładanie obroży, sprawdzani nr czip, pakowanie książeczek wśród schroniskowego zgiełku  to dosyć stresujące chwile, boję się o pomyłkę - prosimy więc wszyscy o kciuki, dam znać najszybciej jak będę mogła.

Będzie dobrze, najważniejsze to się nie denerwuj ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...