Jump to content
Dogomania

Schroniskowa codzienność jest taka smutna, chcemy zabrać Morelkę i Gratkę do lepszego świata. Obie sunie już mają wspaniałe własne domy:)


Recommended Posts

2 godziny temu, Alaskan malamutte napisał:

Na konto Morelki i Gratki wpłynęło 200zł od helli.

 

2 godziny temu, Alaskan malamutte napisał:

Na koncie sunieczek jest tez wpłata od naszej kochanej Nesiowatej 20zł!!!

Ładną wyprawkę mają sunie.

Link to comment
Share on other sites

Dla Morelki dla Gratusi kramik Nadziejkowy byc musi!Zapraszam sercem po roznosci do 22 czerwca g 24.00

Znalezione obrazy dla zapytania gify misi szare tedi
zapraszam serca zamaist dekleracyjki ..ciut roznosci
 
                Ogromnie raduje ze kokane tulineczki juz bezpieczne
                  juz zycie nowe
 zapraszam na kramik maly
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sunia już poza schroniskiem, jest na razie w płatnej lecznicy w Zamościu, myślimy co dalej.

Wieczorem spróbuje założyć jej wątek; sunia jest młodziutka, ma ok. 2 lat, a zachowanie podobne do Morelki i Gratki  - uległa, spragniona człowieka.

Tak bardzo mi szkoda, ze nie pojechała razem z koleżankami z boksu, ale najważniejsze, że i ona zacznie nowe życie.

 

  • Like 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tola napisał:

Sunia już poza schroniskiem, jest na razie w płatnej lecznicy w Zamościu, myślimy co dalej.

Wieczorem spróbuje założyć jej wątek; sunia jest młodziutka, ma ok. 2 lat, a zachowanie podobne do Morelki i Gratki  - uległa, spragniona człowieka.

Tak bardzo mi szkoda, ze nie pojechała razem z koleżankami z boksu, ale najważniejsze, że i ona zacznie nowe życie.

 

Czekamy na wątek suni. Jest bardzo adopcyjna; młoda, ładna i ma cudowny charakter ! Myślę, ze ta "pomyłka" w schronie przyniesie jej fajny dom ! Obym się nie myliła.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tola napisał:
Mam sunię!!!

IMG_20190608_152547.jpg

Śliczna kosmatka, coś się dzieje niepokojącego, że jest w płatnej lecznicy?  No ja jestem zakochana w tej małej. No i kto mi powie, że psy nie mają swoich aniołów? Przecież to nie przypadek, że sunia została przyszykowana do wyjazdu, że trafiła na Tolę o wielkim sercu, to tak miało być.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, seramarias napisał:

Śliczna kosmatka, coś się dzieje niepokojącego, że jest w płatnej lecznicy?  No ja jestem zakochana w tej małej. No i kto mi powie, że psy nie mają swoich aniołów? Przecież to nie przypadek, że sunia została przyszykowana do wyjazdu, że trafiła na Tolę o wielkim sercu, to tak miało być.

Rozmawiałam z Tolą - nie było innego miejsca, żeby ją umieścić.

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, seramarias napisał:

Śliczna kosmatka, coś się dzieje niepokojącego, że jest w płatnej lecznicy?  No ja jestem zakochana w tej małej. No i kto mi powie, że psy nie mają swoich aniołów? Przecież to nie przypadek, że sunia została przyszykowana do wyjazdu, że trafiła na Tolę o wielkim sercu, to tak miało być.

 

16 godzin temu, Jo37 napisał:

Rozmawiałam z Tolą - nie było innego miejsca, żeby ją umieścić.

Tak jak pisze Jo37, nie mam gdzie suni zabrać:(

Kojec zajęty, o Majlo zwanego Edziem nikt nie pyta:(

A w domu mam 16 letnią Zulkę z zespołem przedsionkowym, która nie slyszy, ma już niedowidzenie i coraz gorzej znosi wszelkie zmiany.

Nie chce jej fundować stresu w tym wieku i w tym jej stanie.

Ale zapraszam z wszelkimi propozycjami i pytaniami na wątek Pomyłki Spinki

Spinka -  schroniskowa pomyłka

 

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj dziewczyny został odrobaczone. Morelki wszędzie pełno, na smyczy robi fikołki, oplata się nią, biega na około moich nóg - jednym słowem szalona :) Gratka nam się coś nie podoba, mamy wrażenie, że coś ją boli. Je niewiele, dużo leży, na dworze stoi i ne interesuje się otoczeniem. Wczoraj po wyjściu z auta ruszała się chyba z rozpędu w towarzystwie Morelki. Na szczęście nie ma wymiotów i biegunki, bo do głowy przyszło nam jedno :( Zobaczymy co będzie jutro rano. Jakby co, to spróbuję się umówić do weta, może nas gdzieś przyjmą, a może to po prostu stres.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, szafirka napisał:

Dzisiaj dziewczyny został odrobaczone. Morelki wszędzie pełno, na smyczy robi fikołki, oplata się nią, biega na około moich nóg - jednym słowem szalona :) Gratka nam się coś nie podoba, mamy wrażenie, że coś ją boli. Je niewiele, dużo leży, na dworze stoi i ne interesuje się otoczeniem. Wczoraj po wyjściu z auta ruszała się chyba z rozpędu w towarzystwie Morelki. Na szczęście nie ma wymiotów i biegunki, bo do głowy przyszło nam jedno :( Zobaczymy co będzie jutro rano. Jakby co, to spróbuję się umówić do weta, może nas gdzieś przyjmą, a może to po prostu stres.

Haniu, ona po sterylce.....Ranka w porządku?? Może to coś z tym związane...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...