Jump to content
Dogomania

Schroniskowa codzienność jest taka smutna, chcemy zabrać Morelkę i Gratkę do lepszego świata. Obie sunie już mają wspaniałe własne domy:)


Recommended Posts

2 minuty temu, szafirka napisał:

Piękne zakończenie, szczęśliwe dziewczynki :)

Za Morelkę poproszę 220 zł, za Gratkę 330 zł. Razem 550 zł.

 

Dziękujemy za podsumowanie dziewczynek:)

Na koncie mają  460,50 zł, więc brakującą resztę resztę poproszę na ZEA.

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, Tola napisał:

Dziękujemy za podsumowanie dziewczynek:)

Na koncie mają  460,50 zł, więc brakującą resztę resztę poproszę na ZEA.

 

22 godziny temu, Alaskan malamutte napisał:

Na konto suczek wpłynęło 50zł od helli. Pięknie dziękujemy!

 

22 godziny temu, Alaskan malamutte napisał:

W tej chwili jest już 510,50zł. Dostałam info od Onaa, że wpłaciła pieniążki z bazarku, więc może nie ma potrzeby dopłacać z konta ZEA?

 

9 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Pieniążki w kwocie 62zł są już na koncie suczek. Pięknie dziękujemy!!kwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0144

Onaa, helli - pięknie dziękujemy za te wpłatykwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0069

Dzwoniłam już do szafirki i odwołałam wystawienie faktury.

Link to comment
Share on other sites

No i mamy "powtórkę z rozrywki"...Teraz Gratka vel Leia...Sunia załatwia sie w domku. Wraca ze spaceru i za pół godzinki...jest!! Dzisiaj pani wróciła z pracy i oczywiście czekała na nią "niespodzianka"! O tym załatwianiu się dowiedziałam się dzisiaj...O ile w pierwszych dniach dla pani było to "normalne" o tyle teraz zaczyna się martwić...Rozmawiałyśmy długo, podpowiedziałam kilka rzeczy, zobaczymy...

Poza tym sunia sie rozkręca!! Szczeka na koty w domu, bardzo radośnie i żywiołowo wita panią po powrocie. Na zewnątrz koty ok, tylko sie przypatruje, nie goni.Do chłopców idealna!!!

IMG-20190808-WA0001.jpg

Link to comment
Share on other sites

Udało się - Morelka i Gratka rozkoszują się ciepłem i miłością we własnych domach,czas na podziękowanie  wszystkim, którzy pomogli zabrać suczki do tego lepszego świata:)

Dziękujemy więc wszystkim, którzy byli tutaj z suczkami i pomagali jak mogli najlepiej - wpłatami, bazarkami;

zaglądali, pomagali  w ogłoszeniach, trzymali kciuki  - to dzięki Waszej pomocy 

historie Moreli i Gratki  mają takie zakończenie:)

Dziękujemy!!!

Dziękujemy szafirkom za wspaniałą opiekę nad dziewczynami:)

07f59b0a4eb0dbb7med.gif

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Cieszymy się i również dziękujemy za tak owocną współpracę. Życzymy Gratce, aby jak najszybciej ogarnęła załatwianie swoich potrzeb jak Morelka, która zapomniała już o stanie przejściowym.

Kochani, następny wątek, w którym bezdomniaki pojadą do Nowej Soli powstanie dopiero w listopadzie. Chcemy odświeżyć trochę hotelik, może uda się nam odpocząć pierwszy raz od kilku lat i wtedy z nowymi siłami zaprosimy do siebie pieski.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Alaskan malamutte napisał:

Morelka paraduje w bandamce z napisem "Nie zaczepiaj"

Skąd można taką zdobyć? Naszej małej mordce by się przydało.

4 godziny temu, Alaskan malamutte napisał:

Dostałam też śliczne zdjęcia Lei vel Gratki

Śliczne, to mało powiedziane.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...