Jump to content
Dogomania

Zakończony. Rozliczony. 8 zamojskich, psich bid, jedzie do hotelu. Zbieramy na transport i karmę! Do 09.06, godz. 20.00


Havanka

Recommended Posts

13 godzin temu, Bogusik napisał:

Zaglądam i podrzucam bazareczek :)

 

22 minuty temu, Jo37 napisał:

Zapraszamy.

Dzien dobry. Bazarek opustoszal,ale na szczescie udalo się zebrac pieniazki na transport. Dzis o 20.00 juz zamkniemy stację paliw i bedziemy rozliczac utarg. Milej niedzieli !

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, Anula napisał:

Nadeszła wpłata 350,00zł z tego bazarku.

Wszystkim bardzo dziękuję za pomoc.Jesteście Kochani.

                                                                  Znalezione obrazy dla zapytania emotikony ruchome kwiaty

Aniu, dziękuję za informację. Mogę już zamknąć bazarek. W poprzednim poście, który jest podświetlony na różowo i nie jest widoczny dla wszystkich (moderator ma go sprawdzić, ale jeszcze tego nie zrobił), napisałam, ze wpłynęły ostatnie zadeklarowane wpłaty od B-b, Uxmal, Kado i Mgog. Dziękuję Wam kochane.

Dziękuję też wszystkim, którzy pomogli ośmiu zamojskim psiaczkom, dojechać do celu. Dzięki Wam mogą zacząć życie od nowa !

Link to comment
Share on other sites

Mimo, że bazarek już zamknięty i rozliczony, to muszę jeszcze skorygować kwotę końcową. Przed chwilą zajrzałam na swoje drugie konto ( nieaktywne i rzadko używane ) a tam od 13 czerwca leżą pieniążki od Pani Ani G-R !!! Pani Ania wpłaciła 50 zł na transport !!! 

Pani Aniu kochana, ogromna niespodzianka ! Pięknie dziękuję za pamięć i nieustającą pomoc.

  dziekuje-ruchomy-obrazek-0078

 

Ponieważ transport już został zapłacony, pieniążki te zostaną przeznaczone na karmę dla psich szczęśliwców - zgodnie z drugim celem bazarku.

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

Potwierdzam wpływ 26 zl z tego bazarku: 13 zł na konto Morelki i Gratki oraz 13 zł na konto Czarusia i Milusia. 

Ślicznie dziękuję!

Dziękuję Asiu. Poczekam jeszcze na kolejne potwierdzenia i zamknę bazarek.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Anula napisał:

I ja też przybiegłam potwierdzić.Kwota 20,00zł wpłynęła dla Kessi,Bezika i Czika.Ślicznie Havaneczko dziękuję.

                                                                       Znalezione obrazy dla zapytania emotikony ruchome kwiaty

Czuję zapach tej pięknej róży  ! Dziękuję !!!

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.06.2019 o 18:11, Jo37 napisał:

Potwierdzam wpłatę 10,00 zł na rzecz Bubu. Bardzo dziękuję.

Joasiu, dziękuję za informację.

Teraz już mogę zamknąć bazarek. Cała ósemka szczęśliwie dotarła do celu. Kilka dni później, Czaruś, jako pierwszy spełnił swoje marzenie o własnym domu !

Jeszcze raz dziękuję wszystkim za pomoc w sfinansowaniu transportu i karmy na pierwsze dni pobytu w nowych miejscach.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...