Jump to content
Dogomania

Zakończony. Rozliczony. 8 zamojskich, psich bid, jedzie do hotelu. Zbieramy na transport i karmę! Do 09.06, godz. 20.00


Havanka

Recommended Posts

6 godzin temu, Poker napisał:

A jest olej napędowy czy tylko benzyna?

Witaj Pokerku na bazarku z paliwem ! Jak trzeba, to sprowadzimy olej napędowy, byle tylko kupujący dopisali.

5 godzin temu, kado napisał:

Boszszsz...czy ja zawsze plotkami musze trafić na takie bazarki:)

Poproszę 3 karniatry za 20 zł:)

 

Kado, tak się cieszę, że te plotki Cię tu sprowadziły, bo dzięki temu zamojskie ogonki szybciej dojadą do celu. Już wkrótce przejdą taką metamorfozę, że gdyby nie dokumentacja zdjęciowa, nikt by nie uwierzył, że to te same psy !

Bardzo Ci dziękuję za zakup kanisterków z paliwem.

Życzę Tobie i wszystkim bywalcom bazarku, dobrego, udanego dnia !

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Nesiowata napisał:

Coraz bliżej do weekendu - czas uzupełnić baki!

Święta prawda Danusiu ! Lepiej, żeby nie zabrakło ! Witaj skoro świt na bazarku. Fajnie, że zaglądasz już od rana i czuwasz. Przytulanki dla Lali i jej kumpli a Ciebie serdecznie pozdrawiam !!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Bogusik napisał:

Hura!Już mamy ponad połowę uzbieranej kasy na transport :) To niesamowite ile wspaniałych osób chce wesprzeć  te psiaki i oczywiście nas :)

Zapraszamy serdecznie do kanisterkowych zakupów :)

 

3 godziny temu, Tianku napisał:

ja niestety tylko pokibicuję :(

 

Witajcie kochane dziewczyny ! Ja dopiero wrócilam z wrocławskiej metropolii. Cieszę sie, ze tam nie mieszkam, zwłaszcza latem. Dziękuję, ze zajrzałyście na bazarek. Tianku, wpadaj częściej kibicować ! Będzie nam miło Cię widzieć na naszym bazarku ! Słodkie buziaczki zostawiam i lecę z moim ogonkiem na spacer !!!!

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Nesiowata napisał:

Coraz bliżej wolne dni - naprawdę nikt nie tankuje? Zapraszamy!

Ruch na stacji rośnie wieczorem. Może ma to związek z upałami?  W każdym razie stacja czynna całą dobę ! Zapraszam z Danusią do tankowania !!!

1 godzinę temu, Poker napisał:

Wpadło mi dodatkowo 20 zł , więc poproszę  4 czerwone kanistry  po 5 zł z olejem napędowym.

Super !!! Pokerku, olej napędowy do silników wysokoprężnych z zapłonem samoczynnym już sprowadzony, specjalnie na Twoje zamówienie. Oczywiście "zapakowany" w czerwone kanisterki  Podobny obraz Podobny obraz Podobny obraz Podobny obraz Dzięki serdeczne za zakup !!! Miłego wieczoru !

1 godzinę temu, MALWA napisał:

Poprosze cegielke za 30 zl  :)

Witaj Agnieszko na bazarku !!! Dziękuję, ze przyszłaś ! Na specjalne Twoje życzenie, cegiełka klinkierowa za 30 zł.  Podobny obraz Bardzo, bardzo dziękuję !!! Niech przyniesie psiaczkom szczęście !!! Buziaczki !!!

Link to comment
Share on other sites

A teraz kolejne niespodzianki, które sprawiły nam dziś Malti i Jej Mama !!! Po cichutku zakupiły 2 kanistry przedniego paliwa po 20 zł i od razu za nie zapłaciły 40 zł !!!

Nie wiem, jak dziękować !!!   Podobny obraz Podobny obraz

 

Na koncie pojawiła się też niespodzianka Podobny obraz   od MikAgi a w niej 50 zł !!! Aguś, dziękuję, że wciąż jesteś... Podobny obraz

Ściskam Cię mocno a Mikusię smyram za uszkiem i drapię po brzuszku.

 

A na koniec kochana Uxmal zasiliła już konto psiaczków kwotą 15 zł !!!  Martuś dziękuję najserdeczniej !!! 

Podobny obraz
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Tola napisał:

Wielkie tankowanie trwa

taniec-emotikon-ruchomy-obrazek-0058

Dzien dobry Tolu ! Ja też się ciesze, że na stacji paliw jest ruch w interesie. Dzis caly transport rusza w drogę, więc benzyna, olej napędowy i szczescie w podróży bezcenne !

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, uxmal napisał:

Dzisiaj ważny dzień. Trzymam kciuki.

Dzień dobry Martusiu ! Tak, dla tych psiaczków to pierwszy dzień nowego życia ! Wszyscy trzymamy za nich kciuki, żeby szczęśliwie dojechały na miejsce.

Kochani, nie liczyłam jeszcze utargu, ale na pewno mamy już potrzebną kwotę. Jeżeli ktoś jeszcze zechciałby zrobić zakupy, to zebraną nadwyżkę, przeznaczymy na karmę.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Havanka napisał:

 Wszyscy trzymamy za nich kciuki, żeby szczęśliwie dojechały na miejsce.

Kochani, nie liczyłam jeszcze utargu, ale na pewno mamy już potrzebną kwotę. Jeżeli ktoś jeszcze zechciałby zrobić zakupy, to zebraną nadwyżkę, przeznaczymy na karmę.

Na wątkach Szafirka napisała,że TZ pojechał jednak do Anecik, aby tam bezpiecznie przepakować psiaki, więc transport będzie droższy o 20zł.

Może ktoś jeszcze dorzuci się do paliwka? Bardzo prosimy...:)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.06.2019 o 13:40, Nesiowata napisał:

Nadal zapraszamy do tankowania - piękna pogoda, czas wyruszać na łono natury. Bez paliwa nie da rady!

 

Dnia 7.06.2019 o 14:31, Bogusik napisał:

Na wątkach Szafirka napisała,że TZ pojechał jednak do Anecik, aby tam bezpiecznie przepakować psiaki, więc transport będzie droższy o 20zł.

Może ktoś jeszcze dorzuci się do paliwka? Bardzo prosimy...:)

Dokładnie ! Napęd własny nie sprawdzi się, bo za daleka trasa.

Przed chwilą podliczyłam dotychczasowy utarg. Na chwilę obecną mamy 350 zł. Z bazarku Martusi - Uxmal będzie 650 zł, czyli razem mamy 1000 zł.

Z tego co wiem, Tz Anecik weźmie 560 zł a Szafirek 430 zł = 990 zł. Jeżeli nic się nie zmieni, to będziemy na plusie 15 zł.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...