Jump to content
Dogomania

Kessi,Cziko,Bezik.Odmieńmy wspólnie ich los.Bezik-09.07.19 w DS.Kessi-02.08.19 w DS.Cziko-08.08.19 w DS.


Recommended Posts

Dnia 11.09.2019 o 01:22, Poker napisał:

Dobrze,że Kessi już nie wewnętrznego życia.

 Anula, ależ  sunia ma szelki , a nie obrożę.

Na spacerze Kessi nie ma szelek jest prowadzona na smyczy przypiętej do obroży.W momencie odbioru Kessi z hoteliku miała obrożę i szelki(zdjęcie wyżej).

1797073813_WhatsAppImage2019-08-31at18_07_54.jpeg.b9e5303e01b322fb08bee40f29757d97.jpeg

Faktem jest,że Bogusik uzgadnia z przyszłymi właścicielami,że pies pojedzie z pełnym wyposażeniem a później gdy się zaopatrzą to odeślą do hoteliku.

Trzeba to będzie zmienić i po prostu nie uwzględniać tej wersji.Stać mnie na to aby nasze psiaki jechały z pełnym wyposażeniem jeżeli właściciele nie przyjadą ze swoim, tym bardziej,że Hania ma mnóstwo,całą reklamówkę.A ja postaram się o uzupełnianie jej.Pomagam psiakom innym w różny sposób także mogę pomagać swoim w ten sposób.

Zapewne było potwierdzenie,że wszystko zakupią ale rozmowa zazwyczaj się tak kończy a w realu wygląda to inaczej.

Ludzie nie zdają sobie sprawy ile chorób może wyniknąć z uciskania tchawicy (tu chodzi głównie gdy pies ciągnie na smyczy ale nie tylko bo smycz po pociągnięciu zawsze ogranicza ruch psa).Chore serce,niedotlenienie,zapaść tchawicy i jeszcze inne.To mi uświadomił mój wet i ma rację,dlatego na to tak bardzo zwracam uwagę.

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Bogusik napisał:

Barankowa Kessi na barankowym posłanku...:)

64549791_WhatsAppImage2019-09-16at19_56.40(2).jpeg.989624b0475659a3ef9b5dd1140a02b5.jpeg

Tuż po fryzjerze i w nowo zakupionych szeleczkach.Uprzedzam już ewentualne uwagi, co do zbliżających się chłodów i mrozów i odpowiadam w imieniu rodziny,że ubranko będzie dziewczyna miała :)

862946995_WhatsAppImage2019-09-16at19_56.40(1).jpeg.ea37aff47f4b7f003ef062fb3748b7b3.jpeg

1531336639_WhatsAppImage2019-09-16at19_56.40(3).jpeg.10cd9fae15f9676117f840cfebb7777c.jpeg

1202346427_WhatsAppImage2019-09-16at19_56_40.jpeg.eaca0df70724afe387f873854ebf9540.jpeg

 

No piękna jest nasza Kessi.Tylko jeszcze brakuje obroży i przypiętej adresatki do niej.Gdyby wywinęła się przypadkowo z szelek to przynajmniej by została w obroży z adresówką.Ja tak marudzę ale wciąż mam w pamięci szukanie Liki w Ustroniu.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Anula napisał:

No piękna jest nasza Kessi.Tylko jeszcze brakuje obroży i przypiętej adresatki do niej.Gdyby wywinęła się przypadkowo z szelek to przynajmniej by została w obroży z adresówką.Ja tak marudzę ale wciąż mam w pamięci szukanie Liki w Ustroniu.

Anulko Kessi ma obrożę z adresówką i ją nosi co widać na poprzednich zdjęciach a także po śladzie na szyi.Miała zdjętą u fryzjera i pewnie zapomnieli jej zaraz założyć,a zdjęcia były robione tuż jak od niego wyszła.Raczej nie martwię się,że by gdzieś czmychnęła bo jest bardzo ułożoną,usłuchaną i grzeczną sunią,a do tego wpatrzoną w swoje pańciostwo,jak w obrazek.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Bogusik napisał:

Anulko Kessi ma obrożę z adresówką i ją nosi co widać na poprzednich zdjęciach a także po śladzie na szyi.Miała zdjętą u fryzjera i pewnie zapomnieli jej zaraz założyć,a zdjęcia były robione tuż jak od niego wyszła.Raczej nie martwię się,że by gdzieś czmychnęła bo jest bardzo ułożoną,usłuchaną i grzeczną sunią,a do tego wpatrzoną w swoje pańciostwo,jak w obrazek.

Dzięki Boguniu za podtrzymanie mnie na duchu.Skoro tak piszesz to tak jest.Zawsze po świeżej adopcji targa mną niepokój.Tak mam,że każdy psiak pod opieką naszą jest traktowany jak swój.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Anula napisał:

Dzięki Boguniu za podtrzymanie mnie na duchu.Skoro tak piszesz to tak jest.Zawsze po świeżej adopcji targa mną niepokój.Tak mam,że każdy psiak pod opieką naszą jest traktowany jak swój.

Wiem Anulko,że to z troski a nie ze zwykłego czepialstwa :) Właśnie wstawiłam filmik z Alis,zobacz jaki ma teraz dziewczyna raj :)

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Bogusik napisał:

Wiem Anulko,że to z troski a nie ze zwykłego czepialstwa :) Właśnie wstawiłam filmik z Alis,zobacz jaki ma teraz dziewczyna raj :)

U mnie wątek Alis wsiąkł.W Twoim profilu też nie mogę odnaleźć Twojego wpisu.Nie wiem co się dzieje.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Wiadomości i zdjęcia od p.Mariusza:

Dobry wieczór, zabieg się nie odbył i raczej nie odbędzie. Cziko ze względu na swoją otyłość i wiek nie jest wskazane żeby był poddawany kolejnej narkozie. Narośl jeszcze raz lekarz dokładnie poogladał i uznał że będziemy obserwować tą zmianę. Największym problemem jest dieta. Bardzo tego pilnujemy. Kupiliśmy teraz karmę Brit light dla psów z nadwagą. Cziko jest cudowny i strasznie wszystkich ujmuje swoją mordką. Chyba już zrozumiał że u nas jest jego dom. :)

Pies-kanapowiec :)

294145300_WhatsAppImage2019-09-24at21_48_32.jpeg.289e52e4b9fded0edc67cd52341d667d.jpeg

1071018430_WhatsAppImage2019-09-24at21_48_12.jpeg.2880c5d340c5aed4585c453fddb879ad.jpeg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Cziko miał w hoteliku rozszerzone badanie krwi bo takie każdemu psiakowi zlecamy.Nic Hania nie pisała,że miał złe wyniki dlatego m.in.był poddany zabiegowi kastracji.Cziko był także obcięty na krótko być może mu sierść odrasta.Na zdjęciu widać,że jest krótsza od poprzedniej.Cziko miał jakiś problem ze skórą,była wysuszona ale Hania kąpała go w szamponie.Podejrzewam,że teraźniejszy wet przeglądał książeczkę i widział wpis i zalecenia.P.Mariusz mówił,że chodzi z psami do bardzo dobrego weta,który leczy jego psy od lat.

Pod naszą opieką Cziko nie miał badan konkretnie w kierunku tarczycy.

Link to comment
Share on other sites

Cudne filmiki.Widać,że Kessi przytyła.Teraz trzeba uważać aby za bardzo nie przytyła.Jak ona się pięknie bawi,jaka jest żywa,jednym słowem żywe sreberko, cudna.Ogromnie się cieszę,że Kessi jest w tym domku.Ma wspaniałą opiekę.Jestem przekonana,że całe życie w tej chwili toczy się wokół Kessi.Kessi otrzymała to co najważniejsze najważniejsze,wspaniały dom,wspaniałą opiekę i miłość.Jestem szczęśliwa,że udało się pomóc Kessi.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...