Jump to content
Dogomania

Kessi,Cziko,Bezik.Odmieńmy wspólnie ich los.Bezik-09.07.19 w DS.Kessi-02.08.19 w DS.Cziko-08.08.19 w DS.


Recommended Posts

3 godziny temu, Havanka napisał:

Są już fajne zdjecia Cziko. Bogusiu, mozesz "przyciąć" trochę trawę? Zrobiłabym małemu olx.

Link do filmiku z Kessi wstawiłam do ogłoszenia na OLX

 

Bardzo Eluniu dziękujemy :) Na ile mi się udało,to trochę zdjęcia przycięłam...

IMG_20190723_093641_800x600.jpg.05c9227962fad7d3d04df60049a8e7d0.jpg.3dbf2427386fe7c82b943fffdfcbc5a8.jpg

IMG_20190723_093640_800x600.jpg.c38e0af119172bcdf5c5dea5c110e34f.jpg.64567312a9fefd9b99ab8c754d46be87.jpg

IMG_20190726_102939_450x600.jpg.54224408ea603d4c988c43baf1ad2ba0.jpg.54b50e38c7155a5b8d76926920f670d7.jpg

IMG_20190726_102946_450x600.jpg.bd13e72be19b7ad29b18125c903845d3.jpg.59d959d68e6eac4e06e83c373d01817e.jpg

IMG_20190723_093133_800x600.jpg.35c94cc551af6eec2c29ccf8f36b56c9.jpg.8a1070143ec0d7a93c98ebc188a21493.jpg

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, szafirka napisał:

Kessi miała ponownie zbadany kał i okazało się, że robal nadal siedzi, więc dostałam receptę, wykupiłam lek w aptece i podajemy.

Ogólnie leczenie trwa długo i nie jest łatwe wytępienie.Haniu jaki koszt jest badania kału i leku?

14 godzin temu, Havanka napisał:

Są już fajne zdjecia Cziko. Bogusiu, mozesz "przyciąć" trochę trawę? Zrobiłabym małemu olx.

Link do filmiku z Kessi wstawiłam do ogłoszenia na OLX

 

 

11 godzin temu, Havanka napisał:

Dzięki Bogusiu. To teraz biorę się za ogłoszenie.

Edytuję:

W końcu uporałam sie z ogłoszeniem:https://www.olx.pl/oferta/od-samego-rana-z-usmiechem-na-pyszczku-wita-nowy-dzien-CID103-IDATw5h.html

Powodzenia Czikuś !!!

Eluniu i ja bardzo dziękuję za ogromną pomoc w ogłaszaniu naszych psiaków.Ogłoszenie na Wrocław wyróżnione do 03.08.19 Czikunia. Może popraw tylko,że Cziko jest małym psiakiem bo ma 36cm w kłębie.Nie wiem też jak opisać jego wiek bo Hania podała taką wiadomość(Cziko był dzisiaj u weta. Waży 15,5 kg, w kłębie ma 36cm.Wg weta ma 10 lat jak nie więcej (w książeczce 2012 r. a więc 7 lat) Patrzę po zdjęciach to zęby ma raczej w porządku.

Link to comment
Share on other sites

51 minut temu, Anula napisał:

Ogólnie leczenie trwa długo i nie jest łatwe wytępienie.Haniu jaki koszt jest badania kału i leku?

 

Eluniu i ja bardzo dziękuję za ogromną pomoc w ogłaszaniu naszych psiaków.Ogłoszenie na Wrocław wyróżnione do 03.08.19 Czikunia. Może popraw tylko,że Cziko jest małym psiakiem bo ma 36cm w kłębie.Nie wiem też jak opisać jego wiek bo Hania podała taką wiadomość(Cziko był dzisiaj u weta. Waży 15,5 kg, w kłębie ma 36cm.Wg weta ma 10 lat jak nie więcej (w książeczce 2012 r. a więc 7 lat) Patrzę po zdjęciach to zęby ma raczej w porządku.

Dobrze Aniu, Zaraz poprawię. Jeżeli chodzi o wiek, to faktycznie jego określenie jest trochę problemowe.Dlatego napisałam, ze jest w średnim wieku.

Dziękuję za wyróżnienie. Jest już aktywne.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, b-b napisał:

Czy może zrobić jeszcze gdzieś ogłoszenie?

Tak Bogduniu,potrzeba na Poznań,Opole albo Katowice.Na Wrocław już ma Cziko.Z tekstem będzie ciężka sprawa u mnie ale może coś takiego:

Cziko... nie można się nie zakochać.

Cziko to śliczny,spokojny,mały piesek o kręconej sierści w średnim wieku. Przebywa w Hoteliku w Nowej Soli (woj.lubuskie).Cziko dał się poznać z bardzo dobrej strony.Jest to psiak  kontaktowy,łagodny,ufny, bardzo przyjazny,delikatny, grzeczny, uśmiechnięty. Do psów bardzo łagodny, nawet wręcz uległy, na koty nie zwraca uwagi, nie reaguje jak przechodzą obok niego.Ceni sobie bliskość człowieka ponad wszystko.Lubi dzieci.Jednym słowem kocha wszystko i wszystkich.Zachowuje czystość w domu,ładnie chodzi na smyczy,nie jest szczekliwy,pozostawiony sam, nie wyje,nie niszczy.Został obcięty ze względu na zaniedbaną sierść. Cziko jest wykastrowany, w kłębie ma 36cm,waży 15kg. Posiada pełny pakiet szczepień,czip.

Podaruj przesympatycznemu Czikowi dom a zyskasz najwierniejszego przyjaciela na lata,który wprowadzi w Twoje życie wiele radości i uśmiechu na twarzy. Kontakt (godz.10-18): Hania

Może jeszcze jedno albo dwa jakieś wstawić końcowe zdjęcia z 3 strony poglądowe z dłuższą sierścią np.

IMG_20190607_181352_450x600.jpg

62263944_2250390378382469_763720454530662400_n.jpg

62035739_454537845120877_1240305345843167232_n.jpg.e1b94c73c779c0169dee4278a657bb71.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Anula napisał:

Tak Bogduniu,potrzeba na Poznań,Opole albo Katowice.Na Wrocław już ma Cziko.Z tekstem będzie ciężka sprawa u mnie ale może coś takiego:

 

A nr telefonu jaki dać?

Zrobię na Poznań i na Opole też .

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, b-b napisał:

A nr telefonu jaki dać?

Zrobię na Poznań i na Opole też .

Bogduniu,tel.do Hani: 660 169 929. Na pierwszej stronie są podane informacje odnośnie psiaków a także linki do ogłoszeń.

7 godzin temu, Tola napisał:

Tez postaram się zrobic Cziko OLx, ale już nie dzisiaj  - to w takim razie na Katowice.

Martuniu,tak sobie pomyślałam,może zamiast Katowic skoro b-b zrobi na Opole to może spróbować na Szczecin? Odległość jest zbliżona Katowice jak i Szczecin.

Bardzo proszę o podanie linków to wstawię na pierwszą stronę i będę miała kontrolę nad wyróżnianiem tych ogłoszeń.

Bardzo Wam Kochane dziękuję.Dla nas to jest wielka znacząca pomoc.

Link to comment
Share on other sites

53 minuty temu, Anula napisał:

Bogduniu,tel.do Hani: 660 169 929. Na pierwszej stronie są podane informacje odnośnie psiaków a także linki do ogłoszeń.

 

Zabieram się do robienia .

 

Poznań https://www.olx.pl/oferta/cziko-nie-mozna-sie-nie-zakochac-CID103-IDAWXbo.html

Opole https://www.olx.pl/oferta/pokochaj-i-daj-mu-dom-CID103-IDAWXXT.html

 

Link to comment
Share on other sites

30 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Anulko, na jakie misto zrobić ogloszenie dla Cziko? Już sie zabieram za pisanie. 

Asieńko Kochana. b-b już zrobiła na Poznań i Opole,Havaneczka na Wroclaw,Tola zgłosila się na Katowice a więc na razie odpuszczamy,zobaczymy jaki będzie odzew.

Ja bym Ciebie bardzo prosiła o zmianę u Kessi z Katowic na Opole albo na Szczecin.Może jej warto dorobić osobne dodatkowo na jedno z tych miast.Kiedyś oglaszałyśmy swoje psiaki na Szczecin i kilka trafiło w te okolice do bardzo dobrych domków np.dwie Maja i Sara pudliszony.

Edit: Asiu widzę,że zrobiłaś na Katowice.To dobrze.Napiszę Toli aby zrobila jeszcze na Szczecin dla Czika

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Anula napisał:

Asieńko Kochana. b-b już zrobiła na Poznań i Opole,Havaneczka na Wroclaw,Tola zgłosila się na Szczecin a więc na razie odpuszczamy,zobaczymy jaki będzie odzew.

Ja bym Ciebie bardzo prosiła o zmianę u Kessi z Katowic na Opole albo na Szczecin.Może jej warto dorobić osobne dodatkowo na jedno z tych miast.Kiedyś oglaszałyśmy swoje psiaki na Szczecin i kilka trafiło w te okolice do bardzo dobrych domków np.dwie Maja i Sara pudliszony.

Anulko, niech juz będzie na te Katowice, ja mu wyróznię na tydzień. 

Kessi zmieniam na Szczecin. Chociaż jestem zdziwiona, że nikt sensowny nie zadzwonił...Już dwa razy zerowałam wyświetlenia, miałam tez trzy zapytania...

 

Od: 28 lip 
Do: 9 sie

image;s=94x72

Piękna sunia w typie foxteriera czeka na...

 
 
 

Za darmo

 3
 Promowane do 18 sie
Statystyki
 Wyświetleń: 371
 Tel: 6
 Obserwuje: 30
 
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Anula napisał:

Bogduniu,tel.do Hani: 660 169 929. Na pierwszej stronie są podane informacje odnośnie psiaków a także linki do ogłoszeń.

Martuniu,tak sobie pomyślałam,może zamiast Katowic skoro b-b zrobi na Opole to może spróbować na Szczecin? Odległość jest zbliżona Katowice jak i Szczecin.

Bardzo proszę o podanie linków to wstawię na pierwszą stronę i będę miała kontrolę nad wyróżnianiem tych ogłoszeń.

Bardzo Wam Kochane dziękuję.Dla nas to jest wielka znacząca pomoc.

Cziko na Szczecin

https://www.olx.pl/oferta/malutki-cudny-piesek-do-adopcji-CID103-IDAV4Pi.html

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, b-b napisał:

Bogduniu bardzo dziękuję.Zaraz te dwa OLX wyróżnię.

38 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Anulko, na jakie miasto zrobić ogloszenie dla Cziko? Już sie zabieram za pisanie. 

Edit:

wrzuciłam na Katowice. Jeśli zmienić, to czekam na sugestie.

https://www.olx.pl/oferta/pies-ideal-cziko-do-adopcji-CID103-IDAV4b3.html

 

7 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Anulko, niech juz będzie na te Katowice, ja mu wyróznię na tydzień. 

Kessi zmieniam na Szczecin. Chociaż jestem zdziwiona, że nikt sensowny nie zadzwonił...Już dwa razy zerowałam wyświetlenia, miałam tez trzy zapytania...

 

Od: 28 lip 
Do: 9 sie

image;s=94x72

Piękna sunia w typie foxteriera czeka na...

 
 
 

Za darmo

 3
 Promowane do 18 sie
Statystyki
 Wyświetleń: 371
 Tel: 6
 Obserwuje: 30
 

Asiu,tak jest.NIech Cziko zostaje na Katowicach.Napisz tylko do którego ma wyróżnienie.Serdecznie dziękuję za wyróżnienie.Za tydzień ja wyróżnię.

Jeżeli chodzi o o Kessi to też mnie zaskakuje,że nie ma telefonów o nią.Dlatego zasugerowałam Szczecin,zobaczymy.Dzięki za zmianę.

Link to comment
Share on other sites

Mam mały zawrót głowy,nie nadążam za Wami.

Uporządkuję:

Cziko - OLX:

b- b 

Poznań https://www.olx.pl/oferta/cziko-nie-mozna-sie-nie-zakochac-CID103-IDAWXbo.html

Opole https://www.olx.pl/oferta/pokochaj-i-daj-mu-dom-CID103-IDAWXXT.html

Tola

Szczecin https://www.olx.pl/oferta/malutki-cudny-piesek-do-adopcji-CID103-IDAV4Pi.html

Alaskan malamutte 

Katowice https://www.olx.pl/oferta/pies-ideal-cziko-do-adopcji-CID103-IDAV4b3.html  (wyróżnione na tydzień)

No i zmiana OLX Kessi z Katowic na Szczecin - 30.07.19 - wyróżnione do 18.08.19

Ogłoszenia Cziko - Opole,Poznań i Szczecin wyróżnione do 06.08.19.Wrocław jest wyróżniony do 03.08.19.

Bardzo dziękuję za pomoc!.

                                                      Grafika

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.07.2019 o 16:54, szafirka napisał:

Kessi miała ponownie zbadany kał i okazało się, że robal nadal siedzi, więc dostałam receptę, wykupiłam lek w aptece i podajemy.

Haniu ten lek jaką ma nazwę? Ile będzie trwała kuracja? Czy Kessi przytyła? Przy lambliach ciężko jest przytyć psu.

Czy karma mokra jeszcze jest,czy trzeba dokupić?

Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, Anula napisał:

 

Ogłoszenia Cziko - Opole,Poznań i Szczecin wyróżnione do 06.08.19.Wrocław jest wyróżniony do 03.08.19.

 

 

Poznań

 666.jpg.e59aca5278dbd598e5a1295b4cbced89.jpg

 

Było zapytanie :

Anette

Czy jest możliwość transportowania pieska do Koszalina?

Poprosiłam o kontakt pod podany nr telefonu.

 

 

Opole

666.jpg.ffece5d02f6942ca71d364fc933fd62b.jpg

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękuję dziewczyny za zrobienie ogłoszeń Kessi i Cziko :)

Odezwał się Pan z Poznania,który wraz z żoną chcą zaadoptować Kesi.Pani jest na emeryturze a Pan czasami jeszcze gdzieś dorabia.Dzieci  już na swoim więc są sami.Mieszkanie w bloku ok 50m,dookoła bardzo dużo terenów do spacerów.Mieli w swoim życiu 2 foksiki więc znają bardzo dobrze temat zachowań i charakterów tych psiaków.Ostatno mieli bokserka,który w wieku 11 lat mimo walki z chorobą odszedł za TM.Państwo na urlopy wyjeżdżają nad morze i zawsze psiaki im towarzyszyły.Właśnie w sobotę wyjeżdżają i wracają 17.08 więc mogli by przyjechać po Kessi dopiero po powrocie.

Poprosiłam niezastąpioną Paulinkę /Niufus1/ o wizytę p/a i odbędzie się ona jutro o godz. 18

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Bogusik napisał:

Bardzo dziękuję dziewczyny za zrobienie ogłoszeń Kessi i Cziko :)

Odezwał się Pan z Poznania,który wraz z żoną chcą zaadoptować Kesi.Pani jest na emeryturze a Pan czasami jeszcze gdzieś dorabia.Dzieci  już na swoim więc są sami.Mieszkanie w bloku ok 50m,dookoła bardzo dużo terenów do spacerów.Mieli w swoim życiu 2 foksiki więc znają bardzo dobrze temat zachowań i charakterów tych psiaków.Ostatno mieli bokserka,który w wieku 11 lat mimo walki z chorobą odszedł za TM.Państwo na urlopy wyjeżdżają nad morze i zawsze psiaki im towarzyszyły.Właśnie w sobotę wyjeżdżają i wracają 17.08 więc mogli by przyjechać po Kessi dopiero po powrocie.

Poprosiłam niezastąpioną Paulinkę /Niufus1/ o wizytę p/a i odbędzie się ona jutro o godz. 18

O kurcze.... w końcu coś drgnęło ! Pierwsze odczucia po powyższym opisie, całkiem pozytywne. Zobaczymy, co napisze nam Niufus1. Kciuki mocno trzymam !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...