Jump to content
Dogomania

Kessi,Cziko,Bezik.Odmieńmy wspólnie ich los.Bezik-09.07.19 w DS.Kessi-02.08.19 w DS.Cziko-08.08.19 w DS.


Recommended Posts

2 minuty temu, Anula napisał:

Dziś nadeszła niespodzianka.P.Patrycja od Bezika/Leszy przesłała dla naszych psiaków 200,00zł.Ślicznie dziękujemy za wspaniałe serduszko.

super,  moje mowy przynoszą dobre efekty.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, Anula napisał:

Dziś nadeszła niespodzianka.P.Patrycja od Bezika/Leszy przesłała dla naszych psiaków 200,00zł.Ślicznie dziękujemy za wspaniałe serduszko.

Jestem też mile zaskoczona tak ogromną wpłatą od p.Patrycji :) Już bardzo serdecznie jej za to podziękowałam :)

Link to comment
Share on other sites

Bardzo się cieszę, ze zamojskie psiaki znajdują rewelacyjne domu, a ich nowi właściciele pomagają utrzymać kolejne bezdomniaki w hoteliku.

To bardzo dobrze świadczy o przyszłych właścicielach, jest to też wielka pomoc i dla zwierzaków i dla osób, które nieustannie pomagają zmienić psi los.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Anula napisał:

Wyróżniłam OLX na Wrocław - Kessi do 24.07.19.

Haniu co słychać u psiaczków.Jak czuje się Cziko?Czy rana zagojona po zabiegu?

Dziękuję za wyróżnienie, zainteresowanie spore, oby przełożyło się to na TEN dom!

Tez jestem ciekawa, co u Czikusia?

Link to comment
Share on other sites

Cziko ma się dobrze, rana zagoiła się pięknie, przemywamy ją jeszcze co 2-3 dni zapobiegawczo. Cziko wypróżnia się swobodnie, więc raczej nic go nie boli. Poleciłam chłopaka pewnej rodzinie, zobaczymy, czy coś z tego wyjdzie.

Kessi szalona, kochana foksiczka bawi się, biega. Telefonów o nią miałam może z 6, z czego 5 głupkowatych w tym propozycja matrymonialna bardzo konkretna, 1 całkiem obiecujący, ale Pan wycofał się po informacji o odległości między nim, a Kessi i nawet nie było mowy o przemyśleniu, pomocy w transporcie, a ów Pan z Katowic. Niedawno napisała do mnie osoba z zapytaniem, czy Kessi jest jeszcze do adopcji, napisała też, że jutro zadzwoni. Ludzie wrócą z urlopów (tak jak np. Państwo od Morelki) i wezmą się za adopcje - taką mam nadzieję.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

35 minut temu, szafirka napisał:

Cziko ma się dobrze, rana zagoiła się pięknie, przemywamy ją jeszcze co 2-3 dni zapobiegawczo. Cziko wypróżnia się swobodnie, więc raczej nic go nie boli. Poleciłam chłopaka pewnej rodzinie, zobaczymy, czy coś z tego wyjdzie.

Kessi szalona, kochana foksiczka bawi się, biega. Telefonów o nią miałam może z 6, z czego 5 głupkowatych w tym propozycja matrymonialna bardzo konkretna, 1 całkiem obiecujący, ale Pan wycofał się po informacji o odległości między nim, a Kessi i nawet nie było mowy o przemyśleniu, pomocy w transporcie, a ów Pan z Katowic. Niedawno napisała do mnie osoba z zapytaniem, czy Kessi jest jeszcze do adopcji, napisała też, że jutro zadzwoni. Ludzie wrócą z urlopów (tak jak np. Państwo od Morelki) i wezmą się za adopcje - taką mam nadzieję.

Dziękujemy Haniu za wiadomości o Cziko i Kessi.Pozostaje więc tylko  czekać i trzymać kciuki aby ktoś sensowny się odezwał.

Link to comment
Share on other sites

Ja tez miałam zapytanie o Kessi na OLX:

Dzień dobry.
Mieliśmy foxia szorstkowłosego do listopada ubiegłego roku. Czy ten piesek lubi podróżować ? i czy są z tym jakieś ewentualne kłopoty? Mieszkamy w domku jednorodzinnym.
Pozdrawiam Małgorzata

Odesłałam panią do Hani, nie wiem, czy zadzwoniła...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.07.2019 o 23:04, Alaskan malamutte napisał:

Miałam zapytanie na olx o Kessi. Tradycyjnie odpisałam, aby dzwonić pod podany numer telefonu. 

 

10 godzin temu, Tola napisał:

Ja tez miałam zapytanie o Kessi na OLX:

Dzień dobry.
Mieliśmy foxia szorstkowłosego do listopada ubiegłego roku. Czy ten piesek lubi podróżować ? i czy są z tym jakieś ewentualne kłopoty? Mieszkamy w domku jednorodzinnym.
Pozdrawiam Małgorzata

Odesłałam panią do Hani, nie wiem, czy zadzwoniła...

 

8 godzin temu, Havanka napisał:

Ja też miałam zapytanie o Kessi z Poznania. Poprosiłam o kontakt z szafirką.

 

8 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Cos sie dzieje, fajnie :)

No i fajnie.Trzeba czekać na spokojnie na ten jedyny,bardzo dobry, szczególny dom.Tak jak Hania wcześniej napisała" Kessi szalona, kochana foksiczka bawi się, biega."I takiego szalonego domku będziemy szukać.

Wyróżniłam OLX na Poznań do 31.07.19.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Anula napisał:

 

 

 

No i fajnie.Trzeba czekać na spokojnie na ten jedyny,bardzo dobry, szczególny dom.Tak jak Hania wcześniej napisała" Kessi szalona, kochana foksiczka bawi się, biega."I takiego szalonego domku będziemy szukać.

Wyróżniłam OLX na Poznań do 31.07.19.

Dzieki Aniu.Wyroznienie jest juz aktywne.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...