Jump to content
Dogomania

Kessi,Cziko,Bezik.Odmieńmy wspólnie ich los.Bezik-09.07.19 w DS.Kessi-02.08.19 w DS.Cziko-08.08.19 w DS.


Recommended Posts

13 godzin temu, Havanka napisał:

Zrobiłam Kessi Olx na Zieloną Górę. Anulko, rzuć okiem, czy nie trzeba czegoś skorygować lub dopisać: https://www.olx.pl/oferta/kessi-suczka-w-typie-foksteriera-do-adopcji-CID103-IDACOaJ.html

Havanka,bardzo dziękuję.Bardzo proszę podmień na Poznań.Zielona Góra-stamtąd bardzo słaby jest odzew.

Tekst,nic dodać,nic ująć tylko bardzo proszę popraw,że Kessi przebywa w Hoteliku dla Zwierząt w Nowej Soli (woj.lubuskie) - nie pod Nową Solą.

Ogłoszenie zaraz wyróżnię.

Już wyróżnione do 15.07.19.

9 godzin temu, Tola napisał:

Ja jutro podmienię  ogłoszenie na Kessi na Wrocław, dzisiaj nie dam już rady.

Bardzo dziękuję Tola.

Link to comment
Share on other sites

Zwolnił się termin na kastrację.Cziko dziś ma zabieg.Trzymajmy kciuki za maluszka aby zabieg przebiegł pomyślnie bez komplikacji.Dziś także planuję z Bogusik wizytę w Hoteliku.

Alaskan malamutte,bardzo proszę podmień ogloszemie Bezika na Kessi na Katowice.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Anula napisał:

Cziko już po zabiegu,miał wycięte dwa guzki.Teraz odpoczywa.

Jutro szafirek zawozi przed południem Bezika do Wrocławia do swojego domku.

 

2 godziny temu, Jo37 napisał:

Biedny Cziko. Nie dość, że kastracja to jeszcze guzki.

Cziko życzę szybkiego powrotu do zdrowia, a za Bezika też trzymam kciuki - domek wspaniały, oby Bezik szybko się zaklimatyzował i nie cierpiał z powodu rozstania z szafirkami!

Zrobiłam ogłoszenie Kessi na Wrocław, ale przydałoby się jeszcze parę zdjęć podobnych do tych, jakie miał Bezik, Gratka i Morelka - takich robionych z bliska i  przy człowieku.

https://www.olx.pl/oferta/niezwyklej-urody-kessi-do-adopcji-CID103-IDADw9h.html

Anulka - spójrz proszę, czy czegoś nie brakuje...

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Tola napisał:

 

Cziko życzę szybkiego powrotu do zdrowia, a za Bezika też trzymam kciuki - domek wspaniały, oby Bezik szybko się zaklimatyzował i nie cierpiał z powodu rozstania z szafirkami!

Zrobiłam ogłoszenie Kessi na Wrocław, ale przydałoby się jeszcze parę zdjęć podobnych do tych, jakie miał Bezik, Gratka i Morelka - takich robionych z bliska i  przy człowieku.

https://www.olx.pl/oferta/niezwyklej-urody-kessi-do-adopcji-CID103-IDADw9h.html

Anulka - spójrz proszę, czy czegoś nie brakuje...

Tola bardzo dziękuję za ogłoszenie.Tekst bardzo dobry z tym,że Kessi przytyła pół kilo,zapewne teraz waży 7kg.W zasadzie to nie ma chyba jakiegoś większego znaczenia.

Ogłoszenie już wyróżnione.

Byłyśmy wczoraj w Hoteliku.Wszystkie psiaki zamojskie cudne,radosne,nastawione na człowieka,nie odstępowały nas cały czas.Szalenie przyjazne,kontaktowe,łagodne,jednym słowem o cudnych charakterach.Co one robiły w schronie? Nigdy tego nie zrozumiem.Piesek czarny bez stopki,świetnie się porusza,ma przepiękną kruczo-czarną,lśniącą sierść.Jest bardzo kochany,przesympatyczny.Wszystkim psiakom potrzebne są bardzo ciepłe domy i ciągły kontakt z człowiekiem.Wypuszczone na ogród szalały,cudny widok.

Link to comment
Share on other sites

Jutro zrobimy sesję Kessi. Niestety "pogoda zaskoczyła drogowców", ale coś będziemy kombinować. Kessi przytyła już chyba kolejne pół kilo, albo nawet i więcej, schowały się kosteczki kręgosłupa, powoli chowają się biodra.

Cziko jest pogodny, chętnie chodzi, spaceruje po dworze. Kilka razy musimy przemywać mu rivanolem odbyt, aby bakterie nie psuły procesu gojenia się rany. Przed zabiegiem Cziko miał robioną ponownie morfologię i wyniki wyszły lepsze, niż po przyjeździe ze schronu.

Bezik cudowny, na pewno da wiele szczęścia rodzinie. Szafirek potwierdził, że domek bardzo fajny.

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, szafirka napisał:

Jutro zrobimy sesję Kessi. Niestety "pogoda zaskoczyła drogowców", ale coś będziemy kombinować. Kessi przytyła już chyba kolejne pół kilo, albo nawet i więcej, schowały się kosteczki kręgosłupa, powoli chowają się biodra.

Cziko jest pogodny, chętnie chodzi, spaceruje po dworze. Kilka razy musimy przemywać mu rivanolem odbyt, aby bakterie nie psuły procesu gojenia się rany. Przed zabiegiem Cziko miał robioną ponownie morfologię i wyniki wyszły lepsze, niż po przyjeździe ze schronu.

Bezik cudowny, na pewno da wiele szczęścia rodzinie. Szafirek potwierdził, że domek bardzo fajny.

Haniu to czekamy na sesję zdjęciową naszej ślicznotki.Kessi jest cudna,taka filigranowa,bardzo proporcjonalna o pięknych znaczeniach sierści.Dzięki za informację o Cziko.Jak tylko się wygoi wszystko u Czika będziemy próbować go ogłaszać.W zasadzie czekamy na podrośnięcie sierści też.Cieszę się,że wyniki są lepsze.

Czekam na rachunek aby uregulować zaległość.

14 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Anulko, wklejam link do ogłoszenia Kessi. Wykorzystałam swój tekst, który kiedyś napisałam dla Wioli, może przyniesie też Kessi szczęście. 

Tak jak prosiłaś, wrzuciłam na Katowice

https://www.olx.pl/oferta/piekna-sunia-w-typie-foxteriera-czeka-na-dom-CID103-IDAFTjJ.html

Asiu,z całego serca dziękuję za ogłoszenie.Zaraz wyróżnię.

Kessi ma OLX na Wrocław;Poznań i Katowice - wyróżnione do 18.07.19

Na OLX jest promocja. 7 dni 3,60zł;na miesiąc 12zł z groszami.

Jeżeli będzie kiepski odzew z Katowic,bardzo proszę Asiu podmień na Opole.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.07.2019 o 09:10, Havanka napisał:

Bogusiu, solidnego wypoczynku na urlopie Ci życzę ! Teraz Bezik będzie Ci się kojarzył właśnie z urlopem, bo w tym samym czasie odnalazł swój dom.

Może dziś wieczorem uda mi sie napisać ogłoszenie dla Kessi.

Eluniu bardzo dziękuję za życzenia :) Faktycznie wyurlopowałam się i bardzo mile spędziłam czas z rodziną :)

11 godzin temu, Poker napisał:

Macie kontakt z DS Bezika?

Mam kontakt z p.Patrycją tylko nie miałam czasu napisać.Wczoraj jechałam do domu 13 godzin i byłam tak padnięta,że nie napisałam.Teraz nadrabiam zaległości i będę wstawiać na wątkach wiadomości jakie w czasie urlopu otrzymałam oraz zdjęcia i filmiki :)

Bezik cudownie zaaklimatyzował się w nowym domku.Nie płakał i nie szukał Piotrka a zajął się zwiedzaniem mieszkania i swoją pełną jedzenia miseczką.Na pierwszych spacerach czuł się nie pewnie i chciał jak najprędzej wracać do domu,wręcz ciągnął.Wczoraj było już lepiej i biegał nie naciągając smyczy.Państwo wybierają na razie spokojne  miejsce spacerowe i będą za jakiś czas przyzwyczajać go do ruchu ulicznego.Bardzo przyjaźnie i z merdającym ogonkiem przywitał p.Mateusza gdy wrócił z pracy i zażyczył sobie mizianka wywalając się kołami do góry.Jest bardzo przytulaśny i biega od jednego do drugiego po kolejne porcje pieszczot.Już wczoraj zaczął się bawić zabawkami co świadczy,że naprawdę czuje się w nowym domu bardzo dobrze.Gdy zapytałam p.Patrycję czy w rzeczywistości bardzo odbiega wyglądem od tego na zdjęciach? Otrzymałam odpowiedź: tak odbiega i nawet myślałam,że to całkiem inny piesek...A po chwili dodała: Pani Bogusiu on jest dużo piękniejszy niż na ogłoszeniowych zdjęciach! Jesteśmy nim zauroczeni :) Zapewniła mnie ponad to,że mam się nie martwić bo oboje zrobią wszystko aby Bezik był u nich szczęśliwy :) Imię będzie stopniowo zmieniane na Leszy.Doskonale już reaguje na oba :) Dzisiaj wizyta u weta na ogólny przegląd i rejestrację czipa.

A to nasz Bezik-Leszy w nowym cudownym domku :) Fajne podpisiki na zdjęciach :)

294655555_WhatsAppImage2019-07-10at20_27_05.jpeg.017886a733668edeeee05e150124e45a.jpeg

380636991_WhatsAppImage2019-07-10at20_26_49.jpeg.e556e73c10ba6b18d1c3144901fc28c5.jpeg

1432118120_WhatsAppImage2019-07-10at20_26_57.jpeg.d917d5a05f37f88e77ee63d3e320f277.jpeg

2091240953_WhatsAppImage2019-07-10at20_27_18.jpeg.a84a5b84e22a92d9aaeb3b5576af8b27.jpeg

427459752_WhatsAppImage2019-07-10at20_28_04.jpeg.88b83edc7042ea290b4cf050a64527d2.jpeg

 

 

  • Like 3
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Jak Anula wspominała w poniedziałek byłyśmy w hoteliku i widziałyśmy zamojszczaki.Wszystkie są zadbane,wesołe i przyjazne do ludzi.Jedynie Morelka na początku była ostrożna ale smaczek zrobi swoje i po chwili już miałam jej łapki na swoich kolanach.Bezik cudowny, wciąż uśmiechnięty i domagający się pieszczot.Kessi pędziwiatr i wszędzie jej pełno.Jest dominantką i lubi rządzić,więc dom raczej bez innych psiaków.Bardzo fajnie przybiera na wadze i już zupełnie inaczej wygląda :) Jest bardzo filigranowa i bardzo zgrabna.Zdjęć nie robiłyśmy ze względu na pogodę i psiaki,które były w ciągłym ruchu.

W hoteliku zostawiłyśmy dla psiaków smaczki i szarpaki.

IMG_08072019_112600.jpg.926ccdd34f865fdf36e2c6762cf6150e.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Witaj Bogusiu po urlopie ! Wracasz do nas z bardzo pozytywnymi i radosnymi wieściami o Beziku ! Ale chłopak trafił ! Ze zdjeć i filmiku widać, ze czuje sie już jak u siebie. Ma wspaniałych i mądrych opiekunów, którzy bardzo dbają o niego. Mam nadzieję, ze wkrótce pozostałe zamojszczaki, pójdą w jego ślady.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...