Jump to content
Dogomania

Kessi,Cziko,Bezik.Odmieńmy wspólnie ich los.Bezik-09.07.19 w DS.Kessi-02.08.19 w DS.Cziko-08.08.19 w DS.


Recommended Posts

6 godzin temu, Bogusik napisał:

Dziewczyny,bardzo dziękujemy za ogłoszenia Bezika :) Zawsze działacie błyskawicznie!:)

Jedno zdjęcie trochę poobcinałam.

IMG_20190616_185524_450x600.jpg.accd33ec4cfb78d2dea0a79927d4f7e7.jpg.9dc203f3593810c16600f4b5b76f11ad.jpg

Chciałam wykorzystać to zdjecie, ale w wersji początkowej było za dużo łąki. Teraz jest super ! Dam go jako pierwsze.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, Tola napisał:

 

21 godzin temu, Havanka napisał:

 

21 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Anulko, na jakie miasto? Jutro postaram się napisać..

Ślicznie dziękuję.Jesteście Kochane.Już wyróżniłam za 4,49zł i będę pilnować.

Asiu Kochana może na Opole bo jest bliżej od Katowic.Jak będzie cisza to poproszę o zmianę na Katowice.

Link to comment
Share on other sites

Czy nadal cisza z ogłoszeń?

Chciałam też napisać, ze utarg z bazarku transportowego, niespodziewanie powiększył się o kwotę 50 zł. Nadeszła wpłata niespodzianka od Pani Ani. Transport już opłacony, wiec chcę ją przeznaczyć na drugi cel bazarku, czyli na karmę. 50 zł podzielone pomiędzy 8 szczęśliwców, daje kwotę 6, 25 zł na jednego. W związku z tym do Anuli prześlę kwotę 20 zł ( w zaokrągleniu) przypadające na Kessi, Bezika i Cziko.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.06.2019 o 17:52, Havanka napisał:

Czy nadal cisza z ogłoszeń?

Chciałam też napisać, ze utarg z bazarku transportowego, niespodziewanie powiększył się o kwotę 50 zł. Nadeszła wpłata niespodzianka od Pani Ani. Transport już opłacony, wiec chcę ją przeznaczyć na drugi cel bazarku, czyli na karmę. 50 zł podzielone pomiędzy 8 szczęśliwców, daje kwotę 6, 25 zł na jednego. W związku z tym do Anuli prześlę kwotę 20 zł ( w zaokrągleniu) przypadające na Kessi, Bezika i Cziko.

Bardzo dziękuję Havaneczko.Dług się nam zmiejszył,ogromnie się cieszę.Już pieniążki nadeszły-potwierdzam.

                                                Znalezione obrazy dla zapytania emotikony ruchome kwiaty

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.06.2019 o 20:59, Tola napisał:

Az trudno uwierzyć:(

Zastanawiam się,  w jakim celu ci ludzie pobierają nr telefonu, jak i tak nie mają zamiaru dzwonić.

No nic, czekamy dalej.

Niestety ja mam sporo tel. z zaproszeniami na prezentację, oferty np. "super" garnków, odkurzaczy itp. 

Link to comment
Share on other sites

36 minut temu, Anula napisał:

Wyróżniłam OLX Toli i Havanki do 04.07.19.Jutro jeszcze wyróżnię Asi.

Haniu,czy Kessi już skończyła kurację na lamblie? Czy kuracja będzie powtarzana? Tak sobie myślę głośno,czy Kessi już ogłaszać.

Na razie zaowocowało kolejnym odkryciem telefonu i przybyło 2 obserwatorów. Mocno trzymam kciuki za jeden, właściwy telefon !

Aniu, proszę jeszcze o potwierdzenie na wątku bazarkowym odbioru tych 20 zł : BAZAREK

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Anula napisał:

Wyróżniłam OLX Toli i Havanki do 04.07.19.Jutro jeszcze wyróżnię Asi.

Haniu,czy Kessi już skończyła kurację na lamblie? Czy kuracja będzie powtarzana? Tak sobie myślę głośno,czy Kessi już ogłaszać.

Bardzo dziękuję:)

Też jestem ciekawa, co u Kessi i Cziko, bo cichutko się o nich zrobiło...

Link to comment
Share on other sites

Zapraszam wraz z Bogusik na dwa bazarki prowadzone równocześnie aby podreperować finanse maluchów.Bazarki będą otwarte dzisiaj około 20.Będzie możliwa wysyłka wspólna.

Anula.

https://www.dogomania.com/forum/topic/350156-proszę-nie-pisać-różności-od-280619-do-020719/

Bogusik.

https://www.dogomania.com/forum/topic/350153-proszę-nie-pisaćtworzy-się/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...