Jump to content
Dogomania

Kessi,Cziko,Bezik.Odmieńmy wspólnie ich los.Bezik-09.07.19 w DS.Kessi-02.08.19 w DS.Cziko-08.08.19 w DS.


Recommended Posts

Dzięki Haniu za informacje i zdjęcia,filmik.Jeszcze brakuje mi informacji ile psiaki mają w kłębie.Czy Cziko jest kompany w szamponie leczniczym?Czy w przyszłym tygodniu mam zamawiać Animondę?

Zaraz przeleję pieniążki 656,00zł za rachunki.U Ciebie mamy 50zł nadwyżki po Atili i Timi to odejmę za SPA i będziemy rozliczone.

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, Havanka napisał:

Aniu jesli chcesz pomogę ogłaszać psiaczki. Daj tylko znać kiedy i ktoremu najpierw.

Kochana Havaneczko,tak potrzebne są ogłoszenia dla Bezika.On już jest w miarę przygotowany do adopcji.Czekam tylko na info od Hani,jaki ma charakter.Bogusik poprosiła o więcej zdjęć.

Natomiast Cziko czeka na kastrację - 15.07.19 - moja cudna Kessi musi mieć czas na chociaż jeden etap leczenia lamblii i wyniki. 

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Anula napisał:

Kochana Havaneczko,tak potrzebne są ogłoszenia dla Bezika.On już jest w miarę przygotowany do adopcji.Czekam tylko na info od Hani,jaki ma charakter.Bogusik poprosiła o więcej zdjęć.

Natomiast Cziko czeka na kastrację - 15.07.19 - moja cudna Kessi musi mieć czas na chociaż jeden etap leczenia lamblii i wyniki. 

To ja też poczekam na info od Szafirki i przygotuję tekst ogłoszeniowy dla Bezika.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Havanka napisał:

To ja też poczekam na info od Szafirki i przygotuję tekst ogłoszeniowy dla Bezika.

Bardzo,bardzo dziękuję.Jak zwykle ogłoszenia na Wrocław,Poznań,Opole,Katowice.Tylko musimy troszeczkę poczekać na opis Hani.Ja wszystkie informacje o psiakach umieszczam w poście informacyjnym aby nie szukać na wątku.

Link to comment
Share on other sites

22 minuty temu, Anula napisał:

Bardzo,bardzo dziękuję.Jak zwykle ogłoszenia na Wrocław,Poznań,Opole,Katowice.Tylko musimy troszeczkę poczekać na opis Hani.Ja wszystkie informacje o psiakach umieszczam w poście informacyjnym aby nie szukać na wątku.

Tak wiem, bo już korzystałam z nich wcześniej przy pisaniu ogłoszeń poprzednim psiaczkom. To super pomysł, bo nie trzeba "biegać" po wątku w poszukiwaniu informacji.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Anula napisał:

Bardzo,bardzo dziękuję.Jak zwykle ogłoszenia na Wrocław,Poznań,Opole,Katowice.Tylko musimy troszeczkę poczekać na opis Hani.Ja wszystkie informacje o psiakach umieszczam w poście informacyjnym aby nie szukać na wątku.

Ja tez pomogę i zrobię Bezikowi OLX na jedno miasto.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Bezik ma w kłębie 39 cm. Jest bardzo grzeczny, nie szczeka, nie piszczy, nie niszczy. Jest towarzyski, uwielbia kontakt z człowiekiem (w tym z dziećmi) i mizianie, ale nie narzuca się. Toleruje inne psiaki, ale nie bawi się z nimi, toleruje koty i pewnie wszystkie inne istoty :) Na smyczy chodzi fajnie, utrzymuje czystość w domu, aczkolwiek potrafi co nieco obsikać, pewnie ze względu na dużą ilość obcych zapachów. Na początku był spokojny, smutny i pełen obaw, ale obecnie nie wykazuje strachu, jest uśmiechnięty.

Kessi ma w kłębie 42 cm. Jest dominująca w stosunku do innych psów i goni koty. Uwielbia towarzystwo człowieka (dzieci też), mizianie, wygłupy. Umie chodzić na smyczy, ale jak zobaczy kota, albo innego psa, to leci i nie patrzy. Nie jest szczekliwa, nie niszczy, ale jest pełna energii, ciągle chodzi, biega, wącha, będzie potrzebować aktywnych ludzi. Czystość utrzymuje w 70-80 %, ale może to przez dużą ilość jedzenia, którą otrzymuje. Obecnie już dozuje sobie porcję, zostawia na później, np. po godzinie dojada resztę.

Cziko oczywiście kąpiemy. On jest takim słodkim dziadeczkiem, jest baaardzo grzeczny, tak sobie drepcze uśmiechnięty, cieszy go wszystko, jest po prostu kochany, a i on kocha wszystko i wszystkich. Kastracja to zazwyczaj koszt ok 150 zł, ale dodatkowo będą usuwane te guzy, więc może być odrobinę więcej.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.06.2019 o 14:48, Havanka napisał:

Aniu jesli chcesz pomogę ogłaszać psiaczki. Daj tylko znać kiedy i ktoremu najpierw.

 

Dnia 16.06.2019 o 22:10, Tola napisał:

Ja tez pomogę i zrobię Bezikowi OLX na jedno miasto.

Bardzo proszę o ogłoszenia dla Bezika.Jeszcze obiecała pomóc Alaskan malamutte.

Hania zrobiła piękne zdjęcia,będzie z czego wybrać.Haniu,bardzo dziękuję za opis i zdjęcia.

Link to comment
Share on other sites

47 minut temu, Anula napisał:

 

Bardzo proszę o ogłoszenia dla Bezika.Jeszcze obiecała pomóc Alaskan malamutte.

Hania zrobiła piękne zdjęcia,będzie z czego wybrać.Haniu,bardzo dziękuję za opis i zdjęcia.

Zdjęcia faktycznie cudne, a Bezik prezentuje się wspaniale!

W schronisku wyglądał na wielkiego smutasa,  a tu taka zmiana!

Dzisiaj wieczorem wrzucę link do OLX na Wrocław

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...