Jump to content
Dogomania

Rozliczam:bazarek-dla Maksia i Korabki (parea,torby, kosmetyki-Ziaja, rękodzieło)do 10.5,g.15


Martello

Recommended Posts

Dnia 9.06.2019 o 07:34, Jo37 napisał:

Poproszę jeszcze ramki 18x24 - 2 po 6,00 zł   i  15x 21 - 1 za 5,00 zł.

Czy książka Gordona Ramseya nadaje się na prezent?

Ramki są odłożone dla Ciebie! Skoczę po nie do kolezanki- WoloJoli Z Korabek, która mieszka na Ochocie. Ksiązkę i próbki kosmetyków mam u siebie.Ksiązka Simony Kossak jest świetna. Ciekawe tematy, duzo zdjęć. Ksiązka jest b. dobrym stanie!  Kontaktowałam się z Eweliną w sprawie ksiązki o Gordonie Ramsayu.Jego biografii.  Ksiązka jest w b.dobrym stanie. Ale to wydanie sprzed wielu lat, to nie wygląda tak jak nówka. Ksiązka zawiera 332 stron+ zdjęcia. 

Zawsze można do ksiązki dołączyć karteczkę, ze kupiona na bazarku charytatywnym na rzecz zwierzaków;)

Ksiązka jest u Eweliny, więc w przypadku zakupu tej ksiązki wchodzi w grę tylko wysyłka.

 

Link to comment
Share on other sites

Kochani, wczoraj wystraszyłam się alertów o burzach itd. I przesunęłam na potem wysyłkę.

B-B- dzis postaram się nadać paczkę. Mam już spakowaną wg instrukcji-paczka w ruchu i wygenerowaną naklejkę.

Jo37- dziś postaram się przejąć od Joli fanty i umówić się na przekazanie.

Niesowata- wszystko spakowałam i postaram się asap wysłać.

Dzordzo- podaj proszę adres do wysyłki, asap wyślę!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...