Jump to content
Dogomania

Rozliczam:bazarek-dla Maksia i Korabki (parea,torby, kosmetyki-Ziaja, rękodzieło)do 10.5,g.15


Martello

Recommended Posts

imageproxy.php?img=&key=fb990b1e378caf02imageproxy.php?img=&key=fb990b1e378caf02Zapraszamy na bazarek. 
50% na Maksia  i 50% na Schron w  Korabkach- na starsze pieski. 
https://www.dogomania.com/forum/topic/338243-maks-na-minusie-nie-ma-pieniędzy-na-utrzymanie-szukamy-sponsorówczy-jestem-agresorem-a-może-jestem-tylko-starszym-zmaltretowanym-owczarkiem-szukam-ludziktórzy-we-mnie-uwierzą-i-pomogą-mi-znaleźć-dom/?page=84
Ceny za  większość fantów- co łaska-zaproponuj ceny. Przy niektórych licytacja. Bazarek trwa do 10.6 do g. 15. 

Rozliczenie:

Jo37-razem 27zł, wpłacone 28zł, przygotowane do przekazania, dla zwierzaków 28zł. 

Niesiowata- wysłane list zwykły, towar-6,90zł, wysyłka 6,60 zł razem 13,50 (doszło!)

Dzodzo, towar 14zł, przesyłka wysłana, wpłacone 21,30-dla zwierzaków 14zł 

Nadziejka towar 10zł, przesyłka wysłana, do wpłaty 17,30zł 

B-B- 20 zł +10zł przesyłka (otrzymałam) wysłałam paczka w ruchu, doszło, dla zwierzaków 20zł 

 

 1.Pareo, 4 Sztuki, ładne, 2 z frędzlami (na zyczenie podamy dodatkowe info-wymiary itd.)


Pareo rózowe- szerokość ok.90, długość 160 cm, frędzelki ok.6 cm. Jest  z miłego, cienkiego, ale nie przezroczystego materiału.Nie mnie się.  Kolor blady, pudrowy róż, gdzie niegdzie białe rybki, Fajne -ze względu na materiał, kolor, wzór.... Może służyc jako kocyk na plazy/trawie.....

Pareo niebieskie- "batikowe", z przyjemnego materiału,  nieprześwitującego, nie mnie się, z frędzelkami. Fajne!  wymiary: szerokość ok.110, dł. 190 cm, frędzelki ok 7 cm Może służyc jako kocyk na plazy/trawie....

Pareo w " jabłuszka" , z cienkiego materiału,wymiary:  szerokość ok.103, dł. 170 cm

Pareo czarne, delikatny wzór w liście, cienki prześwitujący materiał. Nadaje się na szal. Nieużywane. wymiary szerokość ok.110, dł. 190 cm

Pareo/szal we wzór kwiatowy,materiał cienki/prześwitujace. nieuzywane, z metką. Materiał ma skazę fabryczną-jest w jednym miejscu źle utkany materiał przez całą szerokośc. Nie rzuca się to w oczy!wymiary  szerokość ok.107, dł. 170 cm

(dodatkowe zdjęcia pareo dodane na końcu postu)
3128fvm.jpg

 

 

2. Gra, minimum 15 zł. 
2crt07s.jpg

3. Bransoletki (rożne, w tym drewniane) 
2nw34ok.jpg

4. Puszka z kotkami z UK (po ciastkach;) 
9fthf8.jpg

5. Portfelik i pareo
Wymiary portfelika 10 x 13 x 3 płótno,materiał taki trochę szeleszczący, jak płótno namiotowe, 
Jest nowy, z metką
Portfelik –sprzedany 
28jazwk.jpg

6. Kinkiety 
23k6ree.jpg

7. Ramki
246vu4j.jpg

8. Książki
Książki od nr 1 do nr 12 licytacja od 8zł. (książki podarowane na bazarek przez Wolo Joannę z Korabek, po zakończeniu bazarku-zakończymy skąd będzie wysyłka ….)
8.1. Castagno Dario-Za dużo słońca Toskani
8.2. Lars Kepler –Piaskun- brak
https://czarne.com.pl/katalog/ksiazki/piaskun
8.3. Remigiusz Mróz Testament- brak
8.4. REmigusz Mróz Kontratyp-brak
8.5. Remigiusz Mróz Nieodnaleziona-brak
8.6. Simona Kossak -Opowieści licytacja za 9zł Jo37, sprzedane Jo37

Ksiązka w twardej oprawie, zawiera dużo zdjęć czarnobiałych i kolorowych. Ksiązka jest świetna.

dodatkowe info o ksiązce:

https://www.empik.com/opowiesci-kossak-simona,p1131196802,ksiazka-p
8.7. John Grisham- Bar pod kogutem -brak
https://livro.pl/bar-pod-kogutem-grisha ... lsrc=aw.ds
8.8. John Grisham- Demaskator
8.9. John Grodan- Złapać życie za ogon
https://www.taniaksiazka.pl/zlapac-zyci ... 13249.html
8.10.Jacek Hugo-Bader –Skucha -brak
8.11. Knausgard Karl Ove –Lato 
https://www.wydawnictwoliterackie.pl/ks ... sg%C3%A5rd 
8.12. 
8.13 i 8.14.Ksiązki dla dzieci po angielsku (twarda oprawa-stan bdb) (z poniższego zdjęcia z górnego rzędu mamy ksiązkę pierwszą i czwartą- o Myszce Miki i Kubusiu Puchatku) cena-zaproponuj! (ksiązki są u mnie na Ochocie)
8.15. G.Ramsay, ksiązka z przepisami kulinarnymi, po angielsku cena-zaproponuj (ta ksiązka jest u Eweliny) 
20sj33k.jpg

11glrfo.jpg

9. Gazetki The Economist- z róznych lat, również „swieżutkie” ostatnie numery 1 szt.-2zł

http://pl.tinypic.com/view.php?pic=97lm ... Ob9EXduJPY
http://pl.tinypic.com/view.php?pic=97lm ... OcAOqQwhPZ

10. Przytulanki dla dzieci-Ośmiorniczki. Rękodzięło wolo Basi z Korabek. 1szt- 30zł, mamy 2 sztuki
(niesbieska- jest z takiej cieniowanej włóczki- bardzo fajnie to wygląda) Obie są świetne, bardzo ładnie wykonane.

2q2379d.jpg

 

11. Karty i naklejki z piłkarzami (mix) cena-zaproponuj!

oab582.jpg

12. Plecaczki dla dzieci, mamy 3 sztuki, nowe , standardowej wielkości (różne wzory, w tym 1 z dinozaurem!) (na życzenie zmierzymy i dodamy dodatkowe zdjęcia) licytacja od 10zł.

2qvdrww.jpg

m82o3p.jpg

 

13. Kilka woreczków wielorazowych z firanek na zakupy-owoce/warzywa. Mamy większe(na jabłka/banany) i (mniejsze na mandarynki/ pomidorki) Możemy doszyć o odpowiednich rozmiarach-na zamówienie.
Zaproponuj cenę za 1 woreczek !
Jeli jesteś zainteresowana/y woreczkami- napisz- jaka wielkośc/materiał..... w miarę możliwości przygotujemy.....

Woreczek duży z nadrukiem owoców- min. 8 zł. 

2 woreczki-2x2zł-Niesiowata 

(Niesiowata-mamy 2 fajne woreczki o wymiarach szerok.ok 27, wysokość ok 22 cm-czy mogą być takie?! postaram się potem zrobić zdjęcie i je wkleić) 

2wn5lae.jpg

2eyf9k0.jpg

 14. Torby- rękodzieło Wolo Basi z Korabek (mamy 2 torby) Na zakupy, plażę…..(na życzenie podamy dokładne wymiary i wstawimy dodatkowe zdjęcia) licytacja cena od 9 zł

swzewg.jpg

 

15. Spinki Żabki do włosów, z Rossmann, nowe, 2 opakowania-zaproponuj cenę

2jcalfn.jpg

 

16. Zestaw do robienia makijażu-nowy. Zaproponuj cenę!

xnhlw8.jpg

 

17. Zawieszki-motylki, nowe. Zaproponuj cenę!

k9yudx.jpg

18. Ozdoba żabka, wydaje mi się, ze to tzw. "gniotka" jest z gumy o wymiarach ok. 10 cm na 10 cm –zaproponuj cenę!

2vm9h5t.jpg

19. Kosmetyki

Dla kobiet:
Twarz:
Próbka Ziaja kozie mleko mleczny koncentrat młodości - KT 20gr/szt - posiadamy 55 sztuk
Próbka Ziaja jagody acai (do skóry zmęczonej, pozbawionej blasku, wrażliwej)- posiadamy 5 sztuk, KT 0,40 gr,
Próbka Ziaja cupuacu -krem brązujący– posiadamy 2 szt, KT-0,20 gr
Próbka Ziaja na trądzik różowaty- zostało ok 35  szt, 1 szt-0,10 gr

niesiowata 15 x 0,10 =1,50zł
Próbka Ziaja na cerę naczyńkową 2 szt, 1 szt-0,20 gr -brak

Niesiowata 2x0,20gr=40 gr 
Próbka Ziaja seria Gdanskin krem do twarzy - posiadamy 30 sztuk – KT 30 gr/szt
Próbka Pharmaceris seria T (na trądzik)z retinolem, krem na noc 1 szt 0,50 gr-brak

Niesiowata 1x0,50gr=0,50 gr
Próbka Pharmaceris seria CC krem tonujący, cera naczyńkowa 1 szt 0,50 gr-brak
Niesiowata 1x0,50gr=0,50 gr


Pod oczy:
Próbka Ziaja Remodeling 60+ krem pod oczy -4sztuk, 1 szt-0,30 gr-brak 

Jo37-4x0,40=1,60 zł 

Włosy:
John Frieda próbka 8ml-odżywka i szampon, zestaw 1,5zł.

Dla mężczyzn:
Próbka Ziaja Yego żel pod prysznic (3 w 1-twarz, ciało, włosy) dla mężczyzn mamy 3 sztuki- KT-1zł (próbka wielgaśna- 7ml)
Próbka Ziaja Yego krem do twarzy - posiadamy 40 sztuki - KT 20 gr/szt
Próbka perfum -salvatore ferragamo

Dla dzieci:
Próbka Pharmaceris 50+ (dla dzieci-od chwili narodzin)zabezpiecza przed nadmiernym nasłonecznieniem wiatrem, zimnem… posiadamy 3 szt-0,30 gr-1 szt. 

20. Kosmetyk "cukierek" - Baylis Harding z UK(niespodzanka żel pod prysznic lub balsam do ciała-zdjęcie przykładowe) licytacja od 8 zł

2quhqi9.jpg

21. Portfel skórzany, cena-zaproponuj!  :
Przybliżone wymiary:
Portfel (czekoladowy) z zestawu- 9x12, futerał z czerwonym wnętrzem 12x 18cm. firma: Fizan Telecom. Na futerale z jednej strony wytłoczony napis z marką firmy, z drugiej nadruk z firmą (biały napis)

2nhniaa.jpg

22. puzzle drewniane 50 zł zestaw lub 15 zł pojedynczo

vfv40k.jpg

zapraszamy serdecznie! 

pareo.JPG

Nowe woreczki do nabycia:

woreczki_nowe.JPG

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kochani, bardzo dziękuję za odwiedziny. Jestem w trakcie pakowania fantów na imprezę  DDZ w Korabkach,która odbędzie się 9.6. Obiecałam ze dzis przekazę rzeczy, aby dojechały na czas:) Jutro rano zrobię dodatkowe zdjecia i dodatkowy opis kazdego pareo! Wg mnie są fajne, duze- kocowate/szalowate:) Są nowe lub mało uzywane! Dodatkowe pareo jest jeszcze pod nr 5. 

Nigdy nie nadawałam -paczka w Ruchu, ale nauczę się;) sprawdziłam ze 2 punkty są niedaleko mnie- na ul. Grójeckiej.  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Martello napisał:

 

Nigdy nie nadawałam -paczka w Ruchu, ale nauczę się;) sprawdziłam ze 2 punkty są niedaleko mnie- na ul. Grójeckiej.  

Nie każdy punkt przyjmuje paczki do wysyłki. Musi to być Punkt RUCH a nie Punkt Partnerski RUCH :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.06.2019 o 14:03, dzodzo napisał:

pareo-czy one są trójkątne,takie większe-w sensie czy dupę na plazy zakryją-:)?interesuje mnie granatowe i to pierwsze na fotce

dodałam dodatkowe info- wymiary i zdjęcie, na końcu postu.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.06.2019 o 23:17, b-b napisał:

Nie każdy punkt przyjmuje paczki do wysyłki. Musi to być Punkt RUCH a nie Punkt Partnerski RUCH :)

Mamy ramki(czarne) nowe, w 4 rozmiarach: 10/15;13/18;15/21;18/24. Pakować po 1 sztuce kazdego rozmiaru?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.06.2019 o 05:59, Nesiowata napisał:

Poproszę :

13 - 2 mniejsze torby po 2 zł

19: Ziaja na trądzik różowaty - 15 szt

       Ziaja na cerę naczynkową-  2 szt

       Pharmaceris seria TT - 1 szt

       Pharmaceris seria CC - 1 szt

 

Odłozyłam dla Ciebie próbki i 2 woreczki o wymiarach: szerok.ok 27, wysokość ok 22 cm-czy mogą być takie?!

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Jo37 napisał:

Poproszę jeszcze ramki 18x24 - 2 po 6,00 zł   i  15x 21 - 1 za 5,00 zł.

Czy książka Gordona Ramseya nadaje się na prezent?

Poproszę kolezankę aby odłożyła ramki:) dziękujemy! Zapytam Ewelinę o ksiązkę, jej stan-i dam znać!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...