Jump to content
Dogomania
Martello

Rozliczam:bazarek-dla Maksia i Korabki (parea,torby, kosmetyki-Ziaja, rękodzieło)do 10.5,g.15

Recommended Posts

imageproxy.php?img=&key=fb990b1e378caf02imageproxy.php?img=&key=fb990b1e378caf02Zapraszamy na bazarek. 
50% na Maksia  i 50% na Schron w  Korabkach- na starsze pieski. 
https://www.dogomania.com/forum/topic/338243-maks-na-minusie-nie-ma-pieniędzy-na-utrzymanie-szukamy-sponsorówczy-jestem-agresorem-a-może-jestem-tylko-starszym-zmaltretowanym-owczarkiem-szukam-ludziktórzy-we-mnie-uwierzą-i-pomogą-mi-znaleźć-dom/?page=84
Ceny za  większość fantów- co łaska-zaproponuj ceny. Przy niektórych licytacja. Bazarek trwa do 10.6 do g. 15. 

Rozliczenie:

Jo37-razem 27zł, wpłacone 28zł, przygotowane do przekazania, dla zwierzaków 28zł. 

Niesiowata- wysłane list zwykły, towar-6,90zł, wysyłka 6,60 zł razem 13,50 (doszło!)

Dzodzo, towar 14zł, przesyłka wysłana, wpłacone 21,30-dla zwierzaków 14zł 

Nadziejka towar 10zł, przesyłka wysłana, do wpłaty 17,30zł 

B-B- 20 zł +10zł przesyłka (otrzymałam) wysłałam paczka w ruchu, doszło, dla zwierzaków 20zł 

1.Pareo, 4 Sztuki, ładne, 2 z frędzlami (na zyczenie podamy dodatkowe info-wymiary itd.)

Pareo rózowe- szerokość ok.90, długość 160 cm, frędzelki ok.6 cm. Jest  z miłego, cienkiego, ale nie przezroczystego materiału.Nie mnie się.  Kolor blady, pudrowy róż, gdzie niegdzie białe rybki, Fajne -ze względu na materiał, kolor, wzór.... Może służyc jako kocyk na plazy/trawie.....

Pareo niebieskie- "batikowe", z przyjemnego materiału,  nieprześwitującego, nie mnie się, z frędzelkami. Fajne!  wymiary: szerokość ok.110, dł. 190 cm, frędzelki ok 7 cm Może służyc jako kocyk na plazy/trawie....

Pareo w " jabłuszka" , z cienkiego materiału,wymiary:  szerokość ok.103, dł. 170 cm

Pareo czarne, delikatny wzór w liście, cienki prześwitujący materiał. Nadaje się na szal. Nieużywane. wymiary szerokość ok.110, dł. 190 cm

Pareo/szal we wzór kwiatowy,materiał cienki/prześwitujace. nieuzywane, z metką. Materiał ma skazę fabryczną-jest w jednym miejscu źle utkany materiał przez całą szerokośc. Nie rzuca się to w oczy!wymiary  szerokość ok.107, dł. 170 cm

(dodatkowe zdjęcia pareo dodane na końcu postu)
3128fvm.jpg

2. Gra, minimum 15 zł. 
2crt07s.jpg

3. Bransoletki (rożne, w tym drewniane) 
2nw34ok.jpg

4. Puszka z kotkami z UK (po ciastkach;) 
9fthf8.jpg

5. Portfelik i pareo
Wymiary portfelika 10 x 13 x 3 płótno,materiał taki trochę szeleszczący, jak płótno namiotowe, 
Jest nowy, z metką
Portfelik –sprzedany 
28jazwk.jpg

6. Kinkiety 
23k6ree.jpg

7. Ramki
246vu4j.jpg

8. Książki
Książki od nr 1 do nr 12 licytacja od 8zł. (książki podarowane na bazarek przez Wolo Joannę z Korabek, po zakończeniu bazarku-zakończymy skąd będzie wysyłka ….)
8.1. Castagno Dario-Za dużo słońca Toskani
8.2. Lars Kepler –Piaskun- brak
https://czarne.com.pl/katalog/ksiazki/piaskun
8.3. Remigiusz Mróz Testament- brak
8.4. REmigusz Mróz Kontratyp-brak
8.5. Remigiusz Mróz Nieodnaleziona-brak
8.6. Simona Kossak -Opowieści licytacja za 9zł Jo37, sprzedane Jo37

Ksiązka w twardej oprawie, zawiera dużo zdjęć czarnobiałych i kolorowych. Ksiązka jest świetna.

dodatkowe info o ksiązce:

https://www.empik.com/opowiesci-kossak-simona,p1131196802,ksiazka-p
8.7. John Grisham- Bar pod kogutem -brak
https://livro.pl/bar-pod-kogutem-grisha ... lsrc=aw.ds
8.8. John Grisham- Demaskator
8.9. John Grodan- Złapać życie za ogon
https://www.taniaksiazka.pl/zlapac-zyci ... 13249.html
8.10.Jacek Hugo-Bader –Skucha -brak
8.11. Knausgard Karl Ove –Lato 
https://www.wydawnictwoliterackie.pl/ks ... sg%C3%A5rd 
8.12. 
8.13 i 8.14.Ksiązki dla dzieci po angielsku (twarda oprawa-stan bdb) (z poniższego zdjęcia z górnego rzędu mamy ksiązkę pierwszą i czwartą- o Myszce Miki i Kubusiu Puchatku) cena-zaproponuj! (ksiązki są u mnie na Ochocie)
8.15. G.Ramsay, ksiązka z przepisami kulinarnymi, po angielsku cena-zaproponuj (ta ksiązka jest u Eweliny) 
20sj33k.jpg

11glrfo.jpg

9. Gazetki The Economist- z róznych lat, również „swieżutkie” ostatnie numery 1 szt.-2zł

http://pl.tinypic.com/view.php?pic=97lm ... Ob9EXduJPY
http://pl.tinypic.com/view.php?pic=97lm ... OcAOqQwhPZ

10. Przytulanki dla dzieci-Ośmiorniczki. Rękodzięło wolo Basi z Korabek. 1szt- 30zł, mamy 2 sztuki
(niesbieska- jest z takiej cieniowanej włóczki- bardzo fajnie to wygląda) Obie są świetne, bardzo ładnie wykonane.

2q2379d.jpg

11. Karty i naklejki z piłkarzami (mix) cena-zaproponuj!

oab582.jpg

12. Plecaczki dla dzieci, mamy 3 sztuki, nowe , standardowej wielkości (różne wzory, w tym 1 z dinozaurem!) (na życzenie zmierzymy i dodamy dodatkowe zdjęcia) licytacja od 10zł.

2qvdrww.jpg

m82o3p.jpg

13. Kilka woreczków wielorazowych z firanek na zakupy-owoce/warzywa. Mamy większe(na jabłka/banany) i (mniejsze na mandarynki/ pomidorki) Możemy doszyć o odpowiednich rozmiarach-na zamówienie.
Zaproponuj cenę za 1 woreczek !
Jeli jesteś zainteresowana/y woreczkami- napisz- jaka wielkośc/materiał..... w miarę możliwości przygotujemy.....

Woreczek duży z nadrukiem owoców- min. 8 zł. 

2 woreczki-2x2zł-Niesiowata 

(Niesiowata-mamy 2 fajne woreczki o wymiarach szerok.ok 27, wysokość ok 22 cm-czy mogą być takie?! postaram się potem zrobić zdjęcie i je wkleić) 

2wn5lae.jpg

2eyf9k0.jpg

14. Torby- rękodzieło Wolo Basi z Korabek (mamy 2 torby) Na zakupy, plażę…..(na życzenie podamy dokładne wymiary i wstawimy dodatkowe zdjęcia) licytacja cena od 9 zł

swzewg.jpg

15. Spinki Żabki do włosów, z Rossmann, nowe, 2 opakowania-zaproponuj cenę

2jcalfn.jpg

16. Zestaw do robienia makijażu-nowy. Zaproponuj cenę!

xnhlw8.jpg

17. Zawieszki-motylki, nowe. Zaproponuj cenę!

k9yudx.jpg

18. Ozdoba żabka, wydaje mi się, ze to tzw. "gniotka" jest z gumy o wymiarach ok. 10 cm na 10 cm –zaproponuj cenę!

2vm9h5t.jpg

19. Kosmetyki

Dla kobiet:
Twarz:
Próbka Ziaja kozie mleko mleczny koncentrat młodości - KT 20gr/szt - posiadamy 55 sztuk
Próbka Ziaja jagody acai (do skóry zmęczonej, pozbawionej blasku, wrażliwej)- posiadamy 5 sztuk, KT 0,40 gr,
Próbka Ziaja cupuacu -krem brązujący– posiadamy 2 szt, KT-0,20 gr
Próbka Ziaja na trądzik różowaty- zostało ok 35  szt, 1 szt-0,10 gr

niesiowata 15 x 0,10 =1,50zł
Próbka Ziaja na cerę naczyńkową 2 szt, 1 szt-0,20 gr -brak

Niesiowata 2x0,20gr=40 gr 
Próbka Ziaja seria Gdanskin krem do twarzy - posiadamy 30 sztuk – KT 30 gr/szt
Próbka Pharmaceris seria T (na trądzik)z retinolem, krem na noc 1 szt 0,50 gr-brak

Niesiowata 1x0,50gr=0,50 gr
Próbka Pharmaceris seria CC krem tonujący, cera naczyńkowa 1 szt 0,50 gr-brak
Niesiowata 1x0,50gr=0,50 gr

Pod oczy:
Próbka Ziaja Remodeling 60+ krem pod oczy -4sztuk, 1 szt-0,30 gr-brak 

Jo37-4x0,40=1,60 zł 

Włosy:
John Frieda próbka 8ml-odżywka i szampon, zestaw 1,5zł.

Dla mężczyzn:
Próbka Ziaja Yego żel pod prysznic (3 w 1-twarz, ciało, włosy) dla mężczyzn mamy 3 sztuki- KT-1zł (próbka wielgaśna- 7ml)
Próbka Ziaja Yego krem do twarzy - posiadamy 40 sztuki - KT 20 gr/szt
Próbka perfum -salvatore ferragamo

Dla dzieci:
Próbka Pharmaceris 50+ (dla dzieci-od chwili narodzin)zabezpiecza przed nadmiernym nasłonecznieniem wiatrem, zimnem… posiadamy 3 szt-0,30 gr-1 szt. 

20. Kosmetyk "cukierek" - Baylis Harding z UK(niespodzanka żel pod prysznic lub balsam do ciała-zdjęcie przykładowe) licytacja od 8 zł

2quhqi9.jpg

21. Portfel skórzany, cena-zaproponuj!  :
Przybliżone wymiary:
Portfel (czekoladowy) z zestawu- 9x12, futerał z czerwonym wnętrzem 12x 18cm. firma: Fizan Telecom. Na futerale z jednej strony wytłoczony napis z marką firmy, z drugiej nadruk z firmą (biały napis)

2nhniaa.jpg

22. puzzle drewniane 50 zł zestaw lub 15 zł pojedynczo

vfv40k.jpg

zapraszamy serdecznie! 

pareo.JPG

Nowe woreczki do nabycia:

woreczki_nowe.JPG

Poproszę :

13 - 2 mniejsze torby po 2 zł

19: Ziaja na trądzik różowaty - 15 szt

Ziaja na cerę naczynkową-  2 szt

Pharmaceris seria TT - 1 szt

Pharmaceris seria CC - 1 szt

Kochani, bardzo dziękuję za odwiedziny. Jestem w trakcie pakowania fantów na imprezę  DDZ w Korabkach,która odbędzie się 9.6. Obiecałam ze dzis przekazę rzeczy, aby dojechały na czas:) Jutro rano zrobię dodatkowe zdjecia i dodatkowy opis kazdego pareo! Wg mnie są fajne, duze- kocowate/szalowate:) Są nowe lub mało uzywane! Dodatkowe pareo jest jeszcze pod nr 5. 

Nigdy nie nadawałam -paczka w Ruchu, ale nauczę się;) sprawdziłam ze 2 punkty są niedaleko mnie- na ul. Grójeckiej.  

1 godzinę temu, Martello napisał:

Nigdy nie nadawałam -paczka w Ruchu, ale nauczę się;) sprawdziłam ze 2 punkty są niedaleko mnie- na ul. Grójeckiej.  

Nie każdy punkt przyjmuje paczki do wysyłki. Musi to być Punkt RUCH a nie Punkt Partnerski RUCH :)

Dnia 7.06.2019 o 14:03, dzodzo napisał:

pareo-czy one są trójkątne,takie większe-w sensie czy dupę na plazy zakryją-:)?interesuje mnie granatowe i to pierwsze na fotce

dodałam dodatkowe info- wymiary i zdjęcie, na końcu postu.

Dnia 7.06.2019 o 23:17, b-b napisał:

Nie każdy punkt przyjmuje paczki do wysyłki. Musi to być Punkt RUCH a nie Punkt Partnerski RUCH :)

Mamy ramki(czarne) nowe, w 4 rozmiarach: 10/15;13/18;15/21;18/24. Pakować po 1 sztuce kazdego rozmiaru?

Dnia 6.06.2019 o 05:59, Nesiowata napisał:

Poproszę :

13 - 2 mniejsze torby po 2 zł

19: Ziaja na trądzik różowaty - 15 szt

Ziaja na cerę naczynkową-  2 szt

Pharmaceris seria TT - 1 szt

Pharmaceris seria CC - 1 szt

Odłozyłam dla Ciebie próbki i 2 woreczki o wymiarach: szerok.ok 27, wysokość ok 22 cm-czy mogą być takie?!

Poproszę jeszcze ramki 18x24 - 2 po 6,00 zł   i  15x 21 - 1 za 5,00 zł.

Czy książka Gordona Ramseya nadaje się na prezent?

10 godzin temu, Martello napisał:

Mamy ramki(czarne) nowe, w 4 rozmiarach: 10/15;13/18;15/21;18/24. Pakować po 1 sztuce kazdego rozmiaru?

Tak :)

10 godzin temu, Jo37 napisał:

Poproszę jeszcze ramki 18x24 - 2 po 6,00 zł   i  15x 21 - 1 za 5,00 zł.

Czy książka Gordona Ramseya nadaje się na prezent?

Poproszę kolezankę aby odłożyła ramki:) dziękujemy! Zapytam Ewelinę o ksiązkę, jej stan-i dam znać!