Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY - Może spodnie, bluzkę, Maszę, żeby Argo miał na paszę - do 23 czerwca godz. 21:00


Aldrumka

Recommended Posts

A ja poproszę  poz. 19 za KT - jesli będzie  zwolniona  rezerwacja :)

I chciałam spytać - bo jest zdjęcie, ale chyba bez opisu między poz.6 a 7 , wyglada na coś z lnu  . Czy to przypadkowo się zamieściło, czy tez jest to coś do nabycia :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Sisi44 napisał:

A mi się podoba 6, tylko jaki to rozmiar, bo to 28/54 nic mi nie mówi, a to zdjęcie niżej to też od tej sukienki bo zupełnie inny kolor?

wieczorem zlikwiduję podwójną numerację jeśli to zaciemnia  numer z metki 54  chyba jest mniejsza ale na mnie za duża

51 minut temu, iwna5702 napisał:

A ja poproszę  poz. 19 za KT - jesli będzie  zwolniona  rezerwacja :)

I chciałam spytać - bo jest zdjęcie, ale chyba bez opisu między poz.6 a 7 , wyglada na coś z lnu  . Czy to przypadkowo się zamieściło, czy tez jest to coś do nabycia :)

to zdjęcie miedzy 6 a 7 pokazuje dekolt sukienki, który jest czarny ale zdołałam zrobić tylko takie zdjęcie; czy ona jest lniana nie wiem \; wygląda  na len ale teraz robią tak dobre podróbki a metki nie ma

 

do nr 19 będziesz 3 w kolejce :)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Aldrumka napisał:

wieczorem zlikwiduję podwójną numerację jeśli to zaciemnia  numer z metki 54  chyba jest mniejsza ale na mnie za duża

to zdjęcie miedzy 6 a 7 pokazuje dekolt sukienki, który jest czarny ale zdołałam zrobić tylko takie zdjęcie; czy ona jest lniana nie wiem \; wygląda  na len ale teraz robią tak dobre podróbki a metki nie ma

 

do nr 19 będziesz 3 w kolejce :)

Dla mnie też za duże a takie to ładne, szkoda, zapytam jeszcze przyjaciółke, może jej się spodoba.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...