Jump to content
Dogomania

Chyba byłem grzeczny i Mikołaj pomyślał o prezencie. Brak imienia to już przeszłość. Jestem Bubu. Nie mam łapki, ani imienia, ani przyjaciół ale okazało się, że mam trochę szczęścia. Wychodzę ze schroniska i szukam domu. Pomożesz mi?


Recommended Posts

a jaki ma byc ten dom dla Bubu?   jaki on jest i czego potrzebuje?

nie zje królika?

dobrze sie dogaduje z psami? może uciec przez dziurę w ogrodzeniu? przychodzi na zawołanie?

napiszczie porządnie

 

moja suka to by na pewno zaczęła od zjedzenia królika

sa jakieś dzieci?

  kiedy był szczepiony ostatnio? dp obcych ok? dobrze chodzi na smyczy?

co teraz je?

co z kosztami przywiezienia psa? 

spacery poza ogród wystarcza raz w tygodniu? on jest bardzo aktywny? czy średnio?

pilnuje miski, zabawek albo czegokolwiek?

jaki jest do dzieci?

umie jeździć samochodem? (nie wymiotuje?)

zdrowy?

on nie ma końca łapy, czy całej nogi? 

on teraz jest w domu czy w kojcu?  

 

Jestem Baks, mam ok. 4 – 5 lat i bardzo chciałbym mieć swój własny dom.
Jestem bardzo grzeczny, pogodny, ciekawski i pomimo złych doświadczeń z przeszłości nadal ufam ludziom.
W nowym domu mogę zamieszkać z innym psem, bo jestem przyjaźnie nastawiony i uległy; toleruję też koty.
Potrafię zachować czystość i zostać sam w domu; chodzę też na smyczy i już nie mogę doczekać się wspólnych spacerów ze swoim człowiekiem.
Ogromną przyjemność sprawia mi bieganie i zabawy w ogrodzie i w niczym nie przeszkadza mi brak stopy w tylnej łapce. Mam nadzieję, że nie będzie to przeszkodą, aby ktoś mnie pokochał?
Moi tymczasowi opiekunowie obiecali znaleźć mi wspaniały dom z niezwykłymi ludźmi, którzy pokochają mnie całym sercem. Może Ty jesteś tym wyjątkowym człowiekiem?
Ważę 9 kg, jestem zaszczepiony, wykastrowany, zaczipowany.

W razie potrzeby moi opiekunowie pomogą w dotarciu do nowego domu, jeśli byłby on w innej części kraju.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo się cieszę, że i Bubu będzie  miał wreszcie swoją rodzinę:).

Ten początek grudnia okazał się bardzo szczęśliwy dla zamojskich psiaków, bo dom  ma Malwinka, która u Jaaga czekała od czerwca na nowa rodzinę, jedną nogą w nowym domu jest już Fionka u szafirków, Feluś już też u siebie, a nawet  dla naszego Kenzo tez coś się szykuje;)

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Jo37 napisał:

Bardzo dziękuję Patmol za zrobienie wizyty. 

Boję się cieszyć ale wygląda na to, że Mikołaj przyniósł w prezencie dla Bubu dom.

Państwo planują przyjazd po Bubu w poniedziałek. 

Warto było trzymać kciuki i być myślami z Patmol ii Bubu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...