Jump to content
Dogomania

Chyba byłem grzeczny i Mikołaj pomyślał o prezencie. Brak imienia to już przeszłość. Jestem Bubu. Nie mam łapki, ani imienia, ani przyjaciół ale okazało się, że mam trochę szczęścia. Wychodzę ze schroniska i szukam domu. Pomożesz mi?


Recommended Posts

Apel:

Wiele osób zna Ulvhedin i Kraksę <*> .

Na Zrzutka.pl znalazłam zbiórkę na opłacenie pochówku i faktury za leczenie. Jeżeli

ktoś może wspomóc Ulv to prośba o wpłatę.

https://zrzutka.pl/55ut6z?gclid=EAIaIQobChMIzfyY2c6M5QIV0NQYCh0wmQ--EAEYASABEgJNyvD_BwE

Wątek BDT u ULV 

https://www.dogomania.com/forum/topic/93991-bezpłatny-dt-ulvhedinn-dramatyczna-sytuacja-wszyscy-chorują-pomoc-potrzebna/page/41/?tab=comments#comment-17525687

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.09.2019 o 22:17, Nadziejka napisał:

Joasiu rozliczam kolejny

 dla Bubunia przecudnego i dla Balbinki na polowe

 za dni kilka posle pieniazki

a z kramku  Cegielenki Zycia  dla kazdenkiego biedunia

 wujenek b-d  80 zl !

 czyli na polowe Balbince i Bubuniowi

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Dopiero zobaczyłam zdjęcia. Faktycznie cudna suńka :) Czy ogłoszenia ma stale odnawiane?

OLX ma ode mnie, Havanka też zrobiła, ale nie są wyrożniane:(

Jo37 i tak trudno utrzymać te wszystkie psy w hotelikach,więc na wyróżnianie  ogłoszeń już brak kasy.

Ja przy takiej ilosci robionych ogłoszeń jestem w stanie nowo robione ogłoszenie wyrożnic na ten najkrótszy czas 5 dni.:(

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tola napisał:

Chyba nadal nikt nie dzwoni w sprawie piesia, bo szafirka napisalaby...

Jeżeli nie ma wyróżnionych ogłoszeń to i będzie bardzo słaby odzew.Czy ktoś ma wgląd ile jest odsłon i pobrań tel.?

Szkoda,że w poście informacyjnym brak linków do ogłoszeń.By było wiadome ile jest zrobionych ogłoszeń i ktoś by mógł się pokusić o wyróżnienie ogłoszenia.

Już o tym pisałam wcześniej.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...