Jump to content
Dogomania

Chyba byłem grzeczny i Mikołaj pomyślał o prezencie. Brak imienia to już przeszłość. Jestem Bubu. Nie mam łapki, ani imienia, ani przyjaciół ale okazało się, że mam trochę szczęścia. Wychodzę ze schroniska i szukam domu. Pomożesz mi?


Recommended Posts

58 minut temu, szafirka napisał:

Bubu to słodziak nad słodziaki. Jutro jedziemy do weta i zdamy relację

 

Mam nadzieję, że wszystko z Bubu będzie OK i zaczniemy ogłaszać. Poproszę tylko

o takie zdjęcie, żeby było widać brak łapki.

Link to comment
Share on other sites

Bubu odwiedził dzisiaj weta. Chłopak waży 9 kg, ma minimum 5 lat (w książeczce ma 4). Uszy zbadane pod mikroskopem - czyste, został zaszczepiony na choroby zakaźne, wzięłam dla niego krople na pchły i kleszcze. Wetka zdjęła mu szwy po kastracji. Na dniach postaram się zrobić trochę zdjęć pod kątem ogłoszeń. Jutro odbiorę fakturę.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Bubu bardzo nie lubi stać w miejscu, a być przytrzymywanym to już w ogóle, wyrywa się wtedy i wydaje z siebie takie szczekanie z krzykiem i piskiem razem wzięte. Do innych piesków jest nastawiony pozytywnie, w razie czego uległy. Jest ciekawski, bardzo ruchliwy, ufny. Lubi dzieci, koty toleruje, co prawda dzisiaj pogonił w ogrodzie jednego, ale to chyba dla rozrywki.IMG_20190614_132818_450x600.jpg.4f28116ee109bad99568bc1494a290f1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękuję za zdjęcia. Generalnie roześmiany psiak. 

Faktycznie nie lubi być trzymany.

Poproszę o numer konta to przeleję za weta.

 Pani Ania ze Szczekocin od czasu do czasu chce wspomóc Bubu. 

Bardzo jej za to dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Havanka napisał:

Joasiu, ogłaszamy już Bubu? Zdjęcia już można wybrać, trochę info jest. Nie ma na co czekać. Mogłabym zrobić mu OLX.

Byłoby wspaniale. Bardzo dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

Utarg z bazarku transportowego, niespodziewanie powiększył się o kwotę 50 zł. Nadeszła wpłata niespodzianka od Pani Ani. Transport już opłacony, wiec chcę ją przeznaczyć na drugi cel bazarku, czyli na karmę. 50 zł podzielone pomiędzy 8 szczęśliwców, daje kwotę 6, 25 zł na jednego. W związku z tym do Joasi - skarbnika Bubu, prześlę kwotę 10 zł ( w zaokrągleniu ).  

Joasiu, podrzuć mi na pw dane do wpłaty.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...