Jump to content
Dogomania

Chyba byłem grzeczny i Mikołaj pomyślał o prezencie. Brak imienia to już przeszłość. Jestem Bubu. Nie mam łapki, ani imienia, ani przyjaciół ale okazało się, że mam trochę szczęścia. Wychodzę ze schroniska i szukam domu. Pomożesz mi?


Recommended Posts

46 minut temu, Anula napisał:

Dostałam wiadomość od Toli,że psiaki wyjechały ze schronu.Trochę było problemu,ponieważ była przygotowana inna sunia.Tola więcej napisze.

Szczęśliwej drogi maluszku.

Dziękuję za wiadomość. Ja  właśnie dostałam SMS. Trzymam kciuki za dobrą drogę.

Link to comment
Share on other sites

Wszystkie psiaki wyjechały około 8.00; teraz tylko przepakowanie w Katowicach i prosto do szafirki.

Piesio  przy wynoszeniu z boksu darł się bardzo, ale potem juz bez problemu dał sobie założyc obróżkę.

Mam tylko to zdjęcie, bo potem nie było mnie przy aucie, szukałam foksi, która ma jechać do szafirki.

IMG_20190607_070135.jpg

Link to comment
Share on other sites

Hotelik przygotowany na przyjęcie czarnulka i całej ekipy psiaków. Sucha karma czeka - przechodzimy na Joserę, więc już nie będzie problemu dla nowych właścicieli. Szafirek postanowił pojechać kawałek dalej - do Anecik - i tam zrobić przepakowanie piesków, ponieważ 8 to spora ilość i duże niebezpieczeństwo ucieczki, dlatego koszt transportu będzie 430, a nie 410. Myślę, że ok godz. 13 - 13.30 szafirek ruszy w drogę powrotną do domu i zajedzie do Anuli ok godz. 17.

Wet umówiony na poniedziałek i wtorek. Zdjęć mało, ale wydaje mi się, że sierść malucha nie jest zbyt skołtuniona, więc naszą własnoręczną kąpiel dostanie trójłapek w prezencie od hotelu.

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, szafirka napisał:

Hotelik przygotowany na przyjęcie czarnulka i całej ekipy psiaków. Sucha karma czeka - przechodzimy na Joserę, więc już nie będzie problemu dla nowych właścicieli. Szafirek postanowił pojechać kawałek dalej - do Anecik - i tam zrobić przepakowanie piesków, ponieważ 8 to spora ilość i duże niebezpieczeństwo ucieczki, dlatego koszt transportu będzie 430, a nie 410. Myślę, że ok godz. 13 - 13.30 szafirek ruszy w drogę powrotną do domu i zajedzie do Anuli ok godz. 17.

Wet umówiony na poniedziałek i wtorek. Zdjęć mało, ale wydaje mi się, że sierść malucha nie jest zbyt skołtuniona, więc naszą własnoręczną kąpiel dostanie trójłapek w prezencie od hotelu.

Bardzo dziękuję.

4 godziny temu, szafirka napisał:

Czarnulek od pół godziny na pokładzie szafirka podąża w stronę hoteliku.

Już ostatnia prosta a później już tylko lepiej.

3 godziny temu, Alaskan malamutte napisał:

Nie mam zdjęcia słodziaka, anecik nie chciała go stresować. Hania na pewno zrobi cudne zdjęcia maluszka jak już dojedzie na miejsce.

Poczekamy.

6 minut temu, Anula napisał:

Bardzo przepraszam ale zdjęcia wyszły kiepskie jak to przy czarnym psiaczku.Piesio cudny,bardzo przyjazny,polizał mnie po dłoni.To takie kochane,małe cudeńko.Jest śliczny i bardzo kochany.

 

IMG_1594.JPG

IMG_1595.JPG

Kilka zdjęć już jest. Bardzo dziękuję. 

Piesek chyba będzie miał na imię Bubu jak jest taki sympatyczny. 

Link to comment
Share on other sites

Bubu to śliczny słodziak. Jest bardzo grzeczny, boi się przytrzymywanie za obrożę, ale sam przychodzi po głaski i mizianie po brzuszku. Zajmuję się trójłapkami i Bubu nie jest ewenementem - świetnie radzi sobie z niepełnosprawnością. Wygląda na to, że brakuje mu stopy, ale jak widać na piszczelu też można śmigać. Nie doskwiera mu ból, jest pogodny i ciekawski.

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, szafirka napisał:

Bubu to śliczny słodziak. Jest bardzo grzeczny, boi się przytrzymywanie za obrożę, ale sam przychodzi po głaski i mizianie po brzuszku. Zajmuję się trójłapkami i Bubu nie jest ewenementem - świetnie radzi sobie z niepełnosprawnością. Wygląda na to, że brakuje mu stopy, ale jak widać na piszczelu też można śmigać. Nie doskwiera mu ból, jest pogodny i ciekawski.

Bardzo się cieszę, że pozytywny z niego psiak. Mam nadzieję, że kogoś zauroczy.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Wygląda bardzo sympatycznie i tak od razu pozytywnie nastawiony. Nadia, która u nas czeka na dom też rewelacyjnie radzi sobie bez stopy. W biegu porusza się na trzech, jak chodzi wolno lub stoi, to opiera się na tej krótszej. Nie poznać na oko, że jej stópki brak.

Imię świetne :)

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Jaaga napisał:

Wygląda bardzo sympatycznie i tak od razu pozytywnie nastawiony. Nadia, która u nas czeka na dom też rewelacyjnie radzi sobie bez stopy. W biegu porusza się na trzech, jak chodzi wolno lub stoi, to opiera się na tej krótszej. Nie poznać na oko, że jej stópki brak.

Imię świetne :)

Dobrze to ujęłaś - jest pozytywnie nastawiony.

40 minut temu, Onaa napisał:

Wspaniale że Bubu już bezpieczny i zaopiekowany , i szczęśliwy - co widać na fotkach, :D.

Też się cieszę.

11 minut temu, agat21 napisał:

Przesympatyczne i śliczne psiątko :) Od razu kradnie serducho bez pytania :D

Oby szybko ktoś podarował mu DS.

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, szafirka napisał:

Bubu dzisiaj nadal wesoły, pełny energii. Dostał tabletkę na odrobaczenie.

Niech się dobrze bawi. Na szczęście nie był długo w schronisku.  A życie wewnętrzne trzeba wytępić.

9 godzin temu, Tola napisał:

Cudny psiaczek, jak dobrze, ze już wolny:)

Cała dziewiątka miała szczęście.

6 godzin temu, b-b napisał:

Małe czarne cudo :D

Fajny jest.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...