Jump to content
Dogomania

do zamkniecia, Rozliczony 36 ciuchów


NikaEla

Recommended Posts

Dnia 14.07.2019 o 12:31, pochamerka napisał:

oby oby ....

tylko nie wiem dlaczego Pani organizująca bazarek nie odpowiada na wiadomości, mając numer przesyłki można przez internet sprawdzić co się z nią dzieje, paczki za zwyczaj idą kilka dni

przepraszam, miałam zamieszenie z weselem córki

już jestem

Niestety paczka nie została odebrana mimo powtórnego awizowania

nr

00359007733176952690

Awizo - przesyłka do odbioru w placówce 2019-06-28 16:14 UP Warszawa 46
Do odbioru w placówce 2019-06-28 18:38 UP Warszawa 46
Powtórne awizo - przesyłka do odbioru w placówce 2019-07-08 07:27 UP Warszawa 46
Decyzja o zwrocie przesyłki 2019-07-13 09:04 UP Warszawa 46
Wysłanie przesyłki 2019-07-13 14:37 UP Warszawa 46
Wysłanie przesyłki 2019-07-15 13:25 WER Warszawa
Nadejście 2019-07-15 20:16 WER Wrocław
Przygotowano do doręczenia 2019-07-16 09:52 WER Wrocław
     
Link to comment
Share on other sites

Nie dostałam żadnego awiza. Pisałam do Pani 7 lipca, jeszcze była by szansa odebrać przesyłkę. No ale po co odpisywać skoro pieniądze już Pani dostała i resztę można olać. Na dogomanie logowała się Pani przez ten czas wiele razy, wiec wystarczyło podać mi numer przesyłki. 

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, pochamerka napisał:

Nie dostałam żadnego awiza. Pisałam do Pani 7 lipca, jeszcze była by szansa odebrać przesyłkę. No ale po co odpisywać skoro pieniądze już Pani dostała i resztę można olać. Na dogomanie logowała się Pani przez ten czas wiele razy, wiec wystarczyło podać mi numer przesyłki. 

Nie pozwolę się obrażać. Pieniadze dawno przekazałam dla psa, nie wzięłam ich dla sibie

Pieniądze odeślę i proszę więcej nie brać udziału w moich bazarkach

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, pochamerka napisał:

A w którym to niby miejscu Panią obraziłam??? Nie odpisała mi Pani na zapytania o paczkę i to jest fakt a nie obraza. 

Nikogo nigdy nie olewam, a pieniedzy nie wzięłam dla siebie. Nie odpisałam od razu bo nie wchodziłam z komputera na dogomanie i nie widziałam zapytania

pieniądze, całe 40zł przelałam na pani konto

reklamacje za brak awiza proszę składać na swojej poczcie

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, pochamerka napisał:

Ale nie odpisywała Pani na wiadomości z zapytaniami, to jak mam to rozumieć. Ani na prywatne ani na bazarku. 

wiadomości żadnej nie dostałam, jedynie ten wpis na bazarku, który przeczytałam dzisiaj

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czego pani ode mnie jeszcze chce.

Paczkę wysłałam o czasie, pani jej nie odebrała,  za działanie poczty (awiza) nie odpowiadam. Pieniądze oddałam że swoich ( nie musiałam, bo to nie moja wina że paczka nie doszła).

A że przez kilka dni , z ważnych powodów rodzinnych, nie czytam wpisów w internecie no cóż , są rzeczy ważne i ważniejsze.

Taka sytuacja bardzo zniechęca do robienia bazarków.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, pochamerka napisał:

E9C38489-0450-4539-BC22-49F3B1DE292F.thumb.jpeg.7a35b76681e8f001b1a7ab019e94634d.jpeg

 Po spisaniu adresu opuściłam rozmowę i tej drugiej wiadomości nie otrzymałam, co pokazuje się na scanie

 

Temat paczki uważam za zamknięty bo przed chwilą odmówiłam przyjęcia jej od kuriera,  nie stać mnie na płacenie kolejnych 16zl za jej zwrot.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Bardzo Panią przepraszam w takim razie, ale nie przyszło mi do głowy ze przed zakończeniem transakcji, nie będzie Pani chciała dłużej ze mną konwersować.

Przepraszam, bardzo mi zależało na tej białej sukience i stad moje zdenerwowanie. 

Przepraszam jeszcze raz.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, pochamerka napisał:

Bardzo Panią przepraszam w takim razie, ale nie przyszło mi do głowy ze przed zakończeniem transakcji, nie będzie Pani chciała dłużej ze mną konwersować.

Przepraszam, bardzo mi zależało na tej białej sukience i stad moje zdenerwowanie. 

Przepraszam jeszcze raz.

Może niepotrzebne były te nerwy po obu stronach. Z wiadomościami, mailami, SMSami mam tak, że po przeczytaniu prawie od razu kasuję.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

NikaEla a ja chciałam bardzo przeprosić. Odczytałam to pierwsze PW i czekałam na numer konta. Tylko absolutnie nie zauważyłam, że ten numer konta jest już dopisany. Na bazarek , przyznam szczerze, nie zaglądałam po jego zakończeniu... Trudno, moja strata - rozumiem decyzję o anulowaniu mojego zakupu. Może jeszcze kiedyś te rzeczy upoluję na kolejnym bazarku :-).

Jeszcze raz przepraszam...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, AlfaLS napisał:

NikaEla a ja chciałam bardzo przeprosić. Odczytałam to pierwsze PW i czekałam na numer konta. Tylko absolutnie nie zauważyłam, że ten numer konta jest już dopisany. Na bazarek , przyznam szczerze, nie zaglądałam po jego zakończeniu... Trudno, moja strata - rozumiem decyzję o anulowaniu mojego zakupu. Może jeszcze kiedyś te rzeczy upoluję na kolejnym bazarku :-).

Jeszcze raz przepraszam...

Tak na prawdę to paczka jest cały czas zapakowana i czeka

Link to comment
Share on other sites

 

Melduję, ze otrzymałam całe 200 zl od Anny Moniki B. 

Nie bardzo kumam,skąd i dlaczego taka suma od pochamerki. Bo to od Pani, prawda?

Pani Elu, chce zwrócić Pani pieniądze, które Pani odeslala. Po prostu Lakus dostanie trochę mniej kasy...

Dziękuję wszystkim za pomoc psiakowi i cieszę się, ze burza ucichla. Takie sytuacje sie niestety zdarzają, ważne ze nie ma tu niczyjej złej woli. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...