Jump to content
Dogomania

Nieaktualne


Lena Julia

Recommended Posts

Witam, przygarne małego psa w typie malatanczyka, yorka i tym podobnych małych piesków. Najlepiej do 3roku życia, fajnie by było gdyby akceptowal koty ponieważ rodzice mają więc jak będę jeździć do rodziców to z psem. Mogę dojechać na terenie całego województwa Pomorskiego, kujawsko pomorskiego, Warmińsko-mazurskiego oraz zachodniopomorskiego. 

Link to comment
Share on other sites

Daje sobie radę? Nigdy nie opiekowałam się pieskiem bez łapki i balabym się że jakoś nieświadomie zrobię mu krzywdę. Ale oczywiście to że nie ma łapki w żaden sposób go nie wyklucza. Taki psiak potrzebuje jeszcze więcej miłości 

Link to comment
Share on other sites

Wojewodztwo Warminsko_Mazurskie - Olsztyn.  Tofi,bo tak ma na imie,doskonale sobie radzi bez jednej lapy.  Fizycznie sie tego nie zauwaza ze nie ma jednej lapy,tylko estetycznie to widac.  Zreszta sa nawet takie sporty dla psow trojnogow,tylko mniej wymagajace. Takie psy potrzebuja tyle samo milosci co pelnosprawne,nie nalezy sie zbytnio nad nimi rozczulac,bo to im tylko szkodzi.  Ja go traktuje tak samo jak pelnosprawnego,nie ma jakis specjalnych ulg z tego powodu,ze brak jednej lapy - oczywiscie chodzi o wychowanie a nie o wysilek fizyczny.  To jest psiak taki typowo kanapowo-spacerowy   :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

U mnie w bdt jest Bazia - jest niewielka, do pół łydki, waży 8 kg, ma ok. 2 lat. Bazia zgadza się z kotami (mam dwie koteczki) i innymi psami. To cudowna, przekochana sunia, włazi na kolana, pcha się pod rękę do pieszczot, ale nie jest nachalna. Mieszkamy koło Makowa Maz., 100 km od Olsztyna.

20190321_161449_resized.jpg

20190326_170835_resized.jpg

20190323_085602_resized.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.06.2019 o 17:44, Lena Julia napisał:

Witam, przygarne małego psa w typie malatanczyka, yorka i tym podobnych małych piesków. Najlepiej do 3roku życia, fajnie by było gdyby akceptowal koty ponieważ rodzice mają więc jak będę jeździć do rodziców to z psem. Mogę dojechać na terenie całego województwa Pomorskiego, kujawsko pomorskiego, Warmińsko-mazurskiego oraz zachodniopomorskiego. 

czy to jeszcze aktualne?.............

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...