Jump to content
Dogomania

Starsza sunia z przytuliska i z lecznicy, zamieszkała w bajkowym domku kanapowej owcy Lusi


Recommended Posts

Wiem, że na dogo, trudno jest znaleźć psu dom. Ale może ktoś coś wie ? Może jakaś starsza osoba , szuka spokojnej, cichej, utrzymującej czystość i bardzo lgnącej do człowieka 11 letniej, 4,5 kg mikrosuni? Sunia znalazła się na terenie Makowa Mazowieckiego znikąd, za to w ciąży. Było to w kwietniu. Oczywiście, właściciel się nie znalazł i sunia trafiła do miejscowego przytuliska, tj do Przystanku na Cztery Łapy. Takie maleństwo, przełaziło między prętami w boksie , więc nasza Pani Doktór, współpracująca z Przystankiem, zabrała maleństwo do siebie, do Lecznicy. Malutka o wdzięcznych imionach Babcia Basia, została wykastrowana, zaszczepiona, odrobaczona i odkarmiona. Teraz , czeka w lecznicy na dom. Niestety, pomimo ogłaszania, domku brak :(.

Dzisiaj byłam z moimi psiakami u naszej Pani Doktór, i zostałam poproszona, o pokazanie maleńkiej Basi całemu Światu. Zaczynam od dogo, może ktoś, coś. Potem zrobię jej ogłoszenie i wrzucę na OLX, ale tam takie starsze biedactwo, nie będzie miało siły przebicia. Popytajcie, Cioteczki, wśród znajomych, może gdzieś jakaś Pani Starsza, marzy o takiej Basi? Pierwsze zdjęcia, to te z Przytuliska. Potem wrzucę  te z Lecznicy

56492524_2151343298293442_5864322155247828992_n.jpg

56255362_2151343091626796_2042882107507736576_n.jpg

55803415_2151342878293484_4825234657127694336_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Jeju... jest wzruszająco-ujmująca...

Witaj, Tyś  :)) 

Dokładnie tak.

W Makowie Mazowieckim i okolicy, nie znalazł się  na nią żaden chętny. Nie joreczek, nie cziłka, nawet nie ratlerek. W dodatku, nie jest młoda :(. A to, że słodka kruszynka, to do ludzi tu nie przemawia :(((. A w ogłoszeniach na Warszawę, utonie. Nasza Doktór ma już dwa przygarnięte psy i kota. 

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, dzięki, że jesteście :) Auraa, Kiyoshi, Alaskan!

Alaskan, bardzo Ci dziękuję :*). Ja zupełnie nie potrafię pisać dobrych ogłoszeń. Zdjęcia póki co, mam tylko takie( z Przystanku i cyknięte przez męża w Lecznicy) , ale poproszę Panią Doktor o przesłanie mi jeszcze przez  SMS.

Miasto, to chyba Warszawa, bo tam w razie czego można zrobić pa i zawieźć sunię 

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, konfirm31 napisał:

Alaskan, bardzo Ci dziękuję :*). Ja zupełnie nie potrafię pisać dobrych ogłoszeń. Zdjęcia póki co, mam tylko takie( z Przystanku i cyknięte przez męża w Lecznicy) , ale poproszę Panią Doktor o przesłanie mi jeszcze przez  SMS.

Miasto, to chyba Warszawa, bo tam w razie czego można zrobić pa i zawieźć sunię 

To ja dzisiaj wrzucę ogłoszenie z tymi zdjęciami co są, potem podmienię. Telefon na Ciebie?

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, konfirm31 napisał:

Zaraz będą zdjęcia. Telefon kontaktowy, na naszą Panią Doktór. Podam Ci na pw. Oczywiście, Ona to akceptuje, a jest ciepłą, serdeczną i kontaktową osobą, no i najlepiej zna sunię :) 

Dobrze, to czekam. Idę z Kazankiem, jak wrócę, napiszę i wrzuce ogłoszenie na olx. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, konfirm31 napisał:

Pani Doktór bardzo dziękuje za piękne ogłoszenie i za kciuki :). Na trzy dni, Basia pojedzie do klientki Pani Doktór, na przechowanie, a potem znowu wróci do Lecznicy

Konfirmie,  masz info od pani doktor, czy były jakies telefony o malutką?

Wejść ponad 700, dwa pobrania telefonu, 13 obserwuje...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...