Jump to content
Dogomania

Bazarek cegiełka - psie kostki dla czarnego kudłaczka z chorą łapką i ślepego staruszka , prosimy o pomoc - do 15.06.


Onaa

Recommended Posts

17 godzin temu, Radek napisał:

A przy herbacie się liczy? 

I przy herbatce i przy kawce images?q=tbn:ANd9GcSh1q_HrR4sjygmj4Pk8ciEjxrCdkeXZaVYC1cYdYOHbWqZmRpq

12 godzin temu, Mela Jakimiuk napisał:

2 kostki  po   20zl , po jednej dla kazdego psiaka i dane do przelewu poprosze

Mela Jakimiuk, ślicznie dziękuję  images?q=tbn:ANd9GcTlKiLve-5fOykvZo2h2FU7Wake8xHnvrjlccRkJOdzsJgb_C4m.

11 godzin temu, Radek napisał:

Na dobranoc poproszę 2 kosteczki po 5 złotych.

Bardzo dziękujemy Radku images?q=tbn:ANd9GcTlKiLve-5fOykvZo2h2FU7Wake8xHnvrjlccRkJOdzsJgb_C4m.

1 godzinę temu, Radek napisał:

Mam nadzieję, że kosteczki pomogą w drodze ku lepszemu. 

Ja też mam nadzieję, jak opuszczą schron psiaczki będą potrzebować dobrego jedzonka i diagnostyki.

A teraz proszę o dobre myśli i trzymanie kciuków za Czarusia i śleputka,żeby w tym tygodniu udało im się wyjechać ze schroniska bo podróż przed nimi daleka.images?q=tbn:ANd9GcRFaq5CHM-zekdGj3_f67ZbPIVij5OfK_3wPtiZkD835hcSaMsJ

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.06.2019 o 21:07, Havanka napisał:

Dobry wieczór. Jeszcze i tu poproszę chociaż małą kosteczkę dla psiaczków za dyszkę.

Oneczko, jakbyś mogła w wolnej chwili numerek wysłać, to byłabym wdzięczna.

Havanko ślicznie dziękuję  images?q=tbn:ANd9GcTlKiLve-5fOykvZo2h2FU7Wake8xHnvrjlccRkJOdzsJgb_C4m.

Dnia 4.06.2019 o 23:48, yucca napisał:

Zapraszamy :)

 

Dnia 5.06.2019 o 07:38, Radek napisał:

Hop na górę na dzień dobry. 

 

1 godzinę temu, wawer napisał:

Na razie tylko podrzucę, bo mam teraz bardzo gorący okres, niezależnie od upałów ;).

 

Bardzo dziękuję za obecność i podrzucanie bazarkuimages?q=tbn:ANd9GcQ02bGcEZHtjaHykNT74LpRacf91YHbrQ8eEE67k--3dXKGwLZF.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...