Jump to content
Dogomania

Zapalenie trzustki


alldomejl

Recommended Posts

Witam. Mój piesek ma 9 lat. Równo tydzień temu zwymiotował i bardzo źle wyglądał po tym, jak nie on. Jeździliśmy przez ten cały tydzień do weterynarza - dostawał kroplówkę, antybiotyk dożylnie, zastrzyk przeciw wymiotny i przeciw zapalny. Wyglądał dobrze, ale następnego dnia z rana słabo. Najgorsze jest to że gorączka mu nie spada i wymiotuje. Czy to oznacza że nie ma ratunku? Jestem go w stanie w jakiś sposób uratować? Proszę o pomoc.

Prawdopodobne choroby to: zapalenie trzustki, które idzie w kierunku martwicy / cukrzyca 

Pozdrawiam i czekam na szybką odpowiedź.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, alldomejl napisał:

Witam. Mój piesek ma 9 lat. Równo tydzień temu zwymiotował i bardzo źle wyglądał po tym, jak nie on. Jeździliśmy przez ten cały tydzień do weterynarza - dostawał kroplówkę, antybiotyk dożylnie, zastrzyk przeciw wymiotny i przeciw zapalny. Wyglądał dobrze, ale następnego dnia z rana słabo. Najgorsze jest to że gorączka mu nie spada i wymiotuje. Czy to oznacza że nie ma ratunku? Jestem go w stanie w jakiś sposób uratować? Proszę o pomoc.

Prawdopodobne choroby to: zapalenie trzustki, które idzie w kierunku martwicy / cukrzyca 

Pozdrawiam i czekam na szybką odpowiedź.

Nie będzie szybkiej odpowiedzi,bo to niemożliwe....jeśli wet postawił taką diagnozę,to wygląda to ..słabo.Zapalenie trzustki to b.poważna choroba.Reszty dopytuj u weta.

Jeszcze jedno - zwróć uwagę na to,czy piesek nie cierpi,to jest b. bolesna choroba,a nikt nie zasługuje na cierpienie...nikt,kto jest zależny od nas...

Bardzo mi przykro,chcialabym napisać Ci cos optymistycznego...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...