Jump to content
Dogomania
elik

Dwie sunie zabrane z pseudo-hodowli, zbierają na operacje. Jedna na usunięcie ropomacicza, a druga guza w brzuszku.

Recommended Posts

themagda proponuję żebyś skontaktowała się z elik i przesłała mi ten adres.Nie jestem stałą bywalczynią dogomanii i najprościej pisać mi na wątku.Piszę w wolnej chwili w pracy -naprawdę nie mam czasu.

41 minut temu, lilka105 napisał:

themagda proponuję żebyś skontaktowała się z elik i przesłała mi ten adres.Nie jestem stałą bywalczynią dogomanii i najprościej pisać mi na wątku.Piszę w wolnej chwili w pracy -naprawdę nie mam czasu.

Prześlę Ci mój adres na PW :)

9 godzin temu, themagda napisał:

Ja już sie z nią skontaktowałam i ona wie ale ona też jest bardzo zalatana , ale na pewno zajrzy

themagda trzeba cytować posty, na które się odpowiada, bo robi się galimatias :)

Już jesteśmy w kontakcie.

teraz dostałam badanie mojej Laluni histopatologię . Nie jest to złośliwe ale wymaga natychmiastowego podjęcia leczenia więc tak się ucieszyłam że Lala będzie żyła aż się czuję jak by ze mnie powietrze uszło, w takim napięciu na ten wynik czekłam . Czyli została tylko Bonia do operacji i to koniec Lalunia to będzie zwykle leczenie bez operacji no mam nadzieję. Bonita to ta biała maleka sunia z hodowli , miała bardzo dziwne losy , była sprzedana jakimś bogatym ludziom jako szczeniak ale w tym domu były dwie małe dziewczynki ,które zrobiły sobie z niej lalkę i Nawet nią rzucały  i to często ,czasem wrzucały do basenu , ona się strasznie bała wyjść z wodybo bała sie tych dziewczynek i raz pływała ze 2 godziny , jak ojciec dziewczynek wrócił to ją szybko wyciąnął i odwiózł do hodowli i nie chciał zwrotu pieniędzy , Sunia jest super nerwowa , nie lubi dzieci i warczy na nie najbardziej ,ale jest bardzo już u mnie  kochana dostałm ją jako bonus do innej suczki Gusi , nie chcieli jej w tej chodowli bo już urosła ,warczła na wszystkich i jest za maleńka do rodzenia hurtowego dlategooddali ja jak najszybciej bo kłopotliwy był to piesek nazywa się Bonia, dlatego ze była bonusem ale mówię czasem na nia Bonita albo Bonisia teraz czeka na tą operację guzka na cycusiu i na powrót chirurga z urlopu. Tak się cieszę ze Lala nie ma raka że chyba dziś mam cudowny dzień.Bardzo wam dziekuje za ten bazarek bo jestem po tych 3 operacjach zadłużona i to mocno a tu nastepna i to bardzo konieczna . ale na szczęscie osstatnia to odetchnę i zacznę spłacać długi  i potem zrobię sobie fundusz na pieski i to taki większy bedę wpłacać co się da zebym sie juz nie zmnalazła w takiej sytuacji okropnej ale dzieki waszej pomocy nie musiałam brać jakiegoś prowidenta za 80% prowizji. Nie wiem czy ta histopatologia weszła ale wynik jest taki :

Data wystawienia wyniku: 12.07.2019 Nr zlecenia: 995754/19 Nr materiału: VI 27 Lecznica/lekarz kierujący: Lecznica dla Zwierząt, Warszawa, ul. Żytnia 15 Właściciel: Shikeli Magdalena Pacjent: pies, samica, rasa yorh shire terrier, wiek 14 lat, imię Lalunia Badany materiał: guz światła krtani Opis: W badanym materiale widoczne ropnie śródnabłonkowe, w błonie śluzoej obecne cechy obrzęku oraz nacieki zapalne z neutrofilów i makrofagów (z cechami erytrofagocytozy). Rozpoznanie i komentarz: W obrazie widoczne cechy zapalenia ropno-ziarniniakowego, zapalenie o znacznym stopniu nasilenia, aktywne.

histopatologia Lali.pdf