Jump to content
Dogomania

Dwie sunie zabrane z pseudo-hodowli, zbierają na operacje. Jedna na usunięcie guza z brzuszka. a druga na usunięcie polipa z gardła, który zagraża jej życiu.


Recommended Posts

3 godziny temu, themagda napisał:

Elik co z bazarkami w związku z tym ze wyszło że nie oszukuję , ja prosiłam koleżanki zeby mi wysłały ciuchy nie chciane , nipotrzebne ale ładne na fanty i pytają czy wysłać , czy bedziesz robiła i czy sie na mnie obraziłaś i mnie nie chcesz na bazarkach bo nie wiem co z fantami a pieskom przyda sie pieniądz bo wiecie jacy weterynarze są drodzy może nie pogardzisz fantami a może kto inny chce. No nie wiem jak to ma teraz być. Nie wiem czy wstawiać srebro bo ludzie mogą juz ode mnie nic ne chcieć . No nie wiem.

 

Nawet nie myśl o tym,by nie wystawiać sreberek,są przepiękne i szkoda byłoby,tylko tak jak pisałam wcześniej-warto w opisie zaznaczyć,że sreberko nie jest oksydowane ani czyszczone chemicznie i może żółknąć,ale wystarczy wyczyścić i będzie ok ;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Muszę to napisać.  Bardzo dobrze że  o srebrze zostało tutaj napisane.  Bo akurat ja to zdziwiłabym się że żółknie.  Nikomu bym o tym nie napisała,  do jubilera bym nie poszła  tylko porostu drugi raz nie kupiłabym.  

Dobrze że się wyjaśniło i nie wiedziałam że jest tęczowa oksydacja. 

A swoje srebra wystawiam bo są piękne. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, uxmal napisał:

  Nikomu bym o tym nie napisała,  do jubilera bym nie poszła  tylko porostu drugi raz nie kupiłabym.  

I bardzo niedobrze zrobiłabyś  :) Niesprawiedliwie oceniłabyś osobę, która sprzedała Ci przedmiot, jako srebrny. A co jeszcze gorsze, mogłabyś nieświadomie rozpowszechniać krzywdzącą opinię o tym człowieku.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

47 minut temu, elik napisał:

I bardzo niedobrze zrobiłabyś  :) Niesprawiedliwie oceniłabyś osobę, która sprzedała Ci przedmiot, jako srebrny. A co jeszcze gorsze, mogłabyś nieświadomie rozpowszechniać krzywdzącą opinię o tym człowieku.

Nieświadome rozpowszechnianie to mi nie grozi.  Po prostu nie kupiłabym i tyle bez dalszych historii. 

 

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, themagda napisał:

Nie ma co już bić piany bo będe uprzedzać pod każdym wyrobem że warto zaoksydować na ciemno bo srebro i tak ściemnieje a oksyda zapobiegnie nalotom. 

the magda no właśnie o to chodzi,że tu sami swoi i nikt bić piany nie chce,warto wyjaśniać takie spraw.Ja jestem taką osobą,że jak mi coś nie pasuje,to walę prosto z mostu,przeważnie wychodzi na dobre,tym razem mimo pierwszych złych  słów pod wpływem emocji to jednak na dobre wyszło także.Ty już wiesz,że warto w opisie dopisać tą informację o żółknieniu,my kupujący wiemy,że może zółknąć i jest super-DZIAŁAMY DALEJ W OBIE STRONY DLA DOBRA ZWIERZAKÓW :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Themagda a mogłabyś wstawić jakąś fotkę czegoś oksydowanego na tęczowo? Bardzo mnie to zaintrygowało a nie kojarzę czy kiedyś coś takiego widziałam. I nawet gdyby mnie ktoś zapytał np. na bazarku czy chcę taką tęczową oksydę to bym nie potrafiła odpowiedzieć...

Edit.

Nie wytrzymałam i sobie wygooglałam. Piekne to jest... Post zostawiam bo może nie tylko ja nie wiedziałam jak ona wygląda :-)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Wstawiłam zdjecia ostatne to oksyda tęczowa , niestety nie mam swojego zdjęcia z tą oksydą teraz mam jeden wisiorek ten czarny z onyksami który się nie sprzedał mimo ze uważam ze jest ladny, Te inne zdjecia to jeśli by ktoś miał wątpliwości żt używam kamieni czy szkiełek , Zawsze uzywam kamieni czasem jest syntetyczny ale głównie prawdziwych . Co do tej oksydy tęczowej jest ona bardzo ładna ale po pierwsze nie da sie przewidzieć czy wyjdzie niebieska rzowa czy zółto brązowa , po drugie jest raczej nietrwała z rok bedzie ładna potem zaczyna ciemnieć az do czarnego bo srebro ma taka właściwosć ze czernieje przy tej oksydzie, po trzecie robi sie ją tylo na blaszkach srebrnych a ja głównie robię z drutów bo taniej, zdarza się ze zrobię z blachy jeśli mam dobre zamówienie ostatnoio moja lekarka zamówił duzą rzecz to kupiłam blachy ale nie stać mnie zwłaszcza teraz kiedy spłacam lipcowe długi moich suczek za operacje i zbieram na operacje Lali bardzo drogą , to mogę tylko druty kupić , zrobie na ten nowy bazarek jeszcze coś z rubinkami , skoro czerne się nie podobało to moze czerwone pójdzie. No jak juz popłacę długi i na Lalę zbiorę to zrobie cos z blachy na tęczowo

Link to comment
Share on other sites

dziś wyciągnęłam jakis stary okropny kawałek miedzi i spróbowałam czy ta patyna się nie zestarzala i działa i wyszło coś takiego oczywiście to brudny kawałek na czystej miedzi wychodzi ładniej  , no i działa wiec jak kupię jakieś kawałki blachy to zrobię coś z ta patyną zupełnie zapomniałam ze ją mam20191219-164955.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...