Jump to content
Dogomania

Dwie sunie zabrane z pseudo-hodowli, zbierają na operacje. Jedna na usunięcie guza z brzuszka. a druga na usunięcie polipa z gardła, który zagraża jej życiu.


Recommended Posts

Nie wiem nawet gdzie to napisać , po ostatnim bazarku zrobiono ze mnie oszustkę, że robię wyroby nie ze srebra a z czegoś co srebrem nie jest czyli jestem oszustką i złodziejką. Ta osoba stwierdziła ze sprzedaję badziewie jako srebro stwierdziła to bez sprawdzenia u jubilera czy jest to srebro a tylko dlatego ze widzi jakieś niby wytarcie gdzie prześwieca jej żółty metal co jest niemożliwe . Nie jestem oszustką dlatego bardzo prosze wszystkich którzy u mnie kupili coś srebrnego zeby z tym pójść do jubilera a on stwierdzi czy to srebro czy nie jest to za darmo takie sprawdzenie . Jest mi bardzo przykro bo po prostu byłam uczciwa nawet w domu nie mam takiego drutu posrebrzanego tylko srebrny, kiedyś sprzedawałam takie wyroby i nigdy nikt nie zrobił ze mnie złodzieja i oszustki . Proszę sprawdźcie sobie to co kupiliście . Dziekuje za pomoc wiecej nie bedę z pomocy kozysztac bo bardzo mi teraz przykro bo też sprzedawałam czasem tanio żeby dla piesków było . Mam bardzo trudna sytuacje w lipcu miałam 3 operacje w jednym miesiacu zapozyczyłam sie na ponad 3000 a do tej pory oddałam dopiero troche ponad 1000 dlatego że mam tą Lalę z tym polipem w gardle to prosiłam znów o pomoc bo przy mojej emeryturze 1100 zł i opłatacg 934 zł to nie idzie mi łatwo spłacanie ale wiem że zrobiłam źle prosząc o pomoc . tyle wygrałam ze zostałam oszustką. Chyba przepłacze całą noc  bo się uspokoić nie mogę szkoda ze mnie za złodzieja wzięliscie tak mi przykro. wiec sprawdźcie u jubilera żebyscie nie uzawżalli ze was okradłam. 

Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, themagda napisał:

Nie wiem nawet gdzie to napisać , po ostatnim bazarku zrobiono ze mnie oszustkę, że robię wyroby nie ze srebra a z czegoś co srebrem nie jest czyli jestem oszustką i złodziejką. Ta osoba stwierdziła ze sprzedaję badziewie jako srebro stwierdziła to bez sprawdzenia u jubilera czy jest to srebro a tylko dlatego ze widzi jakieś niby wytarcie gdzie prześwieca jej żółty metal co jest niemożliwe . Nie jestem oszustką dlatego bardzo prosze wszystkich którzy u mnie kupili coś srebrnego zeby z tym pójść do jubilera a on stwierdzi czy to srebro czy nie jest to za darmo takie sprawdzenie . Jest mi bardzo przykro bo po prostu byłam uczciwa nawet w domu nie mam takiego drutu posrebrzanego tylko srebrny, kiedyś sprzedawałam takie wyroby i nigdy nikt nie zrobił ze mnie złodzieja i oszustki . Proszę sprawdźcie sobie to co kupiliście . Dziekuje za pomoc wiecej nie bedę z pomocy kozysztac bo bardzo mi teraz przykro bo też sprzedawałam czasem tanio żeby dla piesków było . Mam bardzo trudna sytuacje w lipcu miałam 3 operacje w jednym miesiacu zapozyczyłam sie na ponad 3000 a do tej pory oddałam dopiero troche ponad 1000 dlatego że mam tą Lalę z tym polipem w gardle to prosiłam znów o pomoc bo przy mojej emeryturze 1100 zł i opłatacg 934 zł to nie idzie mi łatwo spłacanie ale wiem że zrobiłam źle prosząc o pomoc . tyle wygrałam ze zostałam oszustką. Chyba przepłacze całą noc  bo się uspokoić nie mogę szkoda ze mnie za złodzieja wzięliscie tak mi przykro. wiec sprawdźcie u jubilera żebyscie nie uzawżalli ze was okradłam. 

Bardzo mi przykro  , że  zostałaś potraktowana w taki sposób. Ja kupiłam na jednym z bazarków  piękny wisiorek i nie mam mu nic do zarzucenia. Mam nadzieję ,że  osoba która Cię tak potraktowała przeprosi  bo na  takie zarzuty trzeba mieć  dowody a jak ich się nie ma to są pomówienia i jest na to paragraf.

 

Link to comment
Share on other sites

Rozi ja kupuję druty w Hopea tam nie bywa jakis trefny drut robi ę te rzeczy juz ponad 10 lat wiec nigdy nie było czegoś takiego ż ktoś kupił u nich posrebrzany drut oni po prostu takich nie mają. Poza tym prebarwienie nie jest prześwitującym zółtym metalem a nalotem który można zetrzeć a w środku jest srebro ten nalot lekko żółtawy nie utrzymuje się długo tylko ciemnieje nwet do czarnego koloru jeśli się go nie rusza wystarczy przetrzeć ostrą stroną gąbki do mycia naczyń i zniknie. Ale to nie kwestia srebra tylko zaufania ja mam do was zaufanie bo wiem że jesśli komuś nie jest obojętny los zwierząt to to jest człowiek szlachetny i tez na pewno nie zechce zostać oszustem Ja wam zaufałam jak szłam do szpitala dałam wam klucze do domu bo wiedziałam pi prostu że jesteście szlachetnymi ludźmi . A do mnie ktoś pisze zebym sie przyznała do oszustwa też i w innych wyrobach więc tu napisałam zeby kazdy sprawdził sobie u jubilera bo to jest bezpłatne i żebym nie została uznana za złodzieja i oszusta . No mam bardzo trudną sytuację z Laląa bo jej ten kawałek polipa odrosnie a operacja to 1700 zł przy moich długach to majątek ale nie ja jestem wazna a piesek . Nigdy bym nie posunęła się do oszustwa zeby zdobyc pieniadze po prostu jet jeszcze prowident jeśli ona ssssssssię zaacznie dusić . Zawsze się staram wszystko robić jak najuczciwiej.

mdk8 Bardzo dziekuje ze to napisałes.

Link to comment
Share on other sites

Już większej afery niż zrobiłaś, to zrobić się nie da. Przeniosłaś rozmowę z PW na forum.  Zamiast wyjaśnić wątpliwości na PW, obrażasz siebie i innych. Zamierzam zrobić tak jak  napisałam Ci na PW. Do tego czasu nie zamierzam nikomu niczego tłumaczyć.

Zamierzałam napisać to zaraz po tym, jak zamieściłaś swój  post.  Nie miałam jednak na to czasu ponieważ musiałam załatwić  ważniejszą sprawę.

Postąpiłaś nierozważnie, tak nie załatwia się takich spraw. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Podczytuję.

elik , wiesz , że themagda jest bardzo wrażliwą kobietą i czasem za bardzo bierze do siebie.

Nie ujawniła kto miał zastrzeżenia. Pożaliła się na sytuację , bo ją zabolało.

Czyżby uderz w stół , a nożyce się odezwą?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja po prostu chcę zeby ci co u mnie kupili srebrne wyroby sprawdzili u jubilera i zeby nie było ze mam się przyznawac do oszustwa .Rozi aferę zaczęła dziewczyna co kupiła jeden z pierścionków bo zauwarzyła przebarwienie i od razu ze to żółty matal a nie srebro, oczywiście nie sprawdziła była zła bo sie okazało ze pierścionek za mały mimo że regulowany. Ja chętnie bym jej zrobiła drugi wiekszy jak by do mnie to zgłosiła a nie wymyślała że jest oszukany . Nie ma co tego roztrząsać po prostu proszę te osoby co kupiły ode mnie te moje wyroby żeby sprawdziły sobie to srebro bo niektóre wyroby maja blaszke cechową 925 a zrobione ze srebra 999 tak ze nie oszukałam a odwrotni. Chodzi mi o to żeby ktoś sprawdził bo skoro mam się przyznać ze oszukałam w innych wyrobach to dlatego mam taka prośbę. w końcu poddana została w wątpliwość moja uczciwość .

elik ja nie załatwiam takich spraw pokątnie bo nie mam nc do ukrycia a poza tym dotyczy to wszystkich którzy cos u mnie kupili a nie tylko dwóch osób. Jeśli by sieeę to rozniosło co jest mozliwe a ja bym oficjalnie nie napisała o tej sprawie to każdy miałby co do mnie podejrzenia i byłoby gorzej . 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, mdk8 napisał:

Bardzo mi przykro  , że  zostałaś potraktowana w taki sposób. Ja kupiłam na jednym z bazarków  piękny wisiorek i nie mam mu nic do zarzucenia. Mam nadzieję ,że  osoba która Cię tak potraktowała przeprosi  bo na  takie zarzuty trzeba mieć  dowody a jak ich się nie ma to są pomówienia i jest na to paragraf.

 

 

1 godzinę temu, rozi napisał:

No to nie wiem, to wypada, żeby ujawniła się osoba reklamująca i wtedy może uda się wyjaśnić wszystko. Bardzo to przykre.

 

56 minut temu, Isiak napisał:

Faktycznie przykra sytuacja :( Być może trafiłaś na pieniacza, który lubi z niczego robić dym :(

 

39 minut temu, Poker napisał:

Podczytuję.

elik , wiesz , że themagda jest bardzo wrażliwą kobietą i czasem za bardzo bierze do siebie.

Nie ujawniła kto miał zastrzeżenia. Pożaliła się na sytuację , bo ją zabolało.

Czyżby uderz w stół , a nożyce się odezwą?

Po pierwsze nie jestem pieniaczką,grzecznie napisałam na pw do elik swoje wątpliwości cytuję:

Cytat

niestety pierścionek nie taki bezwymiarowy,bo choć wcale nie mam grubych palców,to jednakna mój 1,7cm za mały,a jak go rozszeżyć to brzydko leży i śmiem wątpić,by to było srebro,bo widać przetarcia w niektórych miejscach niestety,pójdzie na drobny prezent dla młodszej siostry,bo ja bym miała zaraz paluchy czarne.Nie piszę złośliwie,ale ostrzegam ,że jak reszta jest tak zrobiona,to mogą być reklamacje

 

Cytat

 

pewnie,na zdjęciu na tym ostatnim krążku widać najlepiej ,że srebrne się wyciera i wychodzi zółty metal z podspodu

79682253_2539776662736278_3165898192919199744_n.jpg?_nc_cat=101&_nc_ohc=hQuvd7nmOsgAQl_KvbyZ1AsA950seF1qJI03_ih-O7PNIy--rY3Cc9Shg&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=411f2a110c9ae1dfc211a91c1efb277e&oe=5E836D65

 

 

Cytat

Nie ma problemu dla mnie,pieniążki dla psiaków na zdrowie,a może themagda myślała,że to srebro,przecież nie dla siebie zarabiamy.wypadki się zdarzają,ja sama z teraźniejszego bazarku dwie paczki wysłałam nie do tych osób co trzeba,będą sobie nawzajem odsyłać,też problemu przyspożyłam,jesteśmy tylko ludźmi.Ile to teraz sprzedają jako srebro,może i ona nabyła jako srebro i wystawiając nie wiedziała,że srebrem nie jest,może części niektóre są srebrne,ale na pewno nie całość

 

To są wszystkie moje pw do elik.Nie miałam z tym nic robić,tak jak pisałam,miałam wątpliwości,teraz pojadę i to sprawdzę,elik zachowała się bardzo ok,nic jej nie można zarzucić,nie pisałam tego na wątku bazarku,nie pisałam tego również na innych stronach ogólniedostępnych,nie chciałam bić piany niepotrzebne przez swoje wątpliwości,no ale jak themagda postanowiła to wywlec to i ja się pokażę,jeszcze nigdy mi tak srebro nie schodziło,a ja uczulona na żelastwo,więc swoje wątpliwości napisałam,ale o nic nie oskarżałam.

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, themagda napisał:

Ja po prostu chcę zeby ci co u mnie kupili srebrne wyroby sprawdzili u jubilera i zeby nie było ze mam się przyznawac do oszustwa .Rozi aferę zaczęła dziewczyna co kupiła jeden z pierścionków bo zauwarzyła przebarwienie i od razu ze to żółty matal a nie srebro, oczywiście nie sprawdziła była zła bo sie okazało ze pierścionek za mały mimo że regulowany. Ja chętnie bym jej zrobiła drugi wiekszy jak by do mnie to zgłosiła a nie wymyślała że jest oszukany . Nie ma co tego roztrząsać po prostu proszę te osoby co kupiły ode mnie te moje wyroby żeby sprawdziły sobie to srebro bo niektóre wyroby maja blaszke cechową 925 a zrobione ze srebra 999 tak ze nie oszukałam a odwrotni. Chodzi mi o to żeby ktoś sprawdził bo skoro mam się przyznać ze oszukałam w innych wyrobach to dlatego mam taka prośbę. w końcu poddana została w wątpliwość moja uczciwość .

Nawet do mnie pw nie napisałaś,by rozwiać moje wątpliwości,nie zrobiłam żadnej afery,tylko przedstawiłam na pw swoje wątpliwości.Idą święta,pierścionek będzie dla siostry nawet jak nie będzie srebrny,nie prosiłam o zwrot pieniążków,nie chcę też pierścionka w zamian,nie ładnie się zachowałaś wywlekając to na forum,ja nie chciałam ci zaszkodzić.Napisałam do elik,bo to ona prowadziła bazarek,ona stwierdziła,że moje wątpliwości tobie przekaże ,a ty rozkręciłaś gównoburzę

Link to comment
Share on other sites

To nie srebro obłazi wyczyść to albo zetrzyj pilnikiem to zobaczysz ze to jest nalot. A pisać ze ktoś jakieś oszukane rzeczy spraedaje to można po sprawdzeniu a nie dlatego ze tak się wydaje . wyczysc nalot a zobaczysz ze to srebro albo jak będziesz gdzieś na ulicy wejdź do pierwszego epszego juilera to ci sprawdzi za darmo . Nigdy nie oszukiwałam nikogo. Mogłas napisac do mnie a zrobilabym ci inny pierścionek wiekszy  i wytłumaczyła  co chodzi dodam że zamiast wyjaśnić ze mną pisałaś do kogos innego czyli elik a ona kazała mi się przyznać czy takiego samego oszustwa dokonałam na innych wyrobach i chyba w związku z tym ze zaczęło to dotyczyc wszystkich mich rzeczy mogłam poprosić żeby sprawdzono sobie czy jest to oszukane czy nie co cie dziwi a jak byś ty zrobiła pokątnie na PW czy wyjaśnic sprawę całkiem . I tak na tym ucierpiały tylko pieski i to moje a głownie Lala. Jak się coś do kogoś pisze to trzeba sie trochę zastanowić i sprawdzić jak sie rzeczy mają bo inaczej to się robią pomówienia więc oficjalnie jest najlepszą forma załatwienia takich rzeczy a nie pokątne dyskusje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

10 minut temu, themagda napisał:

To nie srebro obłazi wyczyść to albo zetrzyj pilnikiem to zobaczysz ze to jest nalot. A pisać ze ktoś jakieś oszukane rzeczy spraedaje to można po sprawdzeniu a nie dlatego ze tak się wydaje . wyczysc nalot a zobaczysz ze to srebro albo jak będziesz gdzieś na ulicy wejdź do pierwszego epszego juilera to ci sprawdzi za darmo . Nigdy nie oszukiwałam nikogo. Mogłas napisac do mnie a zrobilabym ci inny pierścionek wiekszy  i wytłumaczyła  co chodzi dodam że zamiast wyjaśnić ze mną pisałaś do kogos innego czyli elik a ona kazała mi się przyznać czy takiego samego oszustwa dokonałam na innych wyrobach i chyba w związku z tym ze zaczęło to dotyczyc wszystkich mich rzeczy mogłam poprosić żeby sprawdzono sobie czy jest to oszukane czy nie co cie dziwi a jak byś ty zrobiła pokątnie na PW czy wyjaśnic sprawę całkiem . I tak na tym ucierpiały tylko pieski i to moje a głownie Lala. Jak się coś do kogoś pisze to trzeba sie trochę zastanowić i sprawdzić jak sie rzeczy mają bo inaczej to się robią pomówienia więc oficjalnie jest najlepszą forma załatwienia takich rzeczy a nie pokątne dyskusje.

 

Jeszcze raz napiszę:Napisałam do elik,bo to ona prowadziła bazarek,nie miałam obowiązku wiedzieć,kto pierścionek wykonał,ona postanowiła dać tobie znać,więc wystarczyło do mnie napisać i rozwiać moje wątpliwości,a nie roztrząsać tu na wątku,czemu tego nie zrobiłaś na pw tak jak ja,nie zachowuj się jak rozkapryszona małolata i zrozum co do ciebie piszę.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dobrze rozumiem ale ty nie rozumiesz że jeśli bym nie napisała na wątku to inni zaczęliby miec też wątpliwości i mogliby mnie też posądzic że oszukuję. Miałam dwie możliwości albo "przyznać sie " jak pi polecono że w innych wyrobach oszukałam albo poprosić innych zeby sprawdzili i rozwiali wątplwości co do tego ze to srebro. W sumie to tylko Lala moja i Fado na tym traci 

tatankas ja nie zachowuję sie jak małolata bo mam juz 70 lat w styczniu więc wiem jak trzeba postąpić przy pomówieniach o coś co nie jest prawdą.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, themagda napisał:

Bardzo dobrze rozumiem ale ty nie rozumiesz że jeśli bym nie napisała na wątku to inni zaczęliby miec też wątpliwości i mogliby mnie też posądzic że oszukuję. Miałam dwie możliwości albo "przyznać sie " jak pi polecono że w innych wyrobach oszukałam albo poprosić innych zeby sprawdzili i rozwiali wątplwości co do tego ze to srebro. W sumie to tylko Lala moja i Fado na tym traci 

tatankas ja nie zachowuję sie jak małolata bo mam juz 70 lat w styczniu więc wiem jak trzeba postąpić przy pomówieniach o coś co nie jest prawdą.

Jeżeli mogłaś tu napisać,żebym wyczyściła,że to na pewno nie metal,że mogę sprawdzić u jubilera,to czemu niby na pw tego nie mogłaś napisać?Jeszcze nie doczytałaś moich postów,które zacytowałam na pw,napisałam,że śmiem wątpić czy to w całości srebro,ale napisałam również może themagda myślała,że to srebro,przecież nie dla siebie zarabiamy.wypadki się zdarzają,gdzie tu widzisz oskarżenia w stosunku do twojej osoby?

Wiek nie świadczy o tym,czy się jest dorosłym czy malolatą,ty piszesz i wypowiadasz się jak małolata haotycznie,a do tego robisz burzę,gdzie jej nie ma.To ostatni mój post tu.Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

No i sprawa się wyjaśniła, i tyle w temacie. Poniekąd rozumiem każdą ze stron.

A tak od siebie to napiszę, że mam kilka srebrnych rzeczy, i nie noszę ich właśnie przez te naloty. Jedne czernieją, inne dostały żółtych brzydkich plam. Po mozolnym czyszczeniu dość szybko plamy wracają. Kolor podobno zależy to od rodzaju metalu użytego jako dodatku podczas topienia srebra, bo nigdy nie jest to czyste srebro 100 %, podobnie, jak złoto. Dlatego też nie kupuję już srebra, bo mnie te plamy wkurzają.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...