Jump to content
Dogomania

Dwie sunie zabrane z pseudo-hodowli, zbierają na operacje. Jedna na usunięcie guza z brzuszka. a druga na usunięcie polipa z gardła, który zagraża jej życiu.


Recommended Posts

No cóż, Prokuratura zapozna się z naszymi wpisami na wątku sprawdzając czy są one hejtem. Na pewno też zwróci uwagę na to co jest powodem naszej krytyki. Dobrze, że mimo iż w tak dziwny sposób zwróci pani uwagę prokuratury na działalność hodowli i warunki tam panujące. Chyba wypada mi pani za to podziękować.

Czy konto można zlikwidować nie wiem ale na pewno można się z niego wylogować i nie brać udziału w żadnych wątkach na forum. Po prostu odejść z tego forum.Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, szkoda waszego czasu i nerwów, niektórzy są niereformowalni i uważają, że są najmądrzejsi i nieomylni i nic na to nie można poradzić. Szkoda tylko tych biednych psow, może faktycznie prokuratura zajmie się tą "wspaniałą" hodowlą, to będzie jedyny dobry skutek.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, themagda napisał:

Zgłosiłam to forum na prokuraturę . Nie wiedziałam ze z was takie wredne osoby że tak mnie tu zaszczułyście , nie dziwię sie Rozi bo to wyjątkowo chamska osoba ,ale o was miałam jak najleosze zdanie . No zobaczymy czy tak mozna kogoś zaszczuć ze po nocach nie sypia , czy to tak przejdzie . Wydaje mi się ze takiego hejtu to nie mozna . Czekam na odpowiedź z prokuratury , jak sobie poczytaja to zrozumieją ze takie forum nie powinno istnieć gdzie nie da się zlikwidować konta .  Macie chyba bardzo puste życie że żyjecie nienawiscią , nic wam złego nie zrobiłam a taki jad na mnie wywalacie. 

Nie mogę się doczekać ;)

Link to comment
Share on other sites

Abstrahując od tematu wątku, nie spodziewałam się, że poziom Waszych wypowiedzi upadnie tak nisko. Nie spodziewałam się tego zwłaszcza po osobach, które szanowalam za ogrom pracy na dogo. 

Magda jest starszą osobą. Nie zmienicie jej poglądów. I wiecie o tym.... A mimo to tkwicie na tym nieszczęsnym wątku i pastwicie się nad nią. 

Nie dziwię się, że ludzie odchodzą z dogo. Też odchodzę. Przkonałyście mnie. 

 

Link to comment
Share on other sites

44 minuty temu, omi napisał:

nie spodziewałam się, że poziom Waszych wypowiedzi upadnie tak nisko. Nie spodziewałam się tego zwłaszcza po osobach, które szanowalam za ogrom pracy na dogo. 

Życie pełne jest rozczarowań. 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, omi napisał:

Abstrahując od tematu wątku, nie spodziewałam się, że poziom Waszych wypowiedzi upadnie tak nisko. Nie spodziewałam się tego zwłaszcza po osobach, które szanowalam za ogrom pracy na dogo. 

Magda jest starszą osobą. Nie zmienicie jej poglądów. I wiecie o tym.... A mimo to tkwicie na tym nieszczęsnym wątku i pastwicie się nad nią. 

Nie dziwię się, że ludzie odchodzą z dogo. Też odchodzę. Przkonałyście mnie. 

 

omi, czasem z bezsilności pozostaje tylko śmiech. Bo inaczej można by było zwariować.

Jestem dokładnie w wieku themgda i wcale nie czuję się star(sz)ą osobą.

Szkoda, że themagda nie zmieni poglądów. Byłoby to z korzyścią  dla biednych psów u tej pożal się pani hodowczyni.

A ludzie nie odchodzą z dogo z powodu różnicy zdań tylko głównie z powodu wyssania przez FB.

Szkoda , że odchodzą , ale jakoś dajemy póki co radę i bez nich. Część wraca.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.03.2021 o 01:07, Perełka1 napisał:

Poczytam sobie

Poczytałaś?

Ja tylko mam mizerną nadzieję, że Pani Magda mówi prawdę, baba się wystraszyła może, wiata faktycznie nie funkcjonuje, biedactwa rozdane. i że następne nieprodukcyjne będą sprzedawane od razu, zanim doznają głodu i choroby je zeżrą.

Tylko że od razu, to można oficjalnie przecież!

No nic.

:(

:(

 

Link to comment
Share on other sites

Rozi, możemy mieć nadzieję, że baba odpuści ale nie sądzę, żeby tak było. Nie po to sobie zorganizowała całą technologię tej "hodowli" żeby tak łatwo zrezygnować. Łącznie z upłynnianiem, w dodatku za kasę, wyeksplaatowanych suk. Wyobrażasz sobie 30 "maszynek" do rodzenia, które nagle przestają pracować, zarabiać i jeszcze trzeba je upłynnić bo przecież nie będzie karmić za nic...

Tu nawet themagda nie da rady... 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.03.2021 o 17:14, rozi napisał:

Poczytałaś?

Ja tylko mam mizerną nadzieję, że Pani Magda mówi prawdę, baba się wystraszyła może, wiata faktycznie nie funkcjonuje, biedactwa rozdane. i że następne nieprodukcyjne będą sprzedawane od razu, zanim doznają głodu i choroby je zeżrą.

Tylko że od razu, to można oficjalnie przecież!

No nic.

:(

:(

 

czytałam, poczytałam i nie chce mi się pisać.

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Witam miłe hejterki po długim czasie , duzo sie u mnie zmieniło miałam 6 piesków z czego Lalunia (York) umarła bidulka była bardzo stara i nie nadawała sie do operacji a miala duszący ja w gardle polip , Wziełam nową sunię na jej miejsce . siostrę Gusi , była oczywiście w bardzo marnym stanie slepa z wybałuszonymi oczami i wyryzała i wydrapywała sobie futerko do żywego mięsa , myśle że moze to te oczy tak ją bolały ze szalała i nie wiedzała ja sie bólu pozbyć , bo jak się oczka wyleczyły to odzyskała wzrok i przestała się kaleczyć . Sunia jest biała z czerwonymi oczami , ma na imię Ciupa

 spacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.pngNajpierw wyleczyło się jedno oczko a druie było ślepe i wybałuszone a ptem oba sie wyleczyły i teraz ma zwykłe widzące zdrowe oczka  i jest wesoła i uwielbia spacery

To tyle o mojej nowej suni Ciupie jest bardzo kochana   .   A potem wzięłam 7- mego pieska , tym razem męskiego Maksymiliana , pojechałam po niego z siostrą pod Białoruską granicę koło Sławatycz na wieś bo on tammiał byc dany do budy . Cichuahua w budzie na wsi tragedia pierwsza zima i by umarł w tej budzie , zabrałam go dałam za niego 400 zł . Miał być w budzie  bo on ma jakieś neurologiczne problemy czasem się kręci w kółko a czasem ma oczopląs ale nie czesto, za to dobrze szczeka na obcych . Już w budzie nigdy nie bęzie , to piekana morda calutki ryży piesek bardzo ładny ale go nie lubili może z tych problemów neuroloicznych ale nie są bardzo nasilonespacer.png

 

 spacer.pngNo i kochane hejterki pozdrawia was moja cudowna Pimpeta z nad kosci indyczych, wiem ze posypie sie na mnie hejt ale to już mnie nie wzrusza  wiem że mam racjęspacer.png

Link to comment
Share on other sites

Fajnie, że się pokazałaś  🙂 Dobrze, że ratujesz te pieski. Każdy niech robi to co uważa za słuszne, byle nie szkodzić innym. Pokazuj swoje psiaczki od czasu do czasu. Twoje działanie w żaden sposób ni wpływa na tą pseudo-hodowlę. Gdybyś od niej nie zabrała tych biednych psiaków, to u tej baby umierałyby powoli w męczarniach.
Dzwoniłam do Ciebie, żeby pogadać o Twoich fantach, które nie znalazły nabywców i co z nimi zrobić, ale ciągle miałaś zajęty telefon. Będę jeszcze dzwonić  🙂  

Trzymaj sie i nie daj sie  🙂      

  • Like 1
  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Elk fanty wywal jeśli nikt nie chce nawet po 1 zł , mam na bazarek 2 fajne ksiazki jedna o zdrowym jedzniu jakieś nowe rewelacje a druga to oodchudzaniu łatwym a skutecznym tylko moze wysle ci zdjecia a ktoś odbierze osobiście do teo co z tą kurtką deszczówka co dla jo 37 czy ona sie wypowiedziała wymiary takie jak ta pomarańczowa którą ty kupiłaś , wstawie też szybkowar ten co kupiłam bo nie korzystam moze ktoś wexmie . A jak ci sie podoba ten piesek rudy nie z tej chodowli tylko ze wsi pod Bialoruska granicą, dostałam takie namiary na facebooku i jak usłyszałam że chihuahua idzie do budy to popędziłam po niego. Piekna morda!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.01.2022 o 13:59, themagda napisał:

Elk fanty wywal jeśli nikt nie chce nawet po 1 zł , mam na bazarek 2 fajne ksiazki jedna o zdrowym jedzniu jakieś nowe rewelacje a druga to oodchudzaniu łatwym a skutecznym tylko moze wysle ci zdjecia a ktoś odbierze osobiście do teo co z tą kurtką deszczówka co dla jo 37 czy ona sie wypowiedziała wymiary takie jak ta pomarańczowa którą ty kupiłaś , wstawie też szybkowar ten co kupiłam bo nie korzystam moze ktoś wexmie . A jak ci sie podoba ten piesek rudy nie z tej chodowli tylko ze wsi pod Bialoruska granicą, dostałam takie namiary na facebooku i jak usłyszałam że chihuahua idzie do budy to popędziłam po niego. Piekna morda!

Fanty chętnie przyjmę, bo właśnie zaczynam robić bazarek więc proszę przyślij mi zdjęcia tych książek i ewentualnie szybkowaru. Adres mailowy podeślę Ci na PW, bo może nie pamiętasz.

Co do kurtki to bardzo chętnie ją kupię, tylko Jo37 nie pamięta ile za nią zapłaciła. Bardzo Cie proszę poszukaj w swoich bazarkach za ile ja wtedy wystawiłaś. Jeśli dobrze pamiętam to była to kwota niższa niż 20,00 zł, ale skłonna jestem nawet dać więcej, tylko byłabym wdzięczna za podanie ile wynosi szerokość w ramionach i pod pachami.

Psiaczek z pod białoruskiej granicy jest uroczy  🙂  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

sorry nie mam juz ewidencji tych bazarków bo zostały w starym kompie a jest tak bardzo zepsuty że się włączyc nie da . Ja pieniędzy nie chcę rozliczsie z Jo23 a zmierzę jutro i zdjęcia też jutro zrobię . ma tez jakaś biżurerię taka co po ile dasz za tyle masz też moge zrobic zdjęcia to pieski coś tam dostaną . Moje zdrowe i nie mam potrzeb  potrzeb to byłoby dla biedaczków. może trochę ciuszków też znajdę ale to nie dziś.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

dodam jeszcze ze piesek ma Białoruski paszport i Białoruski cip , miałam trudności z zarejetrowaniem teo cipa mimo że mam papiery adopcyjne na nieo a ta kobieta co go miała dała m też ksero dokumęntów kupna pieska , ale wet mi to przerejestrował bo ja za głupia na takie rzeczy , na Białorusi pieski są bardzo tanie te całkiem rasowe , no teraz to on juz Polak pełną gębą.spacer.png

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.01.2022 o 20:39, themagda napisał:

sorry nie mam juz ewidencji tych bazarków bo zostały w starym kompie a jest tak bardzo zepsuty że się włączyc nie da . Ja pieniędzy nie chcę rozliczsie z Jo23 a zmierzę jutro i zdjęcia też jutro zrobię . ma tez jakaś biżurerię taka co po ile dasz za tyle masz też moge zrobic zdjęcia to pieski coś tam dostaną . Moje zdrowe i nie mam potrzeb  potrzeb to byłoby dla biedaczków. może trochę ciuszków też znajdę ale to nie dziś.

Dzięki  🙂  Z J037 już się dogadałam. Wpłacę na Jej bazarku na cegiełkę 15 zł. Już mam nr konta.
Zdjęcia fantów jeśli możesz, to bardzo się przydadzą. Mam pod opieką dużego, chorutkiego piecha i muszę zabezpieczyć kasę dla niego.
Cieszę się, że Twoje pieski są zdrowe i życzę Ci, żeby tak było zawsze  🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.01.2022 o 00:29, themagda napisał:

Witam miłe hejterki po długim czasie , duzo sie u mnie zmieniło miałam 6 piesków z czego Lalunia (York) umarła bidulka była bardzo stara i nie nadawała sie do operacji a miala duszący ja w gardle polip

Małe sprostowanie - Lalunię można było operować dużo wcześniej, zamiast brać kolejne pieski, ze dwa lata się tak dusiła, o ile pamiętam.

Hejtu nie będzie. Weź sobie i dwadzieścia.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.01.2022 o 21:22, themagda napisał:

dodam jeszcze ze piesek ma Białoruski paszport i Białoruski cip , miałam trudności z zarejetrowaniem teo cipa mimo że mam papiery adopcyjne na nieo a ta kobieta co go miała dała m też ksero dokumęntów kupna pieska , ale wet mi to przerejestrował bo ja za głupia na takie rzeczy , na Białorusi pieski są bardzo tanie te całkiem rasowe , no teraz to on juz Polak pełną gębą.spacer.png

Super, wspomagasz dodatkowo -oprócz pseudohodowcy z Polski- przemyt psów z Białorusi.

Gratuluję refleksji. Jeśli chodzi o Lalę i jej wiek mój 15 letni pies był operowany- też wstępnie niekwalifikujący się do operacji.

Dobry anestezjolog, chirurg, odpowiednie przygotowanie przed i pooperacyjne i jest ok.

Wystarczy chcieć.

 

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

uxmal

  • Lala była operowana mając 15 lat i było wszystko ok ale umarła majac 17 , mimo że wystarczyło ze chciałam. Tak jak by sugerujesz że Lalę zabiłam bo niewystarczajaco cciałam zeby przeżyła17 letnia suka , co nieco przesadzasz.Jak mozna takie głupoty pisać ze jja wspomagam jakieś przemyty psów , czy masz jakiś debecik intelektualny czy co bo trudno w ogóle wymyślic aż taką brednię jak napisaaś miła hejterko. Są ludzie co lubią komuś nasrać na głowę bo sie wtedy czują lepsi  jak musisz no to wal smiało jak da ci to satysfakcję i podniesie twoje ego.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

themagda nie denerwuj się, przecież im właśnie o to chodzi. Nie wiem po co włażą tam, gdzie ich nie chcą. 
Uczytielki sie znalazły.
Nie tłumacz się z tego co robisz, bo nic im do tego.
Chcą pitaszki czerwone stawiać, to niech stawiają, jak im to przyjemność sprawia, jak dzieciom, a mnie to akurat lata, bo w takim mam poważaniu osoby, którym brak należytej samooceny.
I nie mam zamiaru odwzajemniać się tym samym, choć mogłabym, bo co to za wysiłek, ale nie będę się zniżać do takiego poziomu.

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...