Jump to content
Dogomania

Dwie sunie zabrane z pseudo-hodowli, zbierają na operacje. Jedna na usunięcie guza z brzuszka. a druga na usunięcie polipa z gardła, który zagraża jej życiu.


Recommended Posts

Pani Magdo! Proszę powiedzieć tej pani od hodowli, że w chwili obecnej jest 391 ofert pracy w Radomiu! Począwszy od sprzątaczki poprzez różne inne ( np. telemarketer) aż do specjalistów różnej maści. Tak więc ktoś (choćby jeden!!) z tej dziesiątki pozostającej na utrzymaniu piesków coś dla siebie znajdzie! Piszę to, ponieważ znam z autopsji bezrobocie, mam nadzieję, że choć w ten sposób jakoś pomogę. Pozdrawiam

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

37 minut temu, pyra napisał:

Pani Magdo! Proszę powiedzieć tej pani od hodowli, że w chwili obecnej jest 391 ofert pracy w Radomiu! Począwszy od sprzątaczki poprzez różne inne ( np. telemarketer) aż do specjalistów różnej maści. Tak więc ktoś (choćby jeden!!) z tej dziesiątki pozostającej na utrzymaniu piesków coś dla siebie znajdzie! Piszę to, ponieważ znam z autopsji bezrobocie, mam nadzieję, że choć w ten sposób jakoś pomogę. Pozdrawiam

Po co iść do pracy, jak można żyć z psów?

Hodowla rozszerzyła działalność. O amerykańskie cocker spaniele. Na zdjęciach jest też cavalierka. Pewnie następna "kandydatka" na producentkę szczeniąt. 

Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, Isiak napisał:

Po co iść do pracy, jak można żyć z psów?

Hodowla rozszerzyła działalność. O amerykańskie cocker spaniele. Na zdjęciach jest też cavalierka. Pewnie następna "kandydatka" na producentkę szczeniąt. 

Cavaliery są teraz modne. To samo jest z cocer spanielami. Biznes się będzie kręcić. Produkcja trwa. 

 

Link to comment
Share on other sites

Ten babon bezwzględnie wykorzystuje dobroć i miłość do psów pani Magdy ! Już nie wiem jak można dotrzeć do świadomości tej dobrej kobiety i naprowadzić ją na właściwe myślenie. A to co robi ta bezwzględna Cruella woła o pomstę do nieba.

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, uxmal napisał:

Cavaliery są teraz modne. To samo jest z cocer spanielami. Biznes się będzie kręcić. Produkcja trwa. 

 

Cavaliery w hodowli wymagają regularnych badań kardiologicznych i okulistycznych, a to sporo kosztuje. Wiem, bo miałam dwie cavalierki. To rasa bardzo obciążona chorobami genetycznymi (MVD, katarakta, syringomyelia, wywichnięcie rzepki, zespół suchego oka - moje miały niedoczynność tarczycy, zespół suchego oka, dysplazję biodrową i łokciową, IBD i problem z trzustką. Miesięcznie leki i wizyty u lekarzy oraz operacje kosztowały krocie. I tę biedną rodzinę nie mającą z czego żyć stać na takie fanaberie? 
Ale to tylko moje domysły, że caviś też do hodowli. Oficjalnie są cziłki i amerykany.

Link to comment
Share on other sites

Pozamykajcie wszystkie hodowle bo biznes taki kręci sie wszedzie , hodowla to biznes a nie hobby . oferty pracy w Radomiu to jeden wielki kit mieszkałam w Radomiu 8 lat wiem co tam jest a po drugie ta kobieta od dawna ma hodowlę dlaczego miałaby zaczac pracować w telemaketingu to tylko skrzywdziłoby pieski a na prawdę wam chodzi o tą kobietę zeby jej dowalić a nie o pieski , a mnie chodzi o dobro tych piesków, nie wyobrażam sobie zrobienia takiej krzywdy tym maleństwom żeby stały sie bezdomne i błąkały po fundacjach  schronach nie chcę nawet o tym myśleć i sobie tego wyobrażać jak je zabieraja rozdzielają odbieraja im dom i rzucaja to do schronu to do DT to ktos weźmie a potem odda , horror dla tych maleństw . juz tu nie piszcie bo nie bedę spała całą noc jak sobie wyobrażę te okropności ,Na razie mają dobrze a jak bedą stare suczki czy chore to na pewno juz nie bedą we wiacie bo juz wszystkie z tej wiaty sa w dobrych domach i inne też będą . Na szczeście są tacy ludzie co mnie rozumieja i też maja takie zdanie jak ja że dobro piesków najważniejsze.

A jeśli chodzi o finanse to nie zarobiłam nigdy na psach ani grosza a zawsze dokładam i sobie odejme a one maja co potrzebne. człowiek który sam jest interesowny zawsze innych bedzie o interesownosc i kłamstwa posądzał. ja mam czyste sumienie nic nigdy nie zarabianm i sama też za pieski płacę, leczę , karmię i staram sie uszczęśliwiać jeżdżę do parków czy do lasu z nimi żeby były szczęsliwe , nwet sobie nie wyobrażam zeby na pieskach zarabiać

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, themagda napisał:

Pozamykajcie wszystkie hodowle bo biznes taki kręci sie wszedzie , hodowla to biznes a nie hobby . oferty pracy w Radomiu to jeden wielki kit mieszkałam w Radomiu 8 lat wiem co tam jest a po drugie ta kobieta od dawna ma hodowlę dlaczego miałaby zaczac pracować w telemaketingu to tylko skrzywdziłoby pieski a na prawdę wam chodzi o tą kobietę zeby jej dowalić a nie o pieski , a mnie chodzi o dobro tych piesków, nie wyobrażam sobie zrobienia takiej krzywdy tym maleństwom żeby stały sie bezdomne i błąkały po fundacjach  schronach nie chcę nawet o tym myśleć i sobie tego wyobrażać jak je zabieraja rozdzielają odbieraja im dom i rzucaja to do schronu to do DT to ktos weźmie a potem odda , horror dla tych maleństw . juz tu nie piszcie bo nie bedę spała całą noc jak sobie wyobrażę te okropności ,Na razie mają dobrze a jak bedą stare suczki czy chore to na pewno juz nie bedą we wiacie bo juz wszystkie z tej wiaty sa w dobrych domach i inne też będą . Na szczeście są tacy ludzie co mnie rozumieja i też maja takie zdanie jak ja że dobro piesków najważniejsze.

Takie to dobro najważniejsze, że zapraszasz do domu handlarę która twoje psy traktowała właśnie jak w najgorszym schronisku. 

Psy się chowają ze strachu. Bardzo miłosierne. 

Link to comment
Share on other sites

Pani Magdo!!! Nikt nie wysyła właścicielki hodowli do pracy!! Ona ma aż nadto pracy w hodowli z pieskami! Chodzi o pozostałe 9 osób, np.  córcię której sklep zamknęli (oferty dla ekspedientek też są!!!). Wtedy pieniądze zarobione na psach będą mogły być wykorzystane na dobre jedzenie, opiekę weterynaryjną i na suczki na emeryturze wegetujące w wiacie. Nie wiem ile lat temu mieszkała pani w Radomiu ale proszę mi wierzyć pracę tam można znaleźć, pod warunkiem ,że się jej szuka!!

I proszę się przestać skupiać na tym, że chcę dowalić tej babie. Martwi mnie bardziej los piesków całkowicie zależnych od niej niż nieroby z rodziny. Oni sobie poradzą, PSY NIE!!!

Link to comment
Share on other sites

To szczeniaki chihuahua  są po 5 patoli ?? Cholewcia, szkoda , że nie wiedziałam i planuję kastrację Tyćki. Ale nic straconego, mogę się jeszcze wycofać.  Może zarobię na niej na bezdomne psy. Co Wy na to ? A potem jak Tyćka będzie stara i wyeksploatowana, to podrzucę ją miłosiernej themagda.

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Poker napisał:

To szczeniaki chihuahua  są po 5 patoli ?? Cholewcia, szkoda , że nie wiedziałam i planuję kastrację Tyćki. Ale nic straconego, mogę się jeszcze wycofać.  Może zarobię na niej na bezdomne psy. Co Wy na to ? A potem jak Tyćka będzie stara i wyeksploatowana, to podrzucę ją miłosiernej themagda.

Bardzo dobry pomysł :) możesz też podrzuć za 300zl. To niedużo bo cena średnia to 5 tys. 

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, themagda napisał:

Przychodziła na 10 minut zostawiała psa i brała pieniadze , jakos bardzo na tym nie ucierpiały była tylko 3 razy i nie z wizyta towarzyską.

Ale chciałaś Pimpetę do niej zawieźć na trzy miesiące! na odchudzanie!

Tyle samo masz w sobie uczuć, co ta baba, nic dziwnego, że się dogadałyście.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Poker żeby zarabiać na szcenakach to trzeba móc je oddać , ja jak bym miała piska 4 miesiące takiego szczeniaka to nie mogłabym oddać awet za takie pieniądze bo już bym go kochała. hodowle takie gdzie się sprzedaje pieski moga mieć ludzie co moga je oddawać a ty nie wygladasz na taką co łatwo by oddała szczeniaka . ja mam 3 suki niewysterylizowane płodne i powystawowe ale wiem że nie byłabym w stanie oddać szczeniaka wiec nie myśl o czym ś takim bo nie oddasz.

\kiedys mój syn przyprowadził do domu psa koleżanki ze szkoły bo cała rodzina wyjeżdżała na wakacje za granicę i pies miał  być u mojego syna, Był to bardzo brzydki kundel wielki z wielką głową i dziwna szczekę co dolne zęby wystawały z pyska do tego ciała miał nogi od jamnika . a ja go po miesiacu miałam trudnosci z oddaniem właścicielom bo tak mi przypadł do serca że jeszcze długo prosiłam żeby ta jego koleżanka go przyprowadzała na trochę jak idzie z ni na spacer . Czowiek się do każdego psa przywiązuje i to bardzo wiec na pewno trudno by ci było oddać psa .

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, Poker napisał:

Cholewcia, szkoda , że nie wiedziałam i planuję kastrację Tyćki.

 

3 godziny temu, themagda napisał:

Poker żeby zarabiać na szcenakach to trzeba móc je oddać , ja jak bym miała piska 4 miesiące takiego szczeniaka to nie mogłabym oddać [...] a ty nie wygladasz na taką co łatwo by oddała szczeniaka .

Ech...widzisz,Poker...słuchaj dobrych rad,nie dasz rady zarobić na szczeniakach,bo nie dasz rady oddać i co? No,klapa! :P

A tak poważnie:czy naprawdę nie widzicie,że ta dyskusja jest już..kuriozalna??

Pora zakończyć temat,albo znaleźć chętnego do konkretnego działania,który poważnie potraktuje cały ten interes (z pozoru "złoty") i pociągnie temat....ale juz nie na Dogo.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, rozi napisał:

Tak tak, Poker. Nie oddasz.

Ale ja, tępa krowa, kazałam Kulę sterylizować, zamiast wycisnąć z niej ze dwa/trzy mioty i zarobić. Szczeniaki oddałabym spoko, nie przepadam za psami, ogólnie zwierząt nie lubię.

Rozi, prawie oplułam monitor  :))))

Link to comment
Share on other sites

Zgłosiłam to forum na prokuraturę . Nie wiedziałam ze z was takie wredne osoby że tak mnie tu zaszczułyście , nie dziwię sie Rozi bo to wyjątkowo chamska osoba ,ale o was miałam jak najleosze zdanie . No zobaczymy czy tak mozna kogoś zaszczuć ze po nocach nie sypia , czy to tak przejdzie . Wydaje mi się ze takiego hejtu to nie mozna . Czekam na odpowiedź z prokuratury , jak sobie poczytaja to zrozumieją ze takie forum nie powinno istnieć gdzie nie da się zlikwidować konta .  Macie chyba bardzo puste życie że żyjecie nienawiscią , nic wam złego nie zrobiłam a taki jad na mnie wywalacie. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...