Jump to content
Dogomania

Dwie sunie zabrane z pseudo-hodowli, zbierają na operacje. Jedna na usunięcie guza z brzuszka. a druga na usunięcie polipa z gardła, który zagraża jej życiu.


Recommended Posts

Moje sunie też śpiewają jak wychodzę z domu. Nawet jak pańcio jest. Najgorzej jest z Loczką . Płacze, zawodzi, nie daje się uspokoić. Loczka ma mocny lęk separacyjny. Nawet na chwilę nie mogę jej zamknąć w pokoju, bo za moment szczeka i drapie, mimo że pokój ma 35 metrów i zostaje z pozostałymi suniami i kotką.

Cieszę się ,że coś się przyda. A kożuch oddaj komuś większemu.

 

Link to comment
Share on other sites

Też mam pieska copłacze popiskuje a nie szczeka to Bambisia ta prawie najmniejsza , ona płacze na dworzu jak jest zimno lub deszcz tak piszczy ż zawse to sie kończy że ja wkładam za pazuchę i tak spacer wyglada a co ma zrobic robi w domu po powrocie . to sunia bardzo kłopotliwa ale strasznie ją kocham mimo ze mnie zamęcza

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, themagda napisał:

Dziewszyny i chłopaki jeśli to czytacie to życze wam i waszym pieskom wszystkiego najlepszego i naprawdę dobrego roku mimo ogólnej sytacji ,

Madziu dla Ciebie i dla psinek przede wszystkim zdrowia, optymizmu i spokoju :) 

I piniędzy :D też. 

Link to comment
Share on other sites

Poker ja stoje nad grobem , mnie juz nie chciałoby się marnować czasu na jakies damsko męskie układy po co mi chłop też stary schorowany i obleśny jak ja , to żadna miłość , z pieskami to miłość prawdziwa czysta i zawsze wierna one mnie akceptują starą i schorowaną właśnie leży mi na ramieniu moja Pimpeta gruby tobołek na krótkich nózkach a na brzuchu Gruba i Bambisia , prawie oddychać nie mogę popychają mi na twarz laptopa ale jestem tak bardo szcześliwa  ,zaraz bedę szła z nimi na spacer i bedę też szczęsliwa obserwujac jak węszą i  obszczekują kogo sie da to jest prawdziwe szczęście na stare lata . Tu koło mnie niedaleko jest klub emeryta i obok tego taka siłownia na wolnym powietrzu jak widzę te stare babki wyfiokowane wymalowane we fryzurach od fryzjera i ćwiczące na siłowni i zerkajace na starców to mi się niedobrze robi . raz chciałam poprzypinać pieski bo latały koło tej siłowni bez smyczy bo to ogrodzone i jest skwerek i siadłam na ławce koło jakiegoś starego chłopiny a te baby mnie z tej ławki zwyczajnie wygoniły że niby jest zajata takie zazdrosne o takiego nędznego staruszka , uśmiałam się , fakt że staruszków jest dużo mniej niz tych chętnych pań , nigdy taka nie bedę ja mam swoją miłość czyli pieski i z resztą kocham wszystkie pieski świata gdybym dała radę i miała willlę z wielkim ogrodem to wzięłabym więcej piesków . Miłość damsko męska to dobra rzecz w młodości i wieku średnim a też ze starym własnym wieloletnim mężem ale jakieś takie aferki miłosne wśród starców to fuj!!!!!! 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja mam 80 lat, chłopa nie mam już ponad 20 i jakoś nie narzekam, świetnie czuję się sama ze swoimi piesami. Wokół siebie mam dużo młodych przyjaciół, którzy w razie potrzeby pomagają ale staram się ich sobą nie absorbować, na razie jestem w jakiej takiej fornmie i daję sobie radę. A miłość piesków jest najlepsza.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

A mnie nie jest potrzebny ani młody ani stary, ja jestem stara i nie rozebrałabym sie przed młodym z takim starczym ciałem z reszta po co ,nic mi to nie da, facet to kłopot a mi dobrze samej z pieskami , na prawdę jestem szczesliwa trochę finanse klapują i zdrowie ale i tak jestem pogodna a to one te maluchy mi dają to szczęscie i pogodę ducha  moja matka żyła do 97 lat, babcia do 103 a to dlatego ze miały pogodne usposobienie i we wszystkim znalazły i tę dobrą stronę . Najważniejsze żeby umieć się cieszyć drobiazgami i niczym się nie załamywać . Obok mnie mieszka sąsiadka ma 71 a jej mąż 48, ona jest staruszka, spasiona waży 160kg a facet wygląda młodo ludzie sie z nich śmieją jak wychodzi w krótkich szortach a ma figurę kury ,cienkie nogi i dalej wielka kula , ciągle wyfiokowana dla tego pożal się boże męża . Bardzo do siebie pasuja pod jednym względem są zosliwi i wredni do wszystkich, obydwoje . No jak na nich patrzę to i młodego bym  nie brała .

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

themagda, ale mnie ubawiłaś tym opisem.

Ja też bym nie chciała w późnym wieku mieć nowego pana. Co innego jak para się starzeje razem szczególnie , gdy  jest długo ze sobą. Widzi się wtedy bardziej wnętrze człowieka niż zewnętrzną skorupę. No i wspomnienia wspólnej młodości działają pozytywnie.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

No pieski to czasem, daja popalić dziś yszłam z nimi do parku a było bardzo mokro i Bonita znalazła kupę taka rozmoczona i cała sie z tej kupie wytarzała nawet nie było jej za co złapać żeby wnieśc i wstawic do brodzika na szorowanie po prostu ja też byłam w kupie , one sie często wytarzaja w kuie wiewiórki i to tak ocierają o to pysk jak by się tym perfumowały ale ta kupa była rozmoczona koszmar . dają szczęscie ale i czasem daja popalić.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Aska7 napisał:

Kupa to jest pikuś przy zgniłej rybie, latem : (

Kwestia gustu, zależy czyja. Dla mnie ludzka była nie do zniesienia, rzygałam na dziesiąty zagon, psa umyłam z grubsza pod ciśnieniem na stacji benzynowej. Inaczej by chyba figurował jako porzucony.

Link to comment
Share on other sites

No kiedyś Gruba zjadała zgniłą żabe u mojej siostry jak poszłysmy nad jeziorko jak dobiegłam to z jej gęby wyjęam tylko połowę tej ropuchy  resztę skonsumowała  i to z jakim apetytem a żaba była już w rozkładzie i cuchła i o dziwo nawet sraczki nie dostała. inna sprawa to to ze mnie już ręce bolą od głaskania czy wasze psy tez mają taka ogromną potrzebę kochania i głaskania , moje nawet jak tylko na któregoś spojżę to wywala brzuch do głaskania albo dopada mnie lizać czy buzieczkować mogą tak bez końca , kidyś lezaam z laptopem na brzuchu i oglądalam długi podad 2 godzinny film a pies co się dorawł do mojej ręki tyle czasu dała się głaskać a ja bezwiednie bezmyślnie głskłam i ona nie miała dosć wiem ze każda by tak chcała ale tyle czas cy to normalne. czy normalne jest ze chcą cały czas głaskania? kiedyś im wystrcało trochę ale teraz to juz do przesady

Link to comment
Share on other sites

Jeśli jest to jedyna ich (poza jedzeniem) przyjemność, kontakt, to łakną. Normalny pies ma wiele różnych przyjemności/zajęć, zabawy jakieś, spacery, niespodzianki. Kula na przykład towarzyszy mi prawie we wszystkim, ma bogate życie, porozumiewamy się na rozmaitych płaszczyznach, głaskanie jej nie kręci. Przy kilku mikrusach nie da się tego zapewnić, chyba że ogród i tereny do łażenia watahą :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

mam problem z Pimpetą bo jest coraz grubsza, w tej chwili wyglada juz tak jak na zdjęciu , to jest wywalony brzuch do głaskania , tylko bardzo mnie dziwi ze ona w takiej tuszy jest jeszcze taka sprawna , wbiega szuybko na schodya jak na horyzoncie pokaże się obcy pies to tak ędzi jak by była młodziutka , tylko że ma nienormalny apetyt , kradnie nawet surowe kartofle z pojemnika  i na ulicy wszystko zo wyrzucaja dla ptaków pochłania , no nie rozumiem ona najwiecej je a to całkiem nieduza Chihuahua , nawet Gruba Blusia tak bardzo nie je jest też zarłoczna ole jest wiele wieksza od Pimpety wiec te sadło sie rozkłada na wiekszej powierzchni , .Chciałam ją oddać na jakis czas do tej hodowli gdzie takie wychudzone psy z niej brałam ale sie namyslam dała bym ja na 2-3 miesiace to schudnie na pewno ale sie boje ze to dla niej straszny stres moze byc bo jak ta włsścicielka hodowli przyjeżdża to ona się chowa w najciemniejszy kąt i wyłazi dopiero jak ona pójdzie , Nie wiem co robić bo ona musi schudnać.  Co robić Chihuahua nie może być tej wielkosci , jestem bardzo zmartwiona i nie widzę wyjścia spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...