Jump to content
Dogomania

Dwie sunie zabrane z pseudo-hodowli, zbierają na operacje. Jedna na usunięcie guza z brzuszka. a druga na usunięcie polipa z gardła, który zagraża jej życiu.


Recommended Posts

3 godziny temu, themagda napisał:

radochy niezbyt będzie bo wyjdę w srode nie jutro bo miałam rezonans głowy i mam w muzgu tętniaka i dużego naczyniaka czyli żylaka i jeszcze m zrobia jedno badanie, byłam tak barrdzo na jutro nastawiona no wieklkie rozczarowanie

To i tak "z górki" i coraz bliżej WOLNOŚĆ :) 

Jakie badanie jeszcze  będą robić? 

Link to comment
Share on other sites

36 minut temu, elik napisał:

O żeszszsz...  Byłaś 2 tygodnie w tym szpitalu, a oni Ci rezonans dopiero teraz robią? Przecież już kilka testów było ujemnych.

no im sie nie spieszy to ja tu nogami przebieram zeby do piesków, Rezonans zrobili wcześniej tylko że nie bło neurologa coby opisał bo to zakaźny a neurolog z innego szpitala na rzychodne to trwało , 

Link to comment
Share on other sites

Cała i zdrowa  nie zagryzły ale tak mnie witały ze od południa aż do nocy mnie napadały z lizaniem i na łóżku były nie obok mnie a wszystkie na mnie , nie dałam rady już aż tyle miłści że już koło 23 i wyniosłam sie spać do drugiego pokoju a dzis juz zwykkle, rano kochanie głaskanie brzuszków (powinnam mieć tyle rąk jak jakaś hinduska bogini) w ogóle wszystkie lubią glaskanie brzyszków ale Blusia czyli gruba jak ją głaskam po brzuszku  to daję jej palec do pyska i ona sobie go gryzie i żuje to czyli ma podwójną przyjemność z tym gryzieniem palca i od tego oczy jej sie wywracają białkami do góry i wypręża tylne łapy, taką wielką ma  radochę  a z smego głaskania brzuszka to nie wywraca oczu i nie wypeża łap. odkryłam to przypadkowo inne pieski tylko brzuszek lubią a Gusia tarmoszenie grzbieciku, potem idziemy na długi spacer a po powrocie micha i drzemka. dzis juz było normalnie jak codzień. Strasznie do nich tęskniłam. Juz jest ok. jeszcze jestem osłabiona po tym wszystkim ale raczej dobrze. dzieki za wsparcie kochane dziewczyny, przydało sie bo z ta choroba to człowiek też i przewrażliwiony jest i marudny.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...