Jump to content
Dogomania

SMACZNY - dla piesów i ludzi :))) ZAPRASZAM!


agat21

Recommended Posts

ROZLICZENIE:

wawer nr 1 za 35 zł -  razem 35 zł - wpłacone 7 VI

Jo37 nr 3 za 8zł i nr 6 za 8 zł - razem 16 zł odbiór osobisty przez Olenę84 7 VI - wplacone 18 VI

Olena84  nr za 10 zł, nr 4 - 3 x 5 zł, nr 6 za 8 zł i nr 7 za 8 zł - razem 41 zł wpłacone 7 VI odbiór osobisty 7 VI

Aldrumka nr 3 za 8 zł i nr 6 za 8 zł - razem 16 zł wpłacone 7 VI odbiór osobisty 7 VI

auraa nr 4 za 5zł - razem 5 zł - założone

Radek nr 4 za 5zł - razem 5 zł - wpłacone 21 VI odbiór osobisty 21 VI

alex260503 nr 5 - 2 x 9 zł i nr 8 za 8 zł razem 26 zł - wysłane 8 VI, odebrane - wpłacone 10 VI

NikaEla nr 8 - 2 x 7 złrazem 14 zł - wysłane 8 VI - wpłacone 10 VI + 1 zł nadpłaty

Agacia7 nr 2 - 2 x 10 zł - razem 20 zł wpłacone 6 VI odbiór osobisty 6 VI

Tola nr 4 2 x 5 zł - razem 10 zł przesyłka od Jo37 razem z innymi fantami, wpłacone 10 VI

agat21 nr 4 3 x 5 - razem 15 zł wpłacone 7 VI

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Przy okazji ogłoszę, że niedługo będzie druga edycja bazarku, ale tym razem będą do kupienia ręcznie robione, niepowtarzalne, zdrowe i bezcukrowe trufle :) Wspaniałe nie tylko dla amatorów słodyczy, ale również dla ich byłych amatorów - czy to z własnej czy przymuszonej woli ;) A to dlatego, że mają niski index glikemiczny i nie zawierają cukru rafinowanego ani sztucznych słodzików, syropów i tym podobych niezdrowych rzeczy.

Smaki i składniki niebawem ;)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, agat21 napisał:

Przy okazji ogłoszę, że niedługo będzie druga edycja bazarku, ale tym razem będą do kupienia ręcznie robione, niepowtarzalne, zdrowe i bezcukrowe trufle :) Wspaniałe nie tylko dla amatorów słodyczy, ale również dla ich byłych amatorów - czy to z własnej czy przymuszonej woli ;) A to dlatego, że mają niski index glikemiczny i nie zawierają cukru rafinowanego ani sztucznych słodzików, syropów i tym podobych niezdrowych rzeczy.

Smaki i składniki niebawem ;)

To ja poczekam na trufle bezcukrowe i może wtedy odbiorę razem z likierem, o ile jest opcja jego przechowania ;). Ale poproszę o numer konta, to zapłacę, żeby piesełki mogły skorzystać. I też pytam, w jakich okolicach można odebrać zakupy?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

35 minut temu, wawer napisał:

To ja poczekam na trufle bezcukrowe i może wtedy odbiorę razem z likierem, o ile jest opcja jego przechowania ;). Ale poproszę o numer konta, to zapłacę, żeby piesełki mogły skorzystać. I też pytam, w jakich okolicach można odebrać zakupy?

Dzięki za deklarację zakupu trufli, to jest pierwszy sygnał "z rynku", że mogą być interesujące ;))

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.06.2019 o 16:56, agat21 napisał:

Agacia7 przy okazji osobistego odbioru jabłek smażonych (miło było poznać ;) przekazała 180 zł extra na diagnozowanie oraz ewentualne leczenie Trevora. Bardzo bardzo pięknie dziękuję. <3 <3 <3

 

Konkretnie;)

A ja bardzo dziękuję za słoiczki i nie tylko, walczę by wszystkich nie zjeść od razu...

Link to comment
Share on other sites

Napisałam wczoraj długie i piękne niewątpliwie podziękowania za potwierdzenia odebrania przesyłek, i internet niespodzianie poszedł się bujać, bo szła burza, i podziękowania też poszły sobie w eter.

Dlatego dziś jeszcze raz Wam dziękuję, cieszę się, że dotarło wszystko w całości, zwłaszcza poczty bałam się bardzo, że nie uszanuje szklanej przesyłki mimo opakowania najlepszego, jakie znalazłam..

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Radek napisał:

Ciasteczka bardzo smakują:) Dziękuję za cierpliwość. 

Cieszę się, cierpliwość nie musiała znowu być taka duża ;) Ja z kolei przepraszam za pośpiech, ale wariacki dzień mam dziś :)

Ale miło było poznać Cię osobiście :) 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...