Jump to content
Dogomania

DODANA BIŻUTERIA !! Długopisy, notatniki, piękne, srebrne zawieszki do 03.06. g.22


Poker

Recommended Posts

22 godziny temu, Aga76 napisał:

Piękny pierścionek pasiasty, i zawieszki też cudne :) 

Pokerku, krzemień jaką ma wielkość?

Długość całego pierścionka to 3 cm , szerokość 1,5 cm.  Przepraszam, że tak długo to trwało.

Bardzo proszę Poker, czy mogłabyś dopisać to do postu z pierścionkiem?

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, themagda napisał:

Elik a jak to jest z tym ruchem , taniej czyli ile za małą paczkę w stylu cos w kopercie bąbelkowej grubsze niż 2 cm . Ja mam kiosk daleko ale pocztę też wiec wysłac mogęz ruchu ale nigdy nie wysyłałam

Przesłanie paczuszki do 1 kg kosztuje 8,45 zł Powyżej 1 kg, co 20 kg koszt przesłania to 9,99 zł.

To link do strony, na której po podaniu adresu można znaleźć najbliższy kiosk Ruchu, w którym można nadać i odebrać przesyłkę.

https://www.paczkawruchu.pl/znajdz-kiosk/

Jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z Ruchu, to mogę podpowiedzieć Ci co i jak.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Niestety kiosku nie ma w mojej okolicy tak jak mówiłam , na mapie jest podany kiosk który dawno już nie istnieje. szkoda.  Mam zły dzień zgubiłam pieniadze na poniedziałkową wizytę wprawdzie w domu wiec wcześniej czy później się znajdą ale nerwy mi to poruszyło , nie wiem gdzie mogłam wsadzic wszędzie ,nie odebrałam towaru ze sklepu kobieta mi powiedziała ze przeprasza ze sie ze mną umówiła i mnie wystawiła ale zapomniała ze dzień dziecka a ja zorganizowałam transtort żeby odebrać bo to ciężkie nie dam rady autobusem , wszystko dziś źle Bo miałam cos z tego też dać na bazarek. Zły dzień niestety

Link to comment
Share on other sites

Chciałam zrezygnować z Bazarku to znaczy jeśli ktoś coś mojego kupił to wyślę na pewno tylko wyślijcie mi komu na jaki adres najlepiej  n mój adres mailowy   [email protected] bo na forum nie będę wchodzić , Już drugi raz ktos zaproponował zebym oddała pieski więc , nie ma sensu zebym wiecej tu wchodziła. pieniądze z bazarku przekazcie na jakis schron ja ich nie chcę . podajcie tylko komu na jaki adres i co mam wysłać. 

Link to comment
Share on other sites

themagda,  to ja zapytałam się Ciebie na wątku suniek czy bierzesz pod uwagę ich  wyadoptowanie . Nie ma co się obrażać i robić afery.Pomaganie psom również polega na tym , by być dla nich domem tymczasowym . Nie chcesz , nie musisz.

To ,że chcesz zrezygnować z dochodu z bazarku to brak szacunku dla elik, osób kupujących i dla twórcy bazarku , którzy chcą pomóc suniom.

Przemyśl jeszcze raz.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, NikaEla napisał:

Poczytałam oba wątki. Skoro psy nie są do adopcji, nie są w dt lecz ds to nie można robić na dogomanii bazarków na ich rzecz. 

Nie bądźmy świętsi o papieża.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Poker napisał:

kobranocka

Widzę, że Poker miała dzisiaj nocną zmianę :)  A mi wczoraj po południu znowu wcięło net. Dopiero teraz się pojawił.

Na działce mam net dostarczany drogą radiową i zdarza się, że nie ma sygnału. Dziwne to, bo modem cały czas jest w tym samym miejscu.

Link to comment
Share on other sites

52 minuty temu, NikaEla napisał:

Nie jestem, ale uważam że należy przestrzegać regulaminu

Tak na prawdę regulaminów na dogo jest co najmniej dwa. Ogólny i bazarkowy.  Bazarkowy nie pozwala robić bazarków dla psów mających dom, ale na dogo jest dział: Mają dom, ale potrzebują pomocy. 

Polecam, zaglądnij do niego. Zobaczysz ilu psom, które mają domy  pomagamy, bo jak głosi tytuł działu, potrzebują pomocy. Te psy są właśnie w takiej sytuacji.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...