Jump to content
Dogomania

DODANA BIŻUTERIA !! Długopisy, notatniki, piękne, srebrne zawieszki do 03.06. g.22


Poker

Recommended Posts

UIffff nareszcie jestem. Od rana krzątam się, bo ostatecznie przeprowadzaliśmy się na działkę. Było więc wielkie pakowanie, rozpakowywanie, uzupełnianie zapasów żywności i na koniec dałam się mężowi namówić na zrobienie galarety. Kompletne szaleństwo. Jestem wykończona! Ale cieszę się , bo widzę, że bazarek żyje :)

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, ona03 napisał:

Dzień dobry :)

Skuszę się na Nr 23 -  śliczności :)

HURRRRRAAA, to się themagda ucieszy

4 minuty temu, Isiak napisał:

Dziękuję za zaproszenie, ale obecnie jestem bez kasy :( Musiałam poczynić zakupy materiałów, bo mam zamówienia na kartki i pudełka, a nie mam z czego zrobić :(

a jakie pudełka potrzebujesz? Mam różne fajne I jakie materiały ?

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, ona03 napisał:

Dzień dobry :)

Skuszę się na Nr 23 -  śliczności :)

Mnie też zachwycił :)))

27 minut temu, Isiak napisał:

Dziękuję za zaproszenie, ale obecnie jestem bez kasy :( Musiałam poczynić zakupy materiałów, bo mam zamówienia na kartki i pudełka, a nie mam z czego zrobić :(

Isiaczku produkcja na śluby? :)

 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, ona03 napisał:

Dzień dobry :)

Skuszę się na Nr 23 -  śliczności :)

 

1 godzinę temu, Poker napisał:

HURRRRRAAA, to się themagda ucieszy

 

Kurcze. Tak mi przykro, bo na prośbę Anny G-R prosiłam Poker wczoraj na PW , żeby wkleiła na bazarek zdjęcia biżuterii, która themagda wkleiła wczoraj na wątek jej suczek, bo Anna  G-R zobaczyła ten wisiorek na wątku sunieczek i prosiła, żeby go wstawić na bazarek, bo Ona chce go kupić i daje za niego 150,00 zł. Pisałam to wczoraj na PW do Poker, ale dokąd byłam na dogo, biżuterii nie było na bazarku. Dzisiaj nie mogłam wejść wcześniej, a teraz widzę, że już został kupiony.

 Szkoda Poker, że nie napisałaś, że już jest kupiec i to za sporą kwotę :( No cóż moja wina, ale nie dałam rady wcześniej usiąść do kompa :(

Bardzo przepraszam Anna G-R     2064978980_getattachmid370907mpid13min1uid8bacb883c6065602.jpg.8ffdf7577c29537091b46551f9f72c3f.jpg    931103780_kwiatki9.gif.ae10aca2f31ef582eb34289b333991bb.gif

Link to comment
Share on other sites

To ja przepraszam , jakoś nie załapałam,że powinnam już wpisać zakup. Za dużo się dzieje jak na mnie.

eliku , pisałaś o zawieszce ,ale nie konkretnej.To mam przekleić, to wpisać skorygowane, na pytania odpowiedzieć , a nie znam odpowiedzi, bo themaga zna.  To wina mojej mózgownicy.

W sumie szkoda ,że nie zrobiłam bazarku osobnego z biżuterii.

Może ona03 będzie wspaniałomyślna i uratuje mi honor.

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Poker napisał:

To ja przepraszam , jakoś nie załapałam,że powinnam już wpisać zakup. Za dużo się dzieje jak na mnie. To mam przekleić, to wpisać skorygowane, na pytania odpowiedzieć , a nie znam odpowiedzi, bo themaga zna.  To wina mojej mózgownicy.

W sumie szkoda ,że nie zrobiłam bazarku osobnego z biżuterii.

Przepraszam Cię. Jestem Ci na prawdę ogromnie wdzięczna, że zrobiłaś ten bazarek i to tak szybko, bo themagda bardzo potrzebuje kasy na już, na wczoraj, a ja w rozjazdach i trudno byłoby mi zrobić zdjęcia i przygotować bazarek.

Może ona03 będzie tak miła i grzeczna i zrezygnuje w zawieszki. Przepraszam, że śmiałam to zaproponować, ale ośmieliła mnie do tej prośby spora różnica w ewentualnym zysku ze sprzedaży tej zawieszki.

ona03 czy byłabyś skłonna odstąpić od kupna tej zawieszki?    Plissss   1862954776_gifproszcy.gif.58b5e0d7a899226bc1d5f6904eaa97cf.gif

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Poker napisał:

a jakie pudełka potrzebujesz? Mam różne fajne I jakie materiały ?

Chodzi o materiały scrapbookingowe, papiery, kwiaty, bazy pudełek, do robienia kartek, czekoladowników i takim tam różnych pierdółek... Możesz na moim blogu zobaczyć, takie różne papierzyska...

1 godzinę temu, Aga76 napisał:

Isiaczku produkcja na śluby? :)

 

Oj, Aga... śluby, chrzciny, 18-tki, no i koniec roku szkolnego, więc podziękowanie dla wychowawczyni, i kto wie, co tam jeszcze się wykluje. Sporo odmawiam, ale niektórym nie można :)))

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Poker napisał:

Może ona03 będzie wspaniałomyślna i uratuje mi honor.

Oczywiście Pokerku kofffffany, uratuję :)

 

 

1 godzinę temu, elik napisał:

 

Może ona03 będzie tak miła i grzeczna i zrezygnuje w zawieszki. Przepraszam, że śmiałam to zaproponować, ale ośmieliła mnie do tej prośby spora różnica w ewentualnym zysku ze sprzedaży tej zawieszki.

ona03 czy byłabyś skłonna odstąpić od kupna tej zawieszki?    Plissss   1862954776_gifproszcy.gif.58b5e0d7a899226bc1d5f6904eaa97cf.gif

Jestem bardzo, bardzo, bardzo grzeczna.......... :)

Noooooo, za taaaaaką kwotę to odstępuję......

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

29 minut temu, ona03 napisał:

Jestem bardzo, bardzo, bardzo grzeczna.......... :)

Noooooo, za taaaaaką kwotę to odstępuję......

Wielgachne dzięki  ona03   1348382600_dzikuj2.jpg.17e178042b422be8674fa86eb8958ad5.jpg   56778304_kwiatki15.jpeg.07e5d2d036f85b6d380d69660bc726eb.jpeg

Honor Poker był cały czas na właściwym miejscu, ale z całą pewnością uratowałaś mój honor  1142329645_kwiatki6.gif.e5bcfc47b2d5dc36149db926b23e706b.gif

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...