Jump to content
Dogomania

Rozliczony! 30 zl dla Pelikanka Dziekuje !... Monika i tak nie zajrzalla ..Dla Ciebie Uroczy Dziadziu Pelikanku-Nadziejkowo maluni kramcik do 30 maja g 24.00


Nadziejka

Recommended Posts

Znalezione obrazy dla zapytania gify misie szare tedi

                                Cudownemu Pelikuniowi

                                           Nadziejkowo Serduchem

Pelikan dojrzaly dzentelmen po ciezkich przejsciach ,,ma cudowne wsparcie.zapraszamy na watus bialeczka cudnego!

 

bf60af15ccc90135gen.jpg

 

58c74fdf77445cbcgen.jpg

               zapraszam po ciutenke roznosci

 do 30 maja godz 24.00

 

Znalezione obrazy dla zapytania gify misie szare tedi Nesiowata Ciocia Cgeielenka Zycia 10 zl 

Dziekuje Ogromnie mam na koncie dziekuje

 

Znalezione obrazy dla zapytania gify misie szare tedibeataczl Cegielenka Zycia 10 zl

 dziekuje cuuudnie mam na koncie dziekuje

 

 

Num 3 Wujenek Radek za wywol  ksiazka ,,Lato z Radiem,,  9 zl   mam na koncie dziekuje

z kilku bazareczkow fantusieczki

podaje num paczki (00)3 5900773 3 10864040 4 Otrzymane!

 

                                               30 zl poslalam na konto : Monika z Katowic i juz na koncie

                                                             dla Pelikunia

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Znalezione obrazy dla zapytania gify misie szare tedi Num 3  Moja ulubiona ..

 stan idealny

moze byc na prezenta

polecam polecam

welkuska gruuubasna

 przefajna

 stron 400

cena wywol  9 zl  Wujenek Radek za wywol dziekuje cudnie!

kup teraz 12 zl

Okładka książki Kochane Lato z Radiem

Kochane Lato z Radiem

Od dwudziestu pięciu lat jej kierownikiem i prawdziwą gwiazdą jest popularny dziennikarz a zarazem doskonały szef Roman Czejarek, który teraz, nie po raz pierwszy, przeistoczył się w autora książki.
W 1991 roku, gdy ówczesny Dyrektor Pierwszego Programu Polskiego Radia Krzysztof Michalski zaproponował mu kierowanie Latem z Radiem, miał tylko dwadzieścia pięć lat i byłem młodym dziennikarzem, który z lokalnej rozgłośni Polskiego Radia w Szczecinie przeniósł się do centrali w Warszawie, a Lato z Radiem znał głównie z opowiadań swojej mamy... Jak przebiegała tamta rozmowa? I dlaczego padły wtedy pamiętne słowa: „Albo coś pan z tym zrobi, panie Romku, dobrego, albo trzeba będzie to jakoś po cichu… zlikwidować”?
„Wszystko czego dotykałem w Lecie z Radiem było symbolem. Strofy dla Ciebie i legendarny Krzysztof Kolberger. Kukułka i niezwykła Krystyna Czubówna. Nawet Paskuda z Zalewu Zegrzyńskiego wydawał się nie do ruszenia. Ale jak zrobić zmiany, nie przeprowadzając zmian?! Gdyby ktoś powiedział mi wtedy, że zwiążę się z Latem z Radiem na ćwierć wieku z pewnością bym nie uwierzył!” – wspomina Roman Czejarek.
To dwadzieścia pięć lat z Latem z radiem to pół życia Romana Czejarka, który swoim lekkim piórem, genialną pamięcią, umiejętnością opowiadania anegdot i wielkim archiwum fotograficznym postanowił podzielić się z Czytelnikami. I spróbować odpowiedzieć na pytanie, gdzie tkwi tajemnica tego sukcesu? Co tak magicznego jest w Lecie z Radiem, że poświęcono mu wiele prac magisterskich. Dlaczego wiosną każdego roku polskie gwiazdy i ich menedżerowie stają na głowie, by wystąpić na koncertach Lata z Radiem?
„W tym czasie dzięki pracy w Radiowej Jedynce poznałem wszystkie gwiazdy polskiej estrady. Z jednej strony Maryla Rodowicz, Krzysztof Krawczyk, Seweryn Krajewski, Budka Suflera, Perfect, Czerwone Gitary, Urszula, Kora, Lady Pank czy Andrzej Krzywy i De Mono, z drugiej Jacek Stachursky, Afromental, Sylwia Grzeszczak, Andrzej Piaseczny, Ania Rusowicz, Bracia albo Myslovitz. A do tego (wiem, że teraz niektórzy się skrzywią) Bayer Full, Weekend oraz Loka i na przykład Pan Japa. Mówiąc w skrócie: piosenkarze, aktorzy oraz zespoły ze wszystkich stron Polski” – i to o nich i ich przygodach z Latem z radiem przeczytają Państwo w tej książce. Będzie też polityka: „Były takie kwiatki jak telefony z propozycjami nie do odrzucenia od asystenta Premiera (zgadnijcie którego?) oraz spotkanie za oceanem z Moniką Lewinsky. Tak, tak, tą Moniką od Prezydenta Bila Clintona. To akurat o mały włos nie skończyło się całkiem poważnym oskarżeniem o działanie na szkodę wstąpienia Polski do NATO i naraziło mnie na spore nieprzyjemności” – czytamy we wstępie.
Będzie też oczywiście barwna „codzienność”: „największy w Europie garnek (...), wybory najbardziej piegowatej buzi, najdłuższego jamnika, łaciatej krowy, Ptaka Roku (niezła nazwa prawda?) oraz oczywiście słynna Miss Lata z Radiem”.
„Jednym słowem jest co wspominać – wzdycha Roman Czejarek – zaś plotkarskie pisma i portale będą miały teraz radość w ujawnianiu pikantnych szczegółów zza kulis Lata z Radiem” – dodaje z charakterystycznym uśmiechem. Piękne, pełne zdjęć (w większość autorstwa Romana Czejarka) wydanie – nie tylko na lato

 

Link to comment
Share on other sites

Znalezione obrazy dla zapytania gify misie szare tedi Num 5  ksiazka

 stan bardzo dobry

 cena wywol 1 zl  kup teraz 1 zl 50 gr

Okładka książki Zaginione miasta Lemurii i wysp Pacyfiku

Zaginione miasta Lemurii i wysp Pacyfiku

Autor bada pozostałości tajemniczych budowli i megalitów na wyspach Oceanu Indyjskiego, Pacyfiku i w Australii, idąc tropem nieznanej starożytnej kultury.

Link to comment
Share on other sites

      

Znalezione obrazy dla zapytania gify misie szare tedi Num 10 Szalony Komplet

           roznosci bizu Nadziejkowe

 ale ale niespodzianka

 bez zdjec  cuudeczka!

 przecudne niezwykle korale

  naszyjnik ciezki ala srebro

 bransoletki z sowami

 zapweniam ze wszytkie bizu sa cudne

wygodne w noszeniu

 i w stanie idelanym

cena wywol 13 zl  kup teraz 16 zl

tutaj zdj z google

 ale tylko przykladowe

 napawde warto

 

Podobny obraz

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Nesiowata napisał:

Zaprosimy, podrzucimy i o cegiełkę za 10 zł poprosimy (nawet mi się zrymowało).

Znalezione obrazy dla zapytania gify misie szare tedi -

                                          Cudowne Wielkie Serce Ciocine

              Dziekuje Dziekuje Ogromnie Klaniam Za Wszystko Ciociu Cudna Nasza Niezwykla

                      

 

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Radek napisał:

Poproszę numer 3 za wywoławczą.

(Nie wiem, czy się nie pogubię w tych wszystkich bazarkach) 

Znalezione obrazy dla zapytania gify misie szare tedi
                                              Wujeneczku Pieknie Dziekuje
                                                   Za Wszystko Dziekuje Za Wspolna Pomoc
            Za To Ze Zawsze Jestes Tam Gdzie Nasi Braciszkowie W Potrzebie
                          Pozdrawiam Gajunkowo Ogromnie
 
         ksiazka jest naprawde
wielka grubasna bardzo bardzo fajna
 mnostwo zdarzen
    mnostwo zdjec artystow
 
 
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...