Jump to content
Dogomania

Pies załatwia się w domu po kastracji.


_Mackiewicz_

Recommended Posts

Piszę tu z problemem, który wystąpił po kastracji. Mój pies imieniem Gryfuś ma 2 lata i nie jest najgrzeczniejszy i w trudach był wychowywany. Od momentu kiedy był szczeniakiem ciężko mu było nauczyć się czystości. Poza tym nie należał do najgrzeczniejszych. Szczekał i zjadał wszystko na spacerach co znalazł na swojej drodze. Takie zachowanie minęło mu w wakacje rok temu. Wtedy też przestał się załatwiać w domu. Można powiedzieć, że był w miarę grzeczny przez pewien okres. Wtedy nastąpiła kastracja, która miała miejsce 3 tygodnie temu. Gryfuś wrócił do swojego złego zachowania, a co najgorsze znowu zaczął się załatwiać w domu. Kompletnie nie wiem co mam robić. Dostarczam mu wszystkiego czego potrzebuje: spacerów, zabawy, nauki. Najczęściej się załatwia, kiedy ja jestem w szkole. Może nawet zesikać mi się tuż pod nogami. Według mnie nie jest to normalne, kiedy tuż po długim spacerze pies załatwia mi się pod nogi. Czy coś mu może dolegać? Czy powinienem go czegoś nauczyć? Co robić?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...