Jump to content
Dogomania

Staruszek Gufi głuchy i ślepy za TM.Pozostał ogromny dług! długu w lecznicy


Recommended Posts

Nesiowata wplacila na moje konto wiec myślę że na seniora ?

Ja się nie znam na kastracji ale obok jest duży guz który ma być od razu usuwany. Z tego co zrozumiała Dora pies ma podejrzenie choroby CushInga i problem z nadnerczem?To zapamiętała Dora .myślę że skoro weci podejmują decyzję o usunieciu guza wraz z kastracja to znaczy ze stan na to pozwala

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, wiolhelm170 napisał:

Nesiowata wplacila na moje konto wiec myślę że na seniora ?

Ja się nie znam na kastracji ale obok jest duży guz który ma być od razu usuwany. Z tego co zrozumiała Dora pies ma podejrzenie choroby CushInga i problem z nadnerczem?To zapamiętała Dora .myślę że skoro weci podejmują decyzję o usunieciu guza wraz z kastracja to znaczy ze stan na to pozwala

Wpłaciłam na konto, które podałam mi Ala 123. To miało być na kastracje psa Arona.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.05.2019 o 09:30, Nesiowata napisał:

poproszę o nr konta do wpłaty

Zgodnie z tym wpisem podałam na pw moje konto do wpłaty z moim imieniem i nazwiskiem.Nie wysłała Ci go Ala 123 .Zobacz od kogo masz pw.

W związku z tym, że zaszło nieporozumienie oddam pieniądze wieczorem.

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, wiolhelm170 napisał:

Zgodnie z tym wpisem podałam na pw moje konto do wpłaty z moim imieniem i nazwiskiem.Nie wysłała Ci go Ala 123 .Zobacz od kogo masz pw.

W związku z tym, że zaszło nieporozumienie oddam pieniądze wieczorem.

Sprawdziłam -  to była wiadomość od Ali 123. Wysłałam Ci  pw.

Od Ciebie żadnej wiadomości nie było.

Link to comment
Share on other sites

Senior czeka na miejsce u Murki

Wczoraj z nią rozmawiałam,pod koniec tygodnia jest wizyta pa dla Shili,i zaraz byłby transport,bo w tamtym kierunku

jadą od Murki jeszcze inne psiaki

i wtedy Senior pojechałby do Murki

i tak czeka na kastrację,aż poprawią się trochę wyniki

Link to comment
Share on other sites

Niestety mam złą wiadomość.Senior został uśpiony.Z Dorą i weterynarzami oraz osobami poza forum ciągle rozmawialiśmy o losie psiaka.Według weterynarzy był bardzo agresywny, nieobsługiwany.Żeby zrobić przy nim cokolwiek musieliby ciągle znieczulać, co przy jego stanie zdrowia nie było możliwe.Guz prostaty, choroba Cushinga, ślepota, głuchota, wiek.

To wszystko sprawiało, że leczenie psa byłoby stałe i kosztowne oraz bardzo trudne jeśli wziąć pod uwagę agresję.

Jesteśmy z Dorą dalekie od usypiania ale podjęliśmy taką decyzję i musimy z tym żyć.Żadnej z nas nie jest łatwo.Przyznam ,że liczyłam na inny finał. Oprócz dogomani pisałam do różnych fundacji w sprawie sprawie psa jednak nie było odpowiedzi.

Także podjęłyśmy decyzję zgodnie z własnym sumieniem.

Po psie pozostanie dług w lecznicy.Proszę osoby , które rozumieją decyzję o wsparcie w spłacie długu a jeśli ktoś się nie zgadza z decyzją oddam pieniądze.

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Podobny obraz
                    Matuszeczku ...odpoczywaj juz
 odpoczywaj
 od nas od ludzi potwornych
 od swiata tego
 ktoren gorszy coraz
 odpoczywaj Tam
 bieguniaj
 
 ciociu jeszcze wplatenka nasza 15 zl
 chyba dwa dni temu tez poleciala ku Tobie
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

na watku szczebrzeszyniaczkow

 znow ogromna psia tragedja

 ...rozpacz ogarnia

 rozpacz na kazdenkim kroku

 ilez podlosci w ,,ludziskach ,,

 niechaj ci wszystcy zboczency doznaja wielokroc wiekszego bolu 

juz nie mozna spac jesc pracowac normalnie  nigdy

 bo wszytko w duszy w sercu

 ile jeszcze o ktorych nie wiemy  nie dowiemy

Link to comment
Share on other sites

Coś okropnego:( biedak ale musiał cierpieć, dobrze że odszedł w lecznicy a nie powoli gdzieś na tym polu. Dobrze, że go uratowaliście. Bazarek imienny zamykam, ale psiak będzie miał imię, żeby nie odszedł anonimowo - wygrało imię Gufi i tak o nim pamiętajmy.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Bardzo mi przykro:(

To był dla mnie trudny tydzień,odszedł Gufi[*] i bezimienny psiak[*] wyrzucony na bruk tak podle potraktowany przez ludzi

Gufi nie miał szansy na normalne życie,był bardzo chory,tak jak psiała wiolohelm wspólnie podjeliśmy taką dezyzje,z bólem serca

jak będe miała rozliczenie z lecznicy to wstawie na wątek

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...