Jump to content
Dogomania

Staruszek Gufi głuchy i ślepy za TM.Pozostał ogromny dług! długu w lecznicy


Recommended Posts

Pies jak w tytule pojawił się pod szkołą dwa tygodnie temu. Na początku chodził choć kulał był dokarmiany.Jednak od dwóch dni juz tylko lezal nie jadł.Dora dzwoniła do Murki miejsce za dwa tygodnie może będzie. Za tydzień mogłoby być miejsce w lecznicy w Izbicy.jednak nie można było czekać. Dzisiaj został zawieziony do weterynarza. Ma bielmo na oczach wydaje się głuchy miał na sobie masę kleszczy i raczej ma nowotwór prostaty. Został do obserwacji u weta do jutra lub przez tydzień. Wychuczony dlatego operacja teraz nie wchodzi w gre

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Post rozliczeniowy:

 

50zł Poker- 21.05.2019

18 zł Nadziejka-21.05.2019

15 zł Nadziejka -22.05.2019

100 zł Bakusiowa-23.05.2019

20 zł Nesiowata -23.05.2019

121 zl Olena- 31.05.2019

100 zł wiolhelm170- 9.06.2019

20 zł - elficzkowa- 09.06.2019

20 zł -nesiowata- 10.06.2019

30 zł -wiolhelm170

50 zl olena na konto Dory

200 zł bakusiowa na konto Dory

50 zl chelmska straz 

100 zł osoby prywatne 

Link to comment
Share on other sites

Zapisuje się, widziałam go pare dni temu na fb, dopytałam aż w końcu wyszło że psiak od dory, dzwoniłam dziś i na szczęście psiak już zaopiekowany w lecznicy, dobrze, że ma miejsce u Murki. Jak obiecałam Dorze pomogę. A bazarek imienny możecie zrobić, to zawsze pare groszy wpadnie. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, wiolhelm170 napisał:

Jutro zadzwonię do weta.mąż mówił ze jak jechali do weta to cały się trzasl i warczał. Jednak głaskanie go uspokoiło. Biedny pewnie w klatce 

Wielkie kciuki za bidulka! Mam nadzieję, że uda się mu pomóc, że nie jest za późno. Jesteś wspaniała Wiolhelm!

Link to comment
Share on other sites

Ja wspaniała?  Raczej okropna. Nie chcę go wziąć do siebie. Nie dam rady. Mam czas tylko w ciągu dnia max 2 godziny. Przepraszam Cię piesku .przecież nim się trzeba opiekować. Naprawdę nie wiem co będzie po weekendzie. Bo może przez weekend pozwolą mu zostać. 

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, wiolhelm170 napisał:

Ja wspaniała?  Raczej okropna. Nie chcę go wziąć do siebie. Nie dam rady. Mam czas tylko w ciągu dnia max 2 godziny. Przepraszam Cię piesku .przecież nim się trzeba opiekować. Naprawdę nie wiem co będzie po weekendzie. Bo może przez weekend pozwolą mu zostać. 

A szukałaś mu jakiegoś innego miejsca? Hotelu, domu tymczasowego? 

Link to comment
Share on other sites

Obraz może zawieraÄ: trawa, na zewnÄtrz i przyroda

Obraz może zawieraÄ: kot, trawa, na zewnÄtrz i przyrodakruszeczek kokany

deklaracyjke wplacic do Olenki naszej?

kciukamy ile sil

 aby wszytko sie odwrocilo

 aby jeszcze zaznal malutek spokojnosci ciepelka szczescia

na Oleneczkowy kramik imionkowy wstawil;am ksiazke

 moze jakas dobraduszenka sie skusi

stan idealny

 i jeszcze serce duze filcowe

 urocza ozdoba

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Bardzo prosimy o stałe deklaracje dla psiaka

na razie nie ma nic:(

nawet imienia:(

dzwoniłam do RoyalVetu,ale na razie weci nie mają czasu,jak czegos się dowiem powiem wiolhem i ona napisze na wątku

niestety koszty jego pobytu i leczenia w RoyalVecie będą ogromne,ale innego wyjścia nie było,trzeba było podjąć decyzję na już

dziękuję Olenie i Nadziejce za pomoc:)

dziękuję,że tu jesteście,że zaglądacie do tego psiaka,który miał ciężkie życie,a na starość został wywalony na bruk:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...