Jump to content
Dogomania

Zakończony-rozliczony.Bazarek - Różności. Od 19.05.19 do 24.05.19.


Anula

Recommended Posts

55 minut temu, Aldrumka napisał:

poproszę nr 40 i 52 za wyw.

i pytanie dotyczące nr 1

jaki jest wymiar otworu na głowę ?

i chciałam się upewnić , ze nie ma ten dekolt wykończenia czarnego , tak ?

Nie mogę podać wymiaru otworu na głowę ponieważ jestem poza domem do 26.05.W każdym razie,manekin jest czarny,dekolt nie ma wykończenia czarnego przy bluzce jest normalny ściągacz wąski,Szwy ramienne na manekinie są ułożone tak jak powinny leżeć na ramionach.Zdjęcie całkowicie oddaje wzór,kolor i ułożenie tak jak na sylwetce człowieka.

Bardzo dziękuję za licytację,zaraz zapiszę.Zapisałam tylko nr.52,ponieważ Rubik kupila nr.40 wcześniej.

Link to comment
Share on other sites

52 minuty temu, Anula napisał:

Nie mogę podać wymiaru otworu na głowę ponieważ jestem poza domem do 26.05.W każdym razie,manekin jest czarny,dekolt nie ma wykończenia czarnego przy bluzce jest normalny ściągacz wąski,Szwy ramienne na manekinie są ułożone tak jak powinny leżeć na ramionach.Zdjęcie całkowicie oddaje wzór,kolor i ułożenie tak jak na sylwetce człowieka.

Bardzo dziękuję za licytację,zaraz zapiszę.Zapisałam tylko nr.52,ponieważ Rubik kupila nr.40 wcześniej.

dziękuję, poproszę nr 1 za wyw.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Elisabeta napisał:

Zaraz wśród kaczuch zrobi się ruch... Za sprawą mojej siostry. happy.gif&key=75ee77a40f4db0d3837ac287b361d1f239d18b30790ee5b789023c2da20d6894

Poproszę nr 34, 56 i 57. Wszystkie kaczuszki w opcji KT.

 

2 godziny temu, bukowa napisał:

poproszę nr 5 KT

Bardzo dziękuję za zakupy.Jest nadzieja,że finanse naszych psiaków się poprawią.Zaraz zapiszę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...