Jump to content
Dogomania

CZARUŚ TERAZ MAX MA DOM!!! Malutki niewidomy Miluś jest na BDT u mari23!!


Recommended Posts

2 godziny temu, mari23 napisał:

Milutki jak na swój wiek ma dobre wyniki, są co prawda zwłóknienia na wątrobie i zgrubienie kory nerkowej, lekko przekroczony jeden wskaźnik wątrobowy - ale zważywszy na jego wiek - mam się cieszyć, a nie martwić - tak powiedziała wetka, a ja naprawdę bardzo się cieszę :)

Miluś jest taki "mocny", że za nic nie chciał zasnąć, trzeba mu było dołożyć zastrzyk, żeby usnął na to usg :) 

 

Znalezione obrazy dla zapytania gify misie szare tedi

Tulinkam tulam serduchem lapenki i Ciocie 

            

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

ta wycieraczka to ulubione miejsce "pobytu dziennego" Milusia, czasem ciężko przejść :) 

straszna przylepa z niego, a teraz bardzo gubi sierść i uwielbia czesanie, odwraca się i "podstawia", jakby mówiŁ : "tu jeszcze poczesz trochę"

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Dnia 29.06.2020 o 13:46, Tyś(ka) napisał:

Miluś jest rozczulający :) Jego brat bliźniak jest w Orzechowcach od wielu lat, też niewidomy, też taki kochany tuptuś i mi smutno, że tamtemu się nie udało tak jak Milusiowi :(

to prawda, że Milusiek jest rozczulający, aż mi się serce ściska, że taki sam ślepcio jest w schronisku :( :(

tłok mi się zrobił "wakacyjny" w domu, ale teraz każde spojrzenie na Milutka będzie mi przypominało o tamtym :(

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, mari23 napisał:

to prawda, że Milusiek jest rozczulający, aż mi się serce ściska, że taki sam ślepcio jest w schronisku :( :(

tłok mi się zrobił "wakacyjny" w domu, ale teraz każde spojrzenie na Milutka będzie mi przypominało o tamtym :(

mari23, nie musisz już się smucić. Widziałam wczoraj post na FB, że bliźniak Milusia od paru dni jest w DS, oby na zawsze :) (już raz miał DS, ale oddali go, bo... gonił koty).
 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.08.2020 o 09:51, Tyś(ka) napisał:

mari23, nie musisz już się smucić. Widziałam wczoraj post na FB, że bliźniak Milusia od paru dni jest w DS, oby na zawsze :) (już raz miał DS, ale oddali go, bo... gonił koty).
 

super wiadomość :)

Kajtuś Miluś (Kopiowanie).jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

IMG-20201003-WA0022 (Copy).jpg

IMG-20201003-WA0024 (Copy).jpg

IMG-20201003-WA0026 (Copy).jpg

IMG-20201003-WA0024 (Copy).jpgJak odmłodzić staruszka? Ze szczeniakami Miluś dokazuje radośnie, przez jego puchate futro ich ząbki nie są groźne, Za to jego gładkowłosy przyjaciel Kajtuś ucieka przed nimi w najdalszy kącik. Miluś nie tylko futerko ma puszyste, figurę też, postaram się w tym tygodniu zrobić mu badanie tarczycy, bo nie wiem co zastosować - leczenie czy dietę ;) 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
Dnia 23.10.2020 o 22:26, mari23 napisał:

Miluś wyniki ma lepsze, niż ja :) dzięki szczeniakom więcej się rusza, ale też spryciarz poluje na szczeniakową karmę ( odmładza się, jak może ;)) z uwagi na jego nadwagę muszę pilnować, żeby nie wyjadał maluszkom, senior light mu nie w smak :)

 ❤             

 Taki pomysl mialam malenki

By poczarowac Cegielenki

          Zapraszam z calej duszy

! Lapenkom Naszej Mari23 Cegielki Zaczarowane ,ciut fantow, Zajrzyj Dobraduszko do 26.11.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...