Jump to content
Dogomania

CZARUŚ TERAZ MAX MA DOM!!! Malutki niewidomy Miluś jest na BDT u mari23!!


Recommended Posts

9a13b55c6ec6.jpg

w taki upał tylko domowe pieszczoty :)

a39e82e2f48a.jpg

Maks na brak miłości narzekać nie może :)

Milusiek zresztą też :) choć zapytany, może by narzekał - spragniony czułości miziaczek nigdy nie ma dość przytulania, głaskania....  łakomczuszek dostał dzisiaj NexGard Spectra - w przeciwieństwie do swojego ogromnego, czarnego kolegi zamojszczaka exCzarusia czyli Maksa -   połknął sporą, mięsną  tabletę chyba nawet nie rozgryzając ;)

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nie mogę napatrzeć się na zdjęcia Maxa.Cudnie się je ogląda.Wcześniej wracałam na zamojskim wątku do zdjęć Czarusia i marzyłam aby opuścił schron.Marzenie się spełniło dzięki Alaskan malamutte.Jestem szczęśliwa a dzięki mari23 teraz Max ma cudowny dom i koło siebie wspaniałych ludzi.

  • Like 2
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.07.2019 o 14:57, Alaskan malamutte napisał:

Marysiu, poproś panią Anię, aby i ode mnie wyprzytulała Maxia. A Ty wymiziaj Milusia, słodziaka kochanego. . 

Prośba przekazana i wykonana :)

Maksio wczoraj miał ostatni zastrzyk (przeciwzapalny - skóra i uszka). Wszystko jest ok, Maks pięknie wsiada do auta, wchodzi do gabinetu, przytula się i wspaniale dogaduje się z przyjaciółką. Jest uśmiechniętym przytulakiem :)

Milutek oprócz spacerków, na które radośnie pędzi ( zapamiętał już topografię ) miał wczoraj czesanko. W okolicy bioder ma spory łupież, zauważyłam też wczoraj, że pod ogonkiem ma przybrudzone futerko - czyszcząc dopatrzyłam się, że ma jakieś drobne hemoroidy chyba, być może tylko tak to wygląda, pójdziemy oczywiście z tym do wetki i prawdopodobnie kolejny raz usłyszę, że jestem nadwrażliwa i nic mu nie jest...oby! Za kilka dni będzie wiadomo.

Na razie mierzę się z dramatem Węgielka, jutro znów do wetki... po raz ostatni :( :( :(

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Uwaga, uwaga! Dobre wieści od Czarisia - Maksa.

Pierwsza taka, że się odważył i  śpi już w łóżku z Klaudią i Nyjką :)

d5b4dc6c1fe7.jpg

Druga jest taka:

Ania - Maks poznał dzisiaj mojego brata, miłość od pierwszego wejrzenia.

Ja - Maks to maksymalnie mądry pies, zna się na dobrych ludziach ;)

0851b4a1204f.jpg

aa9c8399cae0.jpg

8a6bb619b1ef.jpg

ileż szczęścia i miłości otrzymuje ten pies....

a ja zaobserwowałam wygojone rany w pachwinach :)

 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Dzisiaj dostałam info z domu Maxa. Psiak jest bardzo grzeczny, uwielbiany, głaskany przez wszystkich domowników i nie tylko. 

Mam filmik, ale nie bardzo mogę wstawić, ponieważ sa tam twarze osób. 

Rozmawiałam z mari23, pytałam o Milusia. Słodziak ma się dobrze, tupta, łasi się i jak na swój wiek ma niezły wigor. Zdrowie odpukać dopisuje. 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Rozmawiałam dzisiaj z mari23. 

U Czarusia vel Maxa wszystko w nalezytym porządku!! Jest kochany, przytulany i rozpieszcany przez wszystkich!! No cudny domek mu sie trafił!! 

Pytałam też o Milusia śleputka. Psiaczek ma się dobrze, nic mu nie dolega. domaga się głasków, a jak nie dostanie to krzyczy w nieboglosy i wtedy wszyscy biegną aby Milusia tulić i głaskać!!

Zapytałam mari23, czy czegoś maluszkowi nie potrzeba, no i usłyszałam, że absolutnie NIC..no chyba że dodatkowych rąk do glaskania!!

W związku z tym, po konsultacji z mari23 postanowiłam przeznaczyć z konta maluszka 300zł na wsparci suni z cukrzycą. Sunia ta przebywała razem z Milusiem w jednym boksie zamojskiego schroniska. Miluś na razie zdrowy, odpukać, sunia potrzebuje pieniążków na JUŻ!!!

Tutaj wątek suni:

https://www.dogomania.com/forum/topic/349498-aruś-ma-już-swój-wymarzony-dom-jego-miejsce-u-kikou-zajęła-niewidoma-sara-aureliusz-głuchy-niedowidzący-staruszek-pozbawiony-wszystkiego-co-było-mu-znane-kochane-przez-niego-i-bezcenne-porzucony-wylądował-w-schronie-czy-ma-tam-zostać/?page=45

 

20190604_125829.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Przepraszam za tak długą nieobecność, choruję dość mocno, nawet w szpitalu byłam....i w ramach terapii przysłali mi zdjęcia Maksa :) dzielę się z Wami tym, co dostałam, choć przyznam, że lepsi z nich opiekunowie, niż fotografowie ;)

1fa1ee3616ee.jpg

7e5acc491132.jpg

8e0668754f24.jpg

to zdjęcie wyjątkowo udane - przynajmniej wyraźnie widać, jak sierść odrosła :)

89de8ded6602.jpg

a095a5e485fa.jpg

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.08.2019 o 22:14, Alaskan malamutte napisał:

W związku z tym, po konsultacji z mari23 postanowiłam przeznaczyć z konta maluszka 300zł na wsparci suni z cukrzycą. Sunia ta przebywała razem z Milusiem w jednym boksie zamojskiego schroniska. Miluś na razie zdrowy, odpukać, sunia potrzebuje pieniążków na JUŻ!!!

Joasiu, mari23  bardzo serdecznie dziękuję za wspaniały dar dla Saruni. To bardzo wzruszające Joasiu, że mając zaopatrzonego podopiecznego, pomyślałaś o jego towarzyszce niedoli ze schroniskowej celi. Sarunia, podobnie jak Miluś jest niewidoma. Potrzebuje kasy na hotel, specjalistyczną karmę i leki. Wasz dar bardzo się suni przyda.

499573490_dzikuj2.jpg.c9b786f65092e52e9593bfa38f9b126a.jpg     1581271469_dlaWaslove.jpg.8f93e9ee0fa95e54a7bf455377a6bc7d.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, elik napisał:

Joasiu, mari23  bardzo serdecznie dziękuję za wspaniały dar dla Saruni. To bardzo wzruszające Joasiu, że mając zaopatrzonego podopiecznego, pomyślałaś o jego towarzyszce niedoli ze schroniskowej celi. Sarunia, podobnie jak Miluś jest niewidoma. Potrzebuje kasy na hotel, specjalistyczną karmę i leki. Wasz dar bardzo się suni przyda.

499573490_dzikuj2.jpg.c9b786f65092e52e9593bfa38f9b126a.jpg     1581271469_dlaWaslove.jpg.8f93e9ee0fa95e54a7bf455377a6bc7d.jpg

Gdybym tak nagle i ciężko nie zachorowała - Sarunia byłaby u mnie razem z Milusiem, chciałam ja wziąć, bo bardzo zapadła mi w serce. Jednak lepiej, że trafiła do kikou - ona ma większe doświadczenie z psimi chorobami  i bardziej dostosowany do ślepków dom czyli płaskie wejście, u mnie niestety tzw. wysoki parter. Znam ją osobiście i naprawdę lepszego miejsca dla Saruni znaleźć bym nie potrafiła.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, mari23 napisał:

Gdybym tak nagle i ciężko nie zachorowała - Sarunia byłaby u mnie razem z Milusiem, chciałam ja wziąć, bo bardzo zapadła mi w serce. Jednak lepiej, że trafiła do kikou - ona ma większe doświadczenie z psimi chorobami  i bardziej dostosowany do ślepków dom czyli płaskie wejście, u mnie niestety tzw. wysoki parter. Znam ją osobiście i naprawdę lepszego miejsca dla Saruni znaleźć bym nie potrafiła.

Też tak uważam :)  kikou ma doświadczenie i serce wrażliwe na cierpienie tych biedaków.

Link to comment
Share on other sites

Podobny obraz   

                                                                                       Ciociu mari

ogromnie ogromnie pozdrawiam

 stokrosci niechaj wszystko zle minie

 niechaj chorobska ida precz

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

b526e4d3c919.jpg

b66adac8da69.jpg

3f4823a02b42.jpg

Czy  ktoś tu jeszcze zagląda? Bo mam dobre wieści. Miluś Milusiński miał badania krwi i usg. Wyniki badań ma lepsze ode mnie, zarówno morfologia, jak i parametry nerkowe, wątrobowe i trzustkowe w granicach normy :)

W usg -  prostata trochę powiększona, ale nie ma dramatu, i jąderko jedno ma twardsze, ale bez guzków i tej samej wielkości.

Zastanawiam się, czy go jednak nie wykastrować pomimo wieku... pod tym względem jestem przewrażliwiona, miałam kiedyś przez kilka dni jako przystanek na trasie do Kalisza boksera z nowotworem jąder - nie zapomnę nigdy jego cierpienia :(

Jak widać na zdjęciach - Milusiński jest pełen wigoru, niestety także nocą - bo jakaż to dla niego różnica? Szczeka na każdy odgłos za oknem, słuch ma dobry ;) ale jemu się wszystko wybacza, jest tak słodki i kochany :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...