Jump to content
Dogomania

CZARUŚ TERAZ MAX MA DOM!!! Malutki niewidomy Miluś jest na BDT u mari23!!


Recommended Posts

2 godziny temu, Alaskan malamutte napisał:

Nie tylko stan sieści ale smród niesamowity...Mieszanina schroniska z fetorem ropiejących ran....Mari spróbuje go dzisiaj wykąpać w leczniczym szamponie...na pewno przyniesie mu to ulgę....

 

Niech mari doda zaparzonego rumianku w torebce jak ma.3;4 torebki.Rumianek pomaga,sprawdzone.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo cieszy, że psiaczki już na wolności, w normalnych waruknach i wśród dobrych ludzi. Stan Czarusia łamie serce :( Łapka spuchnięta mocno :( O sierści nie ma co nawet pisać. Masz Mari teraz masę roboty, niech Ci los wynagrodzi po stokroć Twoje dobre serce :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

Oby Czarusiowa historia skończyła sie tak jak Bajki....Mam nadzieję, że jego też tak ktoś pokocha...

Pokocha, pokocha, nie może być inaczej, już TY Asiu się o to postarasz.

Jak trzeba będzie to i ja dorzucę ogłoszenie;)

Link to comment
Share on other sites

Dopero teraz dotarłam na wątek, bo po prostu nie wyrabiam,tyle jest tych bidulek....Czaruś faktycznie nie do poznania :) Jak dobrze widzieć go na spacerku i otaczającej  natury :)

Asiu,podeślij mi proszę nr konta,ponieważ p.Agata od Akeksa, chce wesprzeć Czarusia wpłatą jednorazową :)

Link to comment
Share on other sites

22 minuty temu, Bogusik napisał:

Dopero teraz dotarłam na wątek, bo po prostu nie wyrabiam,tyle jest tych bidulek....Czaruś faktycznie nie do poznania :) Jak dobrze widzieć go na spacerku i otaczającej  natury :)

Witaj Bogusiu!! Zostań tutaj z nami i obserwuj metamorfozę Czarusia. 

 

23 minuty temu, Bogusik napisał:

Asiu,podeślij mi proszę nr konta,ponieważ p.Agata od Akeksa, chce wesprzeć Czarusia wpłatą jednorazową :)

Podzękuj z całego serca p. Agacie emotikony na gg sercaKonto podam na PW

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...