Jump to content
Dogomania

CZARUŚ TERAZ MAX MA DOM!!! Malutki niewidomy Miluś jest na BDT u mari23!!


Recommended Posts

13 godzin temu, konfirm31 napisał:

Może ktoś, kto potrafi, zrobi bazarek transportowy? 

 

6 godzin temu, Nesiowata napisał:

Chyba trzeba prosić Havankę lub Uxmal. One mają świetne pomysły, chwytliwe i skuteczne.

Dziękuję, że jesteście!!emotikony na gg serca

Mam problemy rodzinne, troszkę zaniedbam watek, ale nic na to nie poadzę...bezradny.gif

Poproszę uxmal o bazarek transportowy...

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam, ze dopiero teraz dotarłam na wątek Czarusia i ślepaczka. Bardzo sie cieszę, że jest dla nich szansa i że pojadą do Mari23 ! Przeczytałam, ze Martusia będzie robiła bazarek transportowy, to ja może przydam sie do pomocy w ogłoszeniach.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Havanka napisał:

Przepraszam, ze dopiero teraz dotarłam na wątek Czarusia i ślepaczka. Bardzo sie cieszę, że jest dla nich szansa i że pojadą do Mari23 ! Przeczytałam, ze Martusia będzie robiła bazarek transportowy, to ja może przydam sie do pomocy w ogłoszeniach.

Witaj Havanko na wątku Czarusia emotikony na gg serca

Pomoc w ogłoszeniach bezcenna!! Musimy tylko "oganąć" transport, a to wcale nie jest łatwe...Jak już trafi do Mari23, to odetchniemy..

Link to comment
Share on other sites

Jestem i ja - ciężki miałam poprzedni tydzień, a ten zapowiada się jeszcze gorzej :(

musiałam zabrać sunię w bardzo wysokiej ciąży, na sterylkę za późno, musi urodzić, tak więc lada dzień babcią zostanę :( niestety ciąża bezdomnej suni to skutek niefrasobliwości ludzi, którzy mają ustawowy obowiązek zająć się bezdomnymi zwierzętami... ech, przepraszam, musiałam się pożalić...

w dodatku coś się dzieje ze skrzynią biegów w moim malutkim autku...

ale uśmiech Czarusia rozprasza smutki :) będzie to drugi Czaruś u mnie ,) do niedawna miałam dwa Miśki, więc dam radę :)

pozdrawiam Was serdecznie

Link to comment
Share on other sites

Trzymam kciuki, Mari. Z tą kastracją aborcyjną, chyba wszystko zależy od umiejętności weta. Moja tymczaska Pomi, też była w samej końcówce ciąży, jak dała się złapać i miejscowy wet odmówił zabiegu. Doktor w Ostrołęce, nie robił żadnych trudności i wszystko było ok, szczególnie, że płody były b.duże i sunia o własnych siłach, by ich nie urodziła. Żałuję, że tego doktora z Ostrołęki, nie mogę Ci wysłać ;). 

Link to comment
Share on other sites

36 minut temu, mari23 napisał:

Jestem i ja - ciężki miałam poprzedni tydzień, a ten zapowiada się jeszcze gorzej :(

musiałam zabrać sunię w bardzo wysokiej ciąży, na sterylkę za późno, musi urodzić, tak więc lada dzień babcią zostanę :( niestety ciąża bezdomnej suni to skutek niefrasobliwości ludzi, którzy mają ustawowy obowiązek zająć się bezdomnymi zwierzętami... ech, przepraszam, musiałam się pożalić...

w dodatku coś się dzieje ze skrzynią biegów w moim malutkim autku...

ale uśmiech Czarusia rozprasza smutki :) będzie to drugi Czaruś u mnie ,) do niedawna miałam dwa Miśki, więc dam radę :)

pozdrawiam Was serdecznie

Witaj mari23 u Czarusia! emotikony na gg sercamam nadzieję, że niedługo będziesz mogła go już przytulić. Zobaczysz jakie to cudo!!

Co do suni...bezmyslność i opieszałość urzędników poraża...I teraz będzie nie jeden problem a kilka....

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Witaj Jo37. Okej, obliczymy kilometry i działamy!!

mieszkam 55 km za Wrocławiem, podjechać mogę tylko niedaleko, mam awarię skrzyni biegów, jeżdżę, bo muszę i tylko niedaleko, w skrzyni zgrzyta coś :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...