Jump to content
Dogomania

Zakończony. O!Volumen do 25.05. godz. 20.


Gusiaczek

Recommended Posts

2 godziny temu, TZmestudio napisał:

skoro ilość listów i paczek wciąż maleje to z czegoś te wielkogabarytowe placówki trzeba utrzymać. No to ciach podniesiemy ceny. 

A klient płacze i płaci... 

 

tak tylko się mądrzę.....

A najbardziej płaczą siedzący  w okienku, za najniższą krajową, na których niewinnych gromy lecą :(

2 godziny temu, guccio napisał:

Lepiej kurierem.

 

2 godziny temu, TZmestudio napisał:

drożej

Ano drożej i szkoda, że Paczka w Ruchu to jednak ryzyko, jak z przesyłką nierejestrowaną

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Gusiaczek napisał:

A najbardziej płaczą siedzący  w okienku, za najniższą krajową, na których niewinnych gromy lecą :(

 

Ano drożej i szkoda, że Paczka w Ruchu to jednak ryzyko, jak z przesyłką nierejestrowaną

Reklamacja Paczki w Ruchu skończyła się w moim przypadku po 4 miesiącach i to tylko dlatego że zostawiłem kwitki nadania. Ale pozytywnie.

A co do osób w okienku to oni są powiernikami frustracji i złości klientów. A Ci co zawinili są zazwyczaj daleko za biurkami w centrali. 

Ale rzeczywiście już niewiele brakuje aby przesyłki kurierem były w podobnej cenie jak paczki PP

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, TZmestudio napisał:

Reklamacja Paczki w Ruchu skończyła się w moim przypadku po 4 miesiącach i to tylko dlatego że zostawiłem kwitki nadania. Ale pozytywnie.

A co do osób w okienku to oni są powiernikami frustracji i złości klientów. A Ci co zawinili są zazwyczaj daleko za biurkami w centrali. 

Ale rzeczywiście już niewiele brakuje aby przesyłki kurierem były w podobnej cenie jak paczki PP

Z DHL korzystam-ceny porównywalne z pocztą a o ile wygodniej i gwarancja,że jutro u adresata.

Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, guccio napisał:

Z DHL korzystam-ceny porównywalne z pocztą a o ile wygodniej i gwarancja,że jutro u adresata.

Zwijam się jak w ukropie, by przesyłki były najtańsze ...
Mam nadzieję, że nie dojdzie do tego, że zabraknie kupujących z powodu wysokich cen przesyłek ... A swoją drogą - obniżamy ceny fantów niesamowicie, co jest równoznaczne z mniejszą pomocą Ogoniastym i jeno PP się bogaci! :(
Chcesz być pomagaczem? oswój się z haraczem! ;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Z ciekawości sobie sprawdziłem wysyłki kurierem. 

Przy 1-2kg PP paczka priorytet to koszt 16zł

Przy założeniu że paczka to 10x20x30cm (nie sprawdzałem dokładnie jakie są wymiary książek) to FedEx 15zł, a DPD 16zł. 

To daje do myślenia. 

O listach nie wspomnę bo kwota 18zł za list do 2 kg (priorytet) to pomysł iście szatański. 

Link to comment
Share on other sites

Powiem szczerze, że najczęściej korzystam z przesyłek przez Ruch, tak często jak oczywiście jest możliwość. Nigdy nie spotkało mnie nic złego ze strony Ruchu, nigdy nie zaginęła przesyłka, zawsze wszystko szybko i sprawnie, i najważniejsze- taniej. Chociaż poczta też jeszcze nic nigdy mi nie zagubiła :) Widać mam takie szczęście :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, TZmestudio napisał:

Z ciekawości sobie sprawdziłem wysyłki kurierem. 

Przy 1-2kg PP paczka priorytet to koszt 16zł

Przy założeniu że paczka to 10x20x30cm (nie sprawdzałem dokładnie jakie są wymiary książek) to FedEx 15zł, a DPD 16zł. 

To daje do myślenia. 

O listach nie wspomnę bo kwota 18zł za list do 2 kg (priorytet) to pomysł iście szatański. 

INPOST jeszcze tańszy  podobno

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Gusiaczek napisał:

Zwijam się jak w ukropie, by przesyłki były najtańsze ...
Mam nadzieję, że nie dojdzie do tego, że zabraknie kupujących z powodu wysokich cen przesyłek ... A swoją drogą - obniżamy ceny fantów niesamowicie, co jest równoznaczne z mniejszą pomocą Ogoniastym i jeno PP się bogaci! :(
Chcesz być pomagaczem? oswój się z haraczem! ;)

Nie myślę o kosztach przesyłki.Myślę o groszach dla psin...Grosz do grosza.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, Olena84 napisał:

Pieknie dziękuję za książeczki, czekają w kolejce u naszej dwójki do przeczytania ;p

Super :)

20 godzin temu, Aga76 napisał:

Jaaacie! Już mam przesyłkę :) 

Dziękuję i pozdrawiam :) 

Migiem!
Serdeczności :)

16 godzin temu, jaguska napisał:

Książki już na półce, czekają na swoją kolej :)1c3fb854eb50b9eebe25aa07c1a7e4e0.gif

Dziękuję.

 

Ogromniem rada, buziaki :)

Link to comment
Share on other sites

Melduję, że paczka dziś dotarła, dziękuję serdecznie :) A nie było to łatwe bo spaliła się moja poczta i teraz wszyscy listonosze naginają z przesyłkami z poczty głównej z drugiego końca miasta.

Ktoś się chyba wkurzył..... ;) ;)

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Gusiaczek napisał:

Wyobraźcie sobie, że na poczcie nie ma fromularzy na paczki! Mam nadzieję, że dzisiaj będą i Siwy jednak coś przyniesie, bo zostało nam 6 przesyłek.

Wierzę :)

"Igły" świetna lektura :) 

Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, yucca napisał:

Melduję, że paczka dziś dotarła, dziękuję serdecznie :) A nie było to łatwe bo spaliła się moja poczta i teraz wszyscy listonosze naginają z przesyłkami z poczty głównej z drugiego końca miasta.

Ktoś się chyba wkurzył..... ;) ;)

Dziękuję :)

Współczuję listonoszom :(

14 godzin temu, Maria1957 napisał:

Wczoraj otrzymałam ... dziękuję i pozdrawiam. 

Dziękuję :)

13 godzin temu, Aga76 napisał:

Wierzę :)

"Igły" świetna lektura :) 

Nim sprzedałam, przeczytałam i podzielam zachwyt ;)

9 godzin temu, guccio napisał:

Odebrałam.Dziękuje.Pozdrawiam z upalnego Roztocza.

Dziękujemy za potwierdzenie i roztoczańskie pozdrowienia :)
Sercem jestem nad Stawami Echo i Rudce ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...