Jump to content
Dogomania

[Kraków i okolice] Szukam małego psa do mieszkania


chionae

Recommended Posts

Mieszkam w Krakowie i poszukuję psa towarzysza, przyjaciela :) Oto warunki, które zwierzak powinien spełniać:

- musi być wychowany, grzeczny i zachowujący czystość w mieszkaniu; bezproblemowy (nauczony kąpania, jazd w komunikacji miejskiej etc)
- wielkość jak najmniejszy, najlepiej do 5kg, w wyjątkowych przypadkach jak mnie przekonacie do 10kg
- z charakteru przyjazny dla wszystkich i nie jakoś bardzo wymagający - będą spacerki i zabawy, ale oboje nas domowników pracuje i nie zawsze na wszystko ma czas
- z kompletem szczepień, dowodem na dobre zdrowie

Oferuję miłość i godziny zabaw i długich spacerów w weekendy.

Link to comment
Share on other sites

Pluszaka sobie kup , można też wyprowadzać na spacer i kochać. Na pewno nie będzie miał wymagań , na dodatek nie trzeba go  karmić , nie choruje, nie wymaga szczepień, odrobaczania, więc oszczędność murowana.

Mam pytanie zasadnicze: czy masz odpowiednie warunki dla pluszaka?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nie rozumiem jaki problem. Są pieski kanapowce, które nie potrzebują 18 spacerów dziennie i najbezpieczniej czują się w domu z pełną michą. Są też takie z domów tymczasowych, które są nauczone już czystości i pewnego zachowania. Tak ciężko zrozumieć, że chcę dać dom jakiemuś zwierzakowi, który nie będzie wymagał nadzoru 24h/7 przez dorosłych pracujących ludzi? Opis miał dać do zrozumienia, że mogłabym sobie nie poradzić z dzikim psem. Więc jeśli komuś nie przychodzi do głowy żadne zwierzątko, które jakkolwiek odpowiadałby mojemu profilowi (jak śmiem mieć wymagania!) to proszę sobie odpuścić komentarze.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...