Jump to content
Dogomania

Trening obedience


Elka

Recommended Posts

Pytanie Romas, ktora tez widzialam z Zuzia (jesli sie nie myle), czy nadal jest aktualne spotkanie w parku skaryszewskim na 14.15 , 9 stycznia? bo na lotnisko w Bemowie na 10, a potem na agility na 12 nie wyrobie sie

Tak ,ja mysle ,ze to spotkanie w Parku Skaryszewskim trzeba bedzie odlozyc zeby nie za duzo naraz bylo.

Nie zdazylysmy pogadac :D Ale tyle rzeczy sie dzialo.Musialam uwazac na Zuzie ,skupiac ja na sobie no i sluchac co maria mowi i patrzec jak psy cwicza.Ojej, to nie latwo.A jak na zawodach sobie dac rade i jeszcze treme pokonac!

Wybierasz sie betty za tydzien na Bemowo ?

m&Z

Link to comment
Share on other sites

Chcialam zapytac czy dzis odbylo sie spotkanie z Maria w ZK?

Czy termin i miejsce nastepnego treningu tj Bemowo,niedziela 09.01 o 10.00 jest aktualne?

I kto wie gdzie to wlasciwie ma byc na Bemowie,jaka ulica?W poblizu jakiegos charakterystycznego punktu?

Bede wdzieczna za wiesci :P

magda&Zuzia

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Nie wiedziałam gdzie to napisać, a nie chciałam zakładać nowego wątku.
Mam 4 miesieczna suczke Berneńczyka z którą mam zamiar cwiczyc obidience. Malutka chętnie i szybko sie uczy więc Obidience powinno jej sie spodobać.
Narazie chodze z nia na zajecia do psiego przedszkola i umie kilka podstawowych komend. Nastepnie zapisze ja na szkolenie klikerowe.

Myślałam o zapisanie sie do jakiegos klubu by przy okazji spotykała sie z innymi psami i ja bym sie przy okazji czegos nauczyła. Mam pytanie, od kiedy moge zaczać treningi z małą?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...