Jump to content
Dogomania

Trening obedience


Elka

Recommended Posts

Zapraszam wszystkich chętnych do Klubu Agility CAVANO na tening obedience z Marią Kuncewicz, który odbędzie się 2.02.2005r w Warszawie przy ul.Racławickiej 99 o godzinie 8.00. Wjazd na teren Klubu jest od ulic Płatowcowej. Wszelkie informacje o tym jak dojechać można zaleźć w tym topiku

http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=9542&start=4020

a tak w skrócie to z miejskiej komunikacji można dojechać autobusami 192, 117( w obu przypadkach kawałek do przejcia- przystanek Wołoska) oraz 172 (Prawie pod samą bramę-przystanek Miłobędzka) i tramwajami 10, 17, 33 (też kawałeczek do przjscia-przystanek Wołoska). Można też wszystkimi autobusami które jadą Żwirki i Wigury i mojają Racławicką(przystanek Rakowiec).

Liczę, że spotkamy się w licznym gronie! :)

Link to comment
Share on other sites

Proszę o informację na jakim poziomie zaawansowania - co powinien już potrafić pies, który miałby wziąć udział w takim treningu?

I czy jest sens próbować z 4-letnią suczką, która po sterylizacji zrobiła się bardzo łakoma i chętnie wykona dane ćwiczenie, ale tylko jeśli widzi, że nagrodą będzie smakołyk... :-)

Link to comment
Share on other sites

Trening jest otwarty dla wszystkich chętnych, część psów będzie (hmmm...) powiedzmy, nienajwyżej zaawansowanych :wink: , choć spodziewamy się również gości prezentujących wysoki poziom. Myślę, że przyjść warto i zobaczyć, co się będzie działo. Będzie Maria, Ula z Choco, mam nadzieję na jakieś cenne wskazówki. Mój psiur jest dosyć surowy w temacie obedience, ale chętnie przyjdę poobserwować lepszych. Maria pragnie stworzyć sekcję obedience przy warszawskim oddziale ZK i myślę, że z radością powita każdą osobę chętną do współpracy. :D

Poza tym poszukuje osób, które chciałyby pomóc przy organizacji zawodów w przyszłym roku.

Link to comment
Share on other sites

Chcialabym przyjsc, ale ta godzina mnie odstrasza, a nawet nie mnie, tylko moich rodzicow:P A szkoda, bo malemu mogloby sie to przydac...:( Moze jak juz wszystko bedzie ustalone, a godzina bardziej "ludzka", to sie skusimy(tak zeby nie trzeba bylo odzielnie jechac na obedience i agility:/).

Link to comment
Share on other sites

Ka -Vanga ,wybieram sie :D No chyba ,ze zajda jakies nieprzewidzane okolicznosci.

Moze uda nam sie stworzyc sekcje sznaucerkowa, bo zapowiada sie kilka sznaucerow :D

Moja suczka tez jest malozaawansowana ale przeciez to maja byc cwiczenia a nie zawody :D Zawsze warto pojsc i chocby popatrzec jak inni cwicza .

Do zobaczenia

m&Z

Link to comment
Share on other sites

Ka -Vanga ,wybieram sie :D No chyba ,ze zajda jakies nieprzewidzane okolicznosci.

Moze uda nam sie stworzyc sekcje sznaucerkowa, bo zapowiada sie kilka sznaucerow :D

Moja suczka tez jest malozaawansowana ale przeciez to maja byc cwiczenia a nie zawody :D Zawsze warto pojsc i chocby popatrzec jak inni cwicza .

Do zobaczenia

m&Z

Romas, no to super, strasznie sie ciesze :D , w takim razie do zobaczenia w niedziele :D .

Link to comment
Share on other sites

Bylam i widzialam .Kto nie byl niech zaluje :D

Mario ! bardzo dziekuje za mozliwosc pocwiczenia w Twojej obecnosci ,posluchania o detalach cwiczen i wogole dziekuje za mile spotkanie ,choc szkoda ,ze nie moglam byc do konca.

Pozdrawiam Wszystkich Obediencemaniakow :D

Link to comment
Share on other sites

Nastepny trening ma byc chyba 9 sty o ile dobrze uslyszalam :hmmmm:

Nam tez sie bardzo podobalo, mimo, ze pogoda marna.

Przybylo mnostwo zapalencow z psami, super.

Kenia mimo zimna i deszczu starala sie mocno i nawet udalo nam sie na koniec opanowac "wysylanie do kwadratu" z czego jestem bardzo dumna. Oczywiscie i w tym przypadku zastosowalam pileczke :lol:

Zaluje ze nie moglam zostac dluzej, ale obowiazki matki-zony i... wzywaly mnie do domu 8)

Do zobaczenia nastepnym razem.

Ps. Zrobilam moze ze trzy zdjecia, ale nie wydaje mi sie zeby byly warte pokazania ze wzgledu na pogode, ktora ograniczyla mozliwosci mojego aparatu praktycznie do zera :roll: Niemniej jednak, jak wroce do domu to postaram sie jakies tu wrzucic, chyba, ze ktos kto zrobil lepsze mnie uprzedzi.

Link to comment
Share on other sites

Na treningu było bardzo fajnie i sympatycznie - dziękujemy bardzo Marii za prowadzenie i Cavanowcom za gościnę. Dodatkowym atutem/przeszkodą było fantastyczne błotko - po powrocie wszyscy i wszystko wylądowaliśmy w wannie, pralce itp. ;-)

Patiszon, ja wzięłam aparat, parę razy się przymierzyłam, ale... zrezygnowałam. W tych warunkach przy sprzęcie "automatycznym" nie było raczej szans.

Zakla, nie w czwartek, tylko w niedzielę (9 stycznia). No właśnie, czy to na pewno ma być następna niedziela, czy za dwa tygodnie (bo kurczę, zaczęłam mieć wątpliwości)? W każdym razie na pewno niedziela, godzina 10.00 na terenie lotniska Bemowo (tam, gdzie odbywaja się kursy związkowe).

Przy okazji - wydaje mi się, że Maria rozmawiała z kimś, kto miał rozpropagować ideę Obedience w Legionowie. Czy ten ktoś jest może na Dogomanii, albo Mario, może mogłabyś mi podać namiary tych osób? Chętnie bym pomogła w przedsięwzięciu.

Pozdrowienia

Link to comment
Share on other sites

ja tez bylam na 8 :) i bylo bardzo fajnie , ze moglam posluchac rad ciekawych i takich, ktore mi sie przydadza w nauce Tosci. Ja na poczatku jak przyszlam i Tosca zobaczyla tlum psow to zaczela mnie ciagnac na wszystkie strony i wyladowalam w blocie.... w ogole straszne jest u niej to ciagniecie w strone innych psow...to ze probuje ja skupiac na sobie , daje efekty, ale ona nagle potrafi sie rozproszyc...? :-? patrzy sie na mnie, i w niespodziewanym momencie zryw i do psa.... no i jeszcze mam problem- co zrobic by nie uciekala? cwiczymy jest wszystko dobrze, slucha sie nawet bez smyczy, ale nastepuje taki moment ja tego nie przewidze, ze sie zrywa i zero sluchania sie, moge wolac i gardlo drzec bez sensu, a ona wraca jak sobie juz pobiega, wg uznania, i dalej jest grzeczna....

czy macie jakies pomysly? :roll: :roll: bo ja nie...

ciesze sie ze poznalam ludzi z dogomanii (przynajmniej czesc nie osobiscie ale wzrokowo).

Pytanie Romas, ktora tez widzialam z Zuzia (jesli sie nie myle), czy nadal jest aktualne spotkanie w parku skaryszewskim na 14.15 , 9 stycznia? bo na lotnisko w Bemowie na 10, a potem na agility na 12 nie wyrobie sie

pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

Ja na poczatku jak przyszlam i Tosca zobaczyla tlum psow to zaczela mnie ciagnac na wszystkie strony i wyladowalam w blocie.... w ogole straszne jest u niej to ciagniecie w strone innych psow...

Beata- nioe zauwazylam :lol: 8) Prawda, ze do Zwira troche ciagnie jak go widzi, ale zeby az tak:P Żadna mu sie nie oprze :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...